עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
היי קוראים לי נויה אסראף ואני מאוד אוהבת אופנה וקניות. אני מקווה שתתחברו לבלוג שלי. ותקראו את הבלוג ואתם מוזמנים לכתוב שאלות או דברים שאתם רוצים להגיד!
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מסביב לעולם...
12/02/2013 19:29
נויה
בס"ד

למי שלא יודע, אני הייתי בכמה ארצות:
טורקיה, הולנד, בלגיה, צרפת, איטליה, שוויץ, אוסטריה וגרמניה.
ואני רוצה לספר לכם על החוויה המדהימה הזו.
אבל, לפני שאתחיל לספר על הארצות שהייתי בהם, בואו נתחיל לספר קצת עליי קודם?
קוראים לי נויה אסראף ואני מאוד אוהבת אופנה וקניות. לפעמים בבית הספר יש כל מיני דברים שנגרמים בגללי אבל אני תמיד מוצאת איך לתקן את הטעויות שלי. אני שונאת בלגן, אני לא יכולה לראות בלגן, בטח תקראו על זה עוד בפוסטים הבאים שיהיו לי...
טוב, אז הכרתם אותי, בואו ואני יתחיל לספר על הארץ הראשונה שטסתי אליה : טורקיה.

בשנת 2007, טסתי לטורקיה עם החברה הכי טובה שלי בעולם: שיר. וכמובן גם עם המשפחה שלי.
אנחנו כייפנו שם מאוד. קנינו גלידה, עצרנו בחנות למזכרות וקנינו כל מיני שטויות... אבל רק חנות אחת משכה אותי ואת שיר.
היינו אז קטנות ואני בטוחה שזה קרה לכל אחת שהיא פשוט נדלקה על חנות בובות. נכנסו לחנות ושיר קנתה בובה בת, ואני קניתי בובה בן. אני לא יודעת למה קניתי בן, עד היום אני מצטערת על זה... טוב, בכל מקרה אני קראתי לבובה שלי נועם ולבובה של שיר אני לא זוכרת איך קראו לה. אימא שלי אמרה לי שבגלל שהבובה מטורקיה, כדאי לי לקרוא לו בשם טורקי אני לא יודעת איך לרשום לכם את השם הזה, ואני לא בטוחה שתבינו אותו.
לאחר שחזרנו מטורקיה, הייתי עם הבובה שלי באוטו של חברה של אימא. החברה של אימא עצרה לנו בבית וירדנו. אבל מה שכחתי באוטו? את הבובה שלי! אבל עד אז היה מאוחר מדי, האוטו שלה הלך לתיקון ויחד עם האוטו הבובה שלי. ומה שנשאר לי מהבובה זה רק הכובע התכלת עם הפרח האדום שתלוי לו בצד. רק שתדעו, את כל הסיפורים האלה אני לא ממציאה. אלה סיפורים אמיתיים שקרו לי באמיתי.


בשנת 2010, טסתי להולנד עם המשפחה שלי: אח שלי, אימא שלי, אבא שלי וכמובן אני.
הטיסה להולנד הייתה מחוברת, כלומר , שהגענו להולנד וסיימנו את השלושה ימים שם, אנחנו נסענו באוטובוס לבלגיה ומשם לצרפת. אני זוכרת שבהולנד ירד גשם, ואז קנו לי חליפה חמימה של הלו קיטי. אני ראיתי בהולנד תחנות רוח, שדות ועוד מלא דברים יפים.
אחר כך, נסענו באוטובוס לבלגיה. קנינו שם וופל בלגי לא ממש משהו... אתם מאמינים שאין שם סירופ מייפל?? בכל מקרה נהנו בבלגיה מאוד. מוזר שאני לא ממש זוכרת מה היה שם... אבל בצרפת... איך אפשר לשכוח?? היורו דיסני , הפארק הכי מדליק ומגניב אי- פעם!!! המתקנים שהיו שם ממש עלו על כל גבול! היה " אבובים " וברור שעלינו עליהם. היה ממש כיף לא להאמין!! היה עוד רכבת שאח שלי ואימא שלי עלו עליה. אני ואבא שלי נשארנו מחוץ לרכבת. אני פחדתי, ואימא אמרה לי לעלות, ניסתה לשכנע אותי, אבל ברור שלא הסכמתי. אחרי שהם ירדו מהרכבת, הצטערו שעלו, כל הזמן רק צעקו הצילו מהקרון שבו היו... מזל שלא עליתי. היה מתקן מאוד כיף " מכוניות מתנגשות " שברור שעליתי עליו... היו לי הרבה חוויות בפארק הזה.


בשנת 2011, טסתי לאיטליה עם המשפחה שלי.
באיטליה היו מלא פסטות, מה שתמיד רגילים לאכול שם. היינו בפארק שאין לי מושג איך קוראים לו. אבל אני זוכרת את הרכבת הסופר מפחידה שאני לא יודעת למה עליתי עליה. רכבת שיש בה שני עליות: אחת בינונית והשנייה ענקית. בעלייה הראשונה צרחתי כמו לא יודעת מה ובירידה שלה ממש צרחות. ובעלייה השנייה, בכלל, פחד אימים. אחרי שמסיימים את העלייה האחרונה ( השנייה ) יורדים את הירידה של החיים שלך. צורחים, צורחים ובום!!!!  יש מים מסביב שמשפריצים על הרכבת. אני יורדת משם בוכה. אפילו לקחנו תמונות שמוכיחות את זה....  לפחות בפארק היינו גם במתקנים של ילדים... אחרי כמה ימים ירדנו לאוטובוס בשביל  איזה הר מושלג שהיה עליו חנות מזכרות. היינו באוטובוס 3 שעות בשביל איזה הר. ממש חוצפה!


בשנת 2012, טסתי לשוויץ. כמובן, עם המשפחה שלי.
בשוויץ היו מליון שוקולדים יקרים מאוד. לא ממש טעימים, אבל יקרים. אני לא ממש זוכרת מה עוד היה שם .
אחרי שהיינו בשוויץ טסנו לאוסטריה שגם שם אני לא זוכרת מה היה... אני חושבת שהיו שם מזרקות וטיילנו שם.
ואז הגענו לגרמניה. היינו ביער השחור. ראינו סנאי אמיתי ממש חמוד!! אני זוכרת שבמקום ללכת שם להר הטיטליס, היינו אמורים ללכת לפארק מים! אימא ואבא היו פעם בפארק הזה ואמרו שזה הפארק מים הכי כיף בעולם!! אני לא מאמינה שפספסנו את זה. ועוד דבר ממש מעצבן, מתי שאבא שלי אמר שאנחנו טסים לטיול הזה, נכנסנו לאתר אינטרנט של פארק שהיינו צריכים להיות שם, וראינו מכוניות מלגו, כביש מלגו, רמזורים מלגו, ממש פארק לילדים! ולא היינו שם בגלל האנשים שהיו איתנו בטיול ובגלל המדריך. אחרי הכל, שהטיול נגמר, חזרנו בחזרה לשוויץ, לשדה התעופה, ומשם טסנו בחזרה לישראל.


למי שיש שאלות, יכול לרשום למטה בתגובות ואל תשכחו לסמן אהבתי!
כל הסיפורים הם באמת אמיתיים ואני מקווה שבאמת תבינו, ואם קרה לכם משהו דומה, ספרו בתגובות!
19 תגובות