עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
חברים
IM AL
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
נקברת תחתיך
15/12/2018 08:13
נויה כהן

רב הנסתר על הגלוי
לא מוצאת את המיצוי.
העצמי עוסק רק בריצוי
כל המצוי- חסוי
ואני נאבקת בדיכוי
נאחזת בסיכוי
שאולי יגיע השינוי
ואוכל לתת ביטוי-
לא להיות קהל שבוי
ולקבל פיצוי
עבור ליבי החצוי.
0 תגובות
טיפול
23/10/2018 08:35
נויה כהן
יצאתי אתמול בהרגשה טובה מהפסיכולוגית. כי אלון דיבר ושיתף פעולה.לא נכנסנו יותר מידי לעומקים.דיברנו על הרצון לדבר או לא לדבר על דברים. עירית אבחנה שהוא חסר בטחון בעצמו ושם זה פוגש אותו ובגלל זה הוא "קצר" כי הוא מפרש את השאלות שלי או מה שאני אומרת לו בחוסר אמון בו.
מצד שני היום כבר לא הרגשתי ככ טוב לגבי "הטיפול" שלה.כי שעיבדתי את האבחנה שלה עלי ,זה הרגיש לי מציק. היא הציגה את הצורך שלי בדיבור כנובע ממקום חסר בטחון עם עצמי ושצריך לרסן אותו באיזשהו אופן. היא אמרה שאני לא יודעת להכיל את עצמי ולכן מרגישה צורך להוציא וגם אחרי שמשתפת נשאר בי "משהו לא רגוע" שתקוע ומרגישה צורך להוציא אותו בכח אחרי שכבר שיתפתי.כמו איזושהי תקיעות עם עצמי ושאני צריכה ללמוד לשחרר.
אמרה שהיא לא חושבת שאנחנו יכולים להשתנות עכשיו אלא רק "להתרכך". ושנעבוד על זה. כל אחד מצידו. אלון מצידו ילמד לשתף קצת יותר ואני אלמד לעבד נכון את המידע עם עצמי כך שלא ארגיש "תלויה" כביכול בהוצאה החוצה. נשמע הגיוני?

*עכשיו עולות בי שאלות האם איבחנה אותי נכון? היה לנו חיבור איתה? להמשיך איתה או לחפש מישהי אחרת? עכשיו אני מוצאת את עצמי חושבת על אתמול כל הזמן ואולי מה שחשבתי על אלון שהוא לא יודע להתמודד- אולי בעצם אני היא זאת שלא יודעת להתמודד...? 
0 תגובות
מילים
21/10/2018 10:51
נויה כהן

אני לא מבינה

איך במקום לסדר

המילים עשו בלאגן עוד יותר

אני רק רציתי להגיד את האמת

ואחרי השיחה אני מחכה על חטא

0 תגובות
הגבר שהייתי רוצה
29/09/2018 23:30
נויה כהן
הייתי רוצה להתעורר לצד גבר שדבר ראשון שהוא עושה בבוקר זה לתת לי חיבוק ונשיקה.כזה שימשיך לכירבול מהאגדות ואולי אפילו לסקס עם סוף טוב. הייתי רוצה גבר חם שאוהב לתת יד ולהתחבק גם בקיץ שחם וקצת מזיעים כי גבר כזה ימות על נוזלי הגוף שלי כי הם חלק ממני והוא הרי אוהב את כולי .
הייתי רוצה גבר שאוהב ילדים ולא מתרגש מבכי או כעס או ריב ולא נלחץ מכל שטות. הייתי רוצה גבר שיודע לדבר ולהגיד את שעל ליבו ויחד עם זאת להקשיב ולהכיל אותי. יכול להיות שלא נסכים ויהיו אי הבנות כי תמיד יש כאלו בחיים האמיתיים, אבל תמיד נדע להשלים ולהתגבר יחד ולצמוח מזה. לגבר שלי ולי יהיו הרבה תחביבים משותפים וגם חברים משותפים. הוא יהיה חברותי ואכפתי. כי זה חשוב לי. 
0 תגובות
בא לי סקס
17/07/2018 20:54
נויה כהן
הוא מתעורר עם זקפת בוקר ורק חושב על סקס ויורד לו. אולי זה בגלל שהוא לא קיבל מספיק חיבוקים בילדות? אולי כי ההורים שלו התגרשו שהיה קטן? או אולי כי התייתם בשלב מוקדם בחייו? אני לא מאמינה שמכורה כמותי התחתנה עם סקסופוב שכמותו. ואולי היו קצת סימנים מקדימים אבל בחרתי להתעלם או לא לייחס להם חשיבות. וגם לא חשבתי שזה יהפוך לכזה קיצוני ויפריע לי עד כדי כך.
שאני מדברת על זה עם חברות הן מנסות לעודד ואומרות שככה זה אצל כל הזוגות והחשק לסקס יורד עם הזמן. אנחנו נשואים רק שנה ואם המצב בקאנטים כבר עכשיו אני לא רוצה לדעת לאן זה עוד יכול להתדרדר. זה נשמע לי כמו מתכון לנישנושים מהצד.בתאבון לי...
2 תגובות
נשר
08/05/2018 09:15
נויה כהן
אני נשר שחג בשמים
כך בחרת אותי לתאר
אורבת מלמעלה
ושמגיע הזמן לא מוכנה לוותר
ביקשת ממני עוד זמן
כי מוגלה מחלימה לאט
סורי בייבי,
בטלפי הנשר נתפסת!
1 תגובות
מדמיינת חיים
12/04/2018 20:07
נויה כהן
אני מדמיינת את החיים שלנו עם שני ילדים. אולי שלוש. נגור בבית פרטי במושב במרכז שקרוב להכל כך שנוכל להנות מכל העולמות. וכלב. אני רוצה גם כלב. אני אתן לך לבחור את הסוג. קטן כזה חמוד מהסוג שלא נובח או גדול פרוותי. אתה תחזור כל יום מהעבודה מוקדם ככל שתוכל כי לא תרצה לפספס זמן איכות איתי ועם הילדים. והשבתות שלנו בכלל יהיו כיפיות. בטח נהיה הרבה זמן במיטה מכורבלים. עד שאחד מהפצפונים יצטרף לחגיגה. ואז נשים מוזיקה ונעשה שטויות ושיגועים. יותר מאוחר אם יתחשק לנו נצא לטיולון קצר קרוב או רחוק לפי המצב רוח.
אולי נשאיר את הקטנים אצל אחותי, נעשה סקס פרוע ונחזור לקחת אותם מאוחר יותר בערב.
ויהיו לי זמנים קשים.אולי בגלל הרגל ואולי בגלל העבודה אבל יהיה לי קל להתמודד כי אתה תהיה לידי ותדע בדיוק מה לומר איך לומר ומתי.ואתה תעודד אותי ותחזק אותי ולאט כבר לא יהיה לי אכפת מהקושי. כי אני אדע שהאהבה שלי לצידי ואני יודעת שאתה לא תתן לי ליפול.
זה נחמד לדמיין מה היה יכול להיות... אם..אילולא...
.פחות נחמד לחיות חיים אחרים נחמדים פחות לצד מישהו אחר....
0 תגובות
העלאה
10/02/2018 20:17
נויה כהן
אלון קיבל העלאה במשכורת. במקום לשמוח אני מקנאה...
מקווה שבקרוב אצלי....
0 תגובות
לקבוע מראש
28/01/2018 12:27
נויה כהן
אתה לא יכול לקבוע מראש דברים כי אתה לא ידוע איך תקום בבוקר ואם יתחשק לך לעשות את אותם דברים שקבעת. אתה פשוט קם בבוקר בעצבים שמשהו מפריע לך ואתה חייב לטפל בו. כמו למשל היום בבוקר שהכרזת שאי אפשר כל היום לרבוץ במיטה ולא לעשות כלום.זה בזבוז זמן.ונכנסת לאטרף של לסדר את הבית. אתה בסערה בעצבים ותמיד אתה סוחף אותי איתך. חבל שאני ככ נותנת לך לעשות את זה.כנראה שאני לא חזקה בעצמי. או שזה פשוט סוג של השפעה כזאת... במקום נגיד שננצל את הבוקר לסקס (שגם ככה לא משהו...) זה מה שבא לך לעשות במקום. כי ככה קמת הבוקר. ועזוב את זה שאמרנו שנעשה סקס בסופש ואני מחכה לזה....שכחתי הרי איתך אי אפשר לקבוע מראש... מעניין מתי נעשה סקס.כבר בכלל לא בא לי אבל זה כבר הפך לסוג של "עיקרון". אם אני לא אזום נראה שאתה לא תזקוף זין.חח הצחקתי את עצמי(; תזכורת לעצמי: לקנות דילדו.
0 תגובות
מקום אחר
28/01/2018 12:26
נויה כהן
אנחנו במקום אחר בחיים. אבל זה לא מונע ממני להתגעגע. אמא שלי אמרה לי לקחת את היומנים הישנים במגירה או לזרוק אותם כי זה עושה אנרגיה שלילית בבית. עצבן אותי מה שאמרה. מה מפריעה לה מגירה סגורה? שלא תסתכל ושלא תדע.... אז לקחתי הכל.שמתי בשקית ועכשיו זה אצלי בבגאז. מקווה שזה לא יפזר לי אנרגיה שלילית ברכב....
0 תגובות
« הקודם 1 2 הבא »