עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
חברים  (2)
חיים  (1)
מחשבות  (1)
ארכיון
שישי
26/02/2012 22:27
הבחור ההוא
חברים
ברוב ימי שישי אני נשאר בבית, זה לא בדיוק מתוך בחירה זה פשוט בגלל שכל שאר החברים שלי יוצאים עם קבוצות שונות שאני לא כל כך רצוי בהן.
לרובם יש קבוצות שונות של אנשים שהתפתחו בעיקר בחופש הגדול, אני לא הוזמנתי לצאת איתם בזמנו ועכשיו אני מרגיש יותר רחוק מהם.
הייתה לכל החברים שלי קבוצת פייסבוק גדולה שהיו שם כמעט כל החברים לי מהתיכון והיה לי כיף איתם שם והרגשתי עוד חלק מהם. אבל לפני בערך חודש הם פתחו קבוצה יותר קטנה שהם קראו לה "H" (זה לא השם שלה) בקבוצה הזאת הם כותבים על דברים שהם שונאים (או ככה זה לפחות התחיל) אותי לא צירפו לקבוצה כי אני לא שונא הרבה דברים שהם לעומת זאת (לפחות בחלקם) מחפשים דברים לשנוא, כיום הם פשוט הפכו את הקבוצה הזאת לקבוצת הדיבורים שלהם, הבעיה שלי עם הקבוצה היא שעכשיו הקבוצה של כל החברים לא פעילה ואני מרגיש שאני כבר בכלל לא בקשר איתם.
בנוסף אני גם לא מרגיש שאכפת להם ממני כל כך, לפני שנה שנתיים הם המציאו לי כינוי מעליב ששנאתי אותו ואמרתי להם את זה בכל הזדמנות שיצאה לי, כשהתחלתי ממש להיעלב מזה הם כתבו שיר על למה אני לוקח את זה קשה כל כך וקראו לי בכינוי לאורך כל השיר (בעיקרון הכינוי ניתן לי בגלל שקצת ירדתי עליהם עם בדיחות קטנות כי הם התנהגו בצורה ילדותית אבל שום דבר רציני) אני ממש שנאתי את הכינוי והם במקום לבקש סליחה כתבו שיר מאחורי הגב שלי שצחק עליי. עכשיו עברו שנתיים מאז וכבר לא ממש אכפת לי מהכינוי אבל עכשיו מרגיש יותר בודד כי אתמול א' (שעכשיו אני אקרא לו פשוט ק כי זה יותר קל לזכור) הלך באמצע מסיבת הפתעה שהם ארגנו לחבר (לא הוזמנתי כי המזמין קיבל התראה קצרה להזמין חברים (או לפחות ככה הוא תירץ לי)) כי נמאס לו מבדיחות קטנות שעשו עליו (הוא קצת מתעצבן מהן אבל באמת שלא לוקח אותן ללב ואני יודע כי דיברתי איתו על זה) והם כולם רדפו אחריו וביקשו סליחה והיום חלקם אפילו הכינו בשבילו מכתבי התנצלות מושקעים. מאוד מעצבן אותי שבשבילו הם מכינים מכתבי התנצלות ורודפים אחריו עד הבית בגלל שהוא קצת התעצבן וכשאני אמרתי להם במפורש שיפסיקו כי אני מאוד נעלב מהכינוי הם הכינו שיר (שסיפרו לי עליו רק השנה כשכבר הבינו סופית שלא אכפת לי מהכינוי) שאומר מה אני לוקח את זה קשה ושאני  "הכינוי" לכל אורך השיר.

בקיצור אני מרגיש חסר תמיכה חברית למרות שאני מניח שזה יעבור לי עוד כמה ימים, אבל פשוט רציתי להוציא את הכעס הזה מהראש....
0 תגובות
החברים שלי
12/02/2012 22:26
הבחור ההוא
חברים, מחשבות
נתחיל מזה שאין לי חבר הכי טוב,
פעם הרגשתי שהיה לי אבל במשך השנים קצת התרחקנו וזה לא שאנחנו שונאים אחד את השני, ממש לא אנחנו פשוט לא קרובים כמו פעם.

יש את גל': החלום שלו זה להיות Body Builder, הוא הולך חמש פעמים(!) בשבוע לחדר כושר. בעיקרון הוא מחפש חברה כמוני וכבר הציע לשלוש בנות לצאת איתו (אני חושב שעם אחת מהן הוא רצה לצאת יותר כי הוא רצה חברה ופחות בגלל שהוא נמשך אליה...) וכולן סרבו לו אבל הוא לא מתייאש.
האו אוהב לישון בשיעורים עם אזניות ולבלות עם חברים אחרים שלו (חלקם גם חברים שלי) למרות שהוא אוהב לבלות לא פחות איתנו :)

אי': הוא חבר שלי מאז כיתה א' ואף פעם לא רבנו, אבל מצד שני אף פעם לא באנו אחד לשני או קיימנו אינטראקציה ארוכה מדי במשך השנים. למרות שמאז ט' קצת התחברנו יותר ואנחנו מדברים יותר אבל אני לא יכול להגיד שהוא החבר הכי טוב שלי כי אני לא חולק איתו דברים או מחשבות אלא בעיקר נהנה להסתובב איתו. הוא אוהב לשחק כדורגל והאמת שאני לא ממש יודע על עוד תחביבים מיוחדים שלו, חוץ מאולי זה שהוא לומד בקורס מיוחד של משפטים אבל אני לא יודע על זה יותר מדי.

ד': חבר שלי מאז גן טרום חובה ואני מניח שאני יכול לקרוא לו הדבר הכי קרוב שיש לי לחבר הכי טוב, הוא מוכשר בטירוף בפסנתר (מרגיש מוזר להשתמש בסלנג כשמתארים פסנתרן שזה אדם מכובד) וגם איתו אני לא זוכר שרבתי אי פעם. אנחנו מבלים הרבה, וכיף לי איתו אבל הוא קצת מיוחד מבחינה חברתית. אני לא מתכוון שהוא אוטיסט חס וחלילה אבל הוא כן קצת לא בוגר ( למרות שלאחרונה לא כל הזמן).

ג': לשעבר חבר הכי טוב שלי. היינו שכנים כמה שנים ואז היינו ממש קרובים. עם השנים הוא נהיה יותר מקובל (ביסודי) ואני לא.... היום הוא פשוט מבלה עם אנשים שונים שאיתם אני גם מתחבר אבל חלק גדול מהם אני לא מכיר ובפעמים שאני יוצא איתו אני פשוט מרגיש לא קשור. הוא אחלה בחור ואני עדיין חולה עליו אבל שוב, אני לא מרגיש שאני יכול להיפתח אליו לגמרי.

ת': התחברתי איתו בכיתה ז' ומאז אני ביחסים טובים איתו הוא ממש אחלה ואני מאוד אוהב להסתובב איתו אבל הוא מהחבורה של ג' ולכן אני פחות או יותר באותם יחסים איתו כמו שאני עם ג'. למרות שאי מודה שלי ולג' נהיה קצת הרגל של לרדת עליו, אני מרגיש קצת רע עם זה ונראה לי שאני אפסיק עם זה  כי אני מתחיל לחשוב שהוא לוקח את זה יותר קשה ממה שחשבתי (הוא לא לוקח ללב אבל אני התחלתי לרדת עליו לא מזמן לעומת ג' שהתחיל יותר מוקדם אז עליי הוא קצת כועס). הבעיה היחידה שלי היא שהוא תלוי בענייני שיעורים, הוא העתיק ממני בכמה מבחנים ורוצה להתכונן איתי להרבה מבחנים (גם כי הוא נהנה איתי אבל גם בגלל שהוא צריך את העזרה שלי) ואל תבינו אותי לא נכון אני בכיף עוזר אבל יש לי תחושה של טיפונת ניצול, אני יודע שהוא לא בא ממקום כזה, אני מכיר אותו(!) אבל אני פשוט לא אוהב לחשוב שאנשים קמים בבוקר וחושבים לעצמם: "הממממ יש שיעורים? טוב מה זה משנה הבחור הזה (yours truly) כבר הכין אותם בשבילי".

אל': הוא לא חבר טוב שלי (אני אפילו קצת שונא אותו, לא בחיים האמיתיים אבל בפייסבוק הוא יכול להיות הרבה פעמים מעצבן). הוא החבר הכי טוב של אי' והוא גם כן ממש טוב בכדורגל, בנוסף יש לו חוש הומור ממש טוב. הבעיה היא שהוא חייב לבקר כל דבר שיש >< הוא רואה תמונה, סטטוס, כל דבר (לפעמים גם בחיים האמיתיים: אם הוא שומע בדיחה גרועה או אפילו שיר שהוא לא אוהב) והוא חייב להגיד למה זה גרוע. הוא גם לא אומר את זה בעדינות הוא אומר: זה מאוד גרוע, תפסיק לדבר!" כמובן שהוא לא אומר את זה ברצינות גמורה אבל כן מעצבן אותי איך שהוא מגזים.

אלה האנשים הכי עיקריים שאני מדבר איתם יומיום ושיש לי כוח כרגע לכתוב עליהם XD.

עכשיו כשאני נזכר (כי כבר חשבתי על זה ממזמן) אני לא ממש זקוק נואשות לחברה, אני כן אשמח למישהי שאמשך אליה אבל אני חושב שאני פשוט מחפש אדם שאוכל להיפתח אליו לחלוטין. אני רוצה מישהו/י שאיהנה להיות איתו כל הזמן ושאוכל לדבר איתו על כל מה שאני רוצה ולא אפחד בטעות לספר לו משהו. אני רוצה מישהו שיבין אותי, ולא משנה לי אם זה מישהו שהוא חבר טוב, או בחורה שאני מחבב אני רוצה מישהו שאני אוכל להרגיש הכי עצמי איתו.

וואו כמה כתבתי....
2 תגובות
אז ככה
09/02/2012 20:56
הבחור ההוא
חיים
אני פשוט רוצה להוציא כל מה שתקוע לי בראש, לא ממש אכפת לי כמה אנשים יכנסו. העיקר שאני לא אשמור את הכל בבטן.
אני בן 16 בכיתה י"א עדיין לא הייתה לי חברה אלא אם כן מחשיבים את כיתה ג' XD
מתחיל ללמוד סקסופון, לומד גם קרב מגע ומשתתף במועדון הדיבייט של בית ספרי.
אני אשתדל לא להזכיר שמות או מקומות כי אני הייתי מעדיף שחברים שלי לא ימצאו את המקום הזה, אני לא תמיד אדבר עליהם יפה (אל תבינו אותי לא נכון, אני אוהב את החברים שלי, אבל אני והם חלק מחבורה גדולה שבה אני לא מסתדר עם כל האנשים).
אני חנון, לא במובן של סוודר ואוברולס אלא במובן שאני חכם וחרשן (רק היום קיבלתי אחלה תעודה :) וכן אני יודע שמעמד חברתי זה עניין של דעה and all that shit אבל התרגלתי לחשיבה הזאת בשלב מסוים.
אני אוהב את כל המשפחה שלי, אף פעם לא רבתי עם הוריי ריב רציני
אני יודע עברית, אנגלית, רוסית וטיפונת יפנית (בסביבות עשר עשר מילים XD)
אני קורא מנגות ורואה אנימות של Naruto, Bleach, One Piece, and Fairy Tail
החיים שלי יחסית לחוצים אבל לא ציפיתי לפחות מכיתה י"א ואני איכשהו מסתדר מיום ליום
אני מעריץ שלמשחקי נינטנדו, יש לי: GameBoy Color, GameBoy Advance SP, Nintendo DS and a Wii 
אף אחד מהחברים שלי הוא לא מעריץ גדול של נינטנדו אז אני לא משחק איתם ביחד :(
כמו שבטח חלקיכם שמתם לב דיברתי קודם כל על זה שאין לי חברה, אני כנראה הולך לדבר על זה בעיקר, למרות שאין לי ממש נושא מסוים שהייתי רוצה לדבר עליו, אני פשוט מכיר את עצמי ומניח שזה מה שאני ארצה להוציא פה

7 תגובות