עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
בא לי סקס
17/07/2018 20:54
נויה כהן
הוא מתעורר עם זקפת בוקר ורק חושב על סקס ויורד לו. אולי זה בגלל שהוא לא קיבל מספיק חיבוקים בילדות? אולי כי ההורים שלו התגרשו שהיה קטן? או אולי כי התייתם בשלב מוקדם בחייו? אני לא מאמינה שמכורה כמותי התחתנה עם סקסופוב שכמותו. ואולי היו קצת סימנים מקדימים אבל בחרתי להתעלם או לא לייחס להם חשיבות. וגם לא חשבתי שזה יהפוך לכזה קיצוני ויפריע לי עד כדי כך.
שאני מדברת על זה עם חברות הן מנסות לעודד ואומרות שככה זה אצל כל הזוגות והחשק לסקס יורד עם הזמן. אנחנו נשואים רק שנה ואם המצב בקאנטים כבר עכשיו אני לא רוצה לדעת לאן זה עוד יכול להתדרדר. זה נשמע לי כמו מתכון לנישנושים מהצד.בתאבון לי...
2 תגובות
נשר
08/05/2018 09:15
נויה כהן
אני נשר שחג בשמים
כך בחרת אותי לתאר
אורבת מלמעלה
ושמגיע הזמן לא מוכנה לוותר
ביקשת ממני עוד זמן
כי מוגלה מחלימה לאט
סורי בייבי,
בטלפי הנשר נתפסת!
0 תגובות
מדמיינת חיים
12/04/2018 20:07
נויה כהן
אני מדמיינת את החיים שלנו עם שני ילדים. אולי שלוש. נגור בבית פרטי במושב במרכז שקרוב להכל כך שנוכל להנות מכל העולמות. וכלב. אני רוצה גם כלב. אני אתן לך לבחור את הסוג. קטן כזה חמוד מהסוג שלא נובח או גדול פרוותי. אתה תחזור כל יום מהעבודה מוקדם ככל שתוכל כי לא תרצה לפספס זמן איכות איתי ועם הילדים. והשבתות שלנו בכלל יהיו כיפיות. בטח נהיה הרבה זמן במיטה מכורבלים. עד שאחד מהפצפונים יצטרף לחגיגה. ואז נשים מוזיקה ונעשה שטויות ושיגועים. יותר מאוחר אם יתחשק לנו נצא לטיולון קצר קרוב או רחוק לפי המצב רוח.
אולי נשאיר את הקטנים אצל אחותי, נעשה סקס פרוע ונחזור לקחת אותם מאוחר יותר בערב.
ויהיו לי זמנים קשים.אולי בגלל הרגל ואולי בגלל העבודה אבל יהיה לי קל להתמודד כי אתה תהיה לידי ותדע בדיוק מה לומר איך לומר ומתי.ואתה תעודד אותי ותחזק אותי ולאט כבר לא יהיה לי אכפת מהקושי. כי אני אדע שהאהבה שלי לצידי ואני יודעת שאתה לא תתן לי ליפול.
זה נחמד לדמיין מה היה יכול להיות... אם..אילולא...
.פחות נחמד לחיות חיים אחרים נחמדים פחות לצד מישהו אחר....
0 תגובות
העלאה
10/02/2018 20:17
נויה כהן
אלון קיבל העלאה במשכורת. במקום לשמוח אני מקנאה...
מקווה שבקרוב אצלי....
0 תגובות
לקבוע מראש
28/01/2018 12:27
נויה כהן
אתה לא יכול לקבוע מראש דברים כי אתה לא ידוע איך תקום בבוקר ואם יתחשק לך לעשות את אותם דברים שקבעת. אתה פשוט קם בבוקר בעצבים שמשהו מפריע לך ואתה חייב לטפל בו. כמו למשל היום בבוקר שהכרזת שאי אפשר כל היום לרבוץ במיטה ולא לעשות כלום.זה בזבוז זמן.ונכנסת לאטרף של לסדר את הבית. אתה בסערה בעצבים ותמיד אתה סוחף אותי איתך. חבל שאני ככ נותנת לך לעשות את זה.כנראה שאני לא חזקה בעצמי. או שזה פשוט סוג של השפעה כזאת... במקום נגיד שננצל את הבוקר לסקס (שגם ככה לא משהו...) זה מה שבא לך לעשות במקום. כי ככה קמת הבוקר. ועזוב את זה שאמרנו שנעשה סקס בסופש ואני מחכה לזה....שכחתי הרי איתך אי אפשר לקבוע מראש... מעניין מתי נעשה סקס.כבר בכלל לא בא לי אבל זה כבר הפך לסוג של "עיקרון". אם אני לא אזום נראה שאתה לא תזקוף זין.חח הצחקתי את עצמי(; תזכורת לעצמי: לקנות דילדו.
0 תגובות
מקום אחר
28/01/2018 12:26
נויה כהן
אנחנו במקום אחר בחיים. אבל זה לא מונע ממני להתגעגע. אמא שלי אמרה לי לקחת את היומנים הישנים במגירה או לזרוק אותם כי זה עושה אנרגיה שלילית בבית. עצבן אותי מה שאמרה. מה מפריעה לה מגירה סגורה? שלא תסתכל ושלא תדע.... אז לקחתי הכל.שמתי בשקית ועכשיו זה אצלי בבגאז. מקווה שזה לא יפזר לי אנרגיה שלילית ברכב....
0 תגובות
פעם
28/01/2018 12:25
נויה כהן
לא אוהב להתנשק. לא אוהב שאני מרטיבה לו את הפנים. קוברת את ראשי בשמיכות ובוכה. הוא לא שם לב.איך אני אעביר ככה חיים שלמים? קשה לי לכתוב.חושבת עצוב ולא רוצה לתת תוקף לדברים. חושבת מהר יותר משאני מקלידה.אז המחשבות עפות לפני שאני מספיקה לתפוס אותם. אני לא רצה מהר.

*פעם סקס ניחם אותי. No more...

*אני מתגעגעת לגבר שלי. מתגעגעת לפעם.מתרפקת על הנוסטלגיה. נזכרת בכיף וזה עושה לי עצוב. לא רוצה לשקוע. צריך להאחז במה שיש ולהמשיך עם הזרם אחרת טובעים...
* פעם הייתי אחרת. שונה. פעם הייתי שמחה. הייתה לי ציפיה. גם בימים שהייתי למטה ידעתי שיש לי למה לחכות והמצב חייב להשתנות. ועכשיו מה? יושבת על הספה עם פרצוף תשעה באב. כלום לא מחכה לי. איבדתי תקווה. התייאשתי. אני בדיכאון.
0 תגובות
אחרת
28/01/2018 12:24
נויה כהן
הכל יכול היה להראות אחרת
הכל תלוי במה אני בוחרת
ואם אני רואה את הטוב או את הרע
עלי לזכור שתמיד יש ברירה
קצת מלחיץ אותי כל נושא הילדים
מתפללת שלא יהיו להם מומים
ושאני אקלט על הזיון הראשון
בתקווה שזה לא יהיה האחרון
0 תגובות
מצטערת
28/01/2018 12:17
נויה כהן
אני מצטערת על שלא שיתפתי פעולה
הייתי אז קטנה וחבל שלא עשית מהומה
עכשיו לא נותר מאומה
רק גחלת לוחשת של אהבה לא ממומשת
0 תגובות
פחות או יותר
28/01/2018 12:16
נויה כהן
זה לא שאני שונאת אותך
אני פשוט אוהבת אותו יותר
אולי זה בגלל שאתה לא מדבר
אולי כי אני רוצה משהו אחר
אם נודה על האמת
הרבה אתה לא יכול לתת
סוג הקשר קצת פתאט
מה יכול מזה לצאת...?
0 תגובות
« הקודם 1 2 הבא »