עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
סופית:וואן דיירקשן יופיעו ב-X פקטור
02/11/2013 20:56
נועה
סופית: וואן דיירקשן יופיעו ב-X פקטור

הלהקה שצמחה בזכות התוכנית כשהגיעה למקום השלישי בגרסה הבריטית, תופיע באחד הפרקים הראשונים של העונה החדשה בגרסה האמריקאית

וואן דיירקשן יופיעו בעונה הקרוב של אקס פקטור האמריקאית, סיימון קוואל, שופט בגרסה האמריקאית של התוכנית ויוצר הסדרה, הודה השבוע כי להקת הבנים הכי פופלרית בקרב בני נוער עומדת להופיע בעונה החדשה של התוכנית.

למרות כל ההופעות והחזרות מסביב לשעון הם יגיעו לצילומים של העונה החדשה ויופיעו באחד הפרקים. סיימון הוסיף ואמר שבזכות וואן דיירקשן נוספה כמות מעריצים ומעריצות גדולה מאוד לתוכנית.

עוד מגלה סיימון כי הוא והבנים מדברים כמעט בכל יום בכל אמצעי תקשורת אפשרי והוא יודע על כל דבר שהם עושים או מתכננים לעשות. כזכור, להקת וואן דיירקשן מונה חמישה חברים, אשר הכירו לראשונה והתגלו בתוכנית הכישרונות "אקס פקטור" הבריטית, שם הפכו ללהקה והגיעו למקום השלישי בגמר התוכנית.

0 תגובות
הארי סטיילס יהיה בלהקת 1D לנצח
02/11/2013 20:52
נועה

הארי סטיילס רוצה להיות בלהקת 1D לנצח,סליחה, עד גיל זקן

 הזמר המוכר ביותר בעולם, לפחות בקרב מיליוני בנות ברחבי הגלובוס, הארי סטיילס מלהקת וואן דיירקשן, חשף היום (ה') שהוא רוצה להישאר בלהקה לנצח, סליחה, עד גיל מבוגר.

כובש הלבבות המתולתל, שגורם לנו תמיד להוזיל ריר, (ואפילו לשבור לנו את הלב) אמר שהוא לא רוצה לעזוב את הלהקה. במהלך הראיון של סטיילס בטלוויזיה האוסטרלית, הוא סיפר גם על מערכת היחסים לו עם הבנים האחרים בלהקה. "כבר 4 שנים שאני במערכת היחסים עם ארבעת הבחורים האלה (שאר חברי להקת 1D - א"א), שלפני 4 שנים לא ידענו כלום, זה פשוט מטורף ומדהים" סיפר בראיון. "יש לי מזל שאני זוכה לבלות כל כך הרבה זמן איתם".
כל הכתבות על להקת וואן דיירקשן

ואז עצר אותו המראיין ושאל: "'לא' לקריירת סולו?", סטיילס בשנינותו עונה לו בשלילה ואומר: "אני 100% בלהקה הזאת" ואז כששאל איפה הוא יהיה בעוד 10 שנים, סטיילס השיב גם פה: "אני מקווה שאהיה עדיין בסיבוב הופעות עם הלהקה. אני אוהב את העבודה הזאת כל כך. אני אעשה את זה עד שאהיה זקן ואנשים יאלצו לומר לי להפסיק"

-----------------------------------

מדוע אתה חושב שהבנות כל כך אוהבות אתכם?
"אני חושב שהסיבה שהבנות כל כך אוהבות אותנו זה בגלל שאנחנו כמו הילדים שעושים 'רעש' בכיתה"

המגישה הבלונדינית נשאלה את נייל והארי למה הם עדיין רווקים, והם ענו בצורה הכי מתוחכמת שיכלו לחשוב עליה.

"למה? את מזמינה אותי לצאת?" שואל סטיילס והמגישה משיבה לו - "אתה קצת צעיר" והוא: "ובעוד שנתיים, תצאי איתי?" והיא משיבה לו בתחכום חזרה: "דבר איתי בעוד שנתיים".

רק בשביל הפרוטוקל, נייל, יש גם הרבה בנות שיירצו לצאת איתך.


2 תגובות