עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

Don't think twice,it's all right
חברים
הלוטרהנצח ימיניזאב מנחםLupoSolitarioס אנונימיסהר שירים
Yotam TzukerAliceemmaDrorLiliThe Cheshire Cat
מיריםהדסאוהב(ת) שום!אנונימיתנאיהzoeE
תיאוThe boy who writeחנושTHE SILLY
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
מחשבות  (2)
אמת  (1)
אני  (1)
אתה  (1)
בטחון  (1)
דיאטה  (1)
כאב  (1)
מוטיבציה  (1)
משאלה  (1)
סיום  (1)
פריקה  (1)
רגשות  (1)
רזון  (1)
שאלות  (1)
שירה  (1)
תגובות  (1)
ארכיון
נזכרתי למה הדף היה פורקן
21/01/2018 00:26
דון
הבטחות מקיימים. לא היה רגש, רק הרגל. המילים נהיו קלות בפיך. אוהב לפתע קל לומר, אך ככל שמילותייך הופכות ברורות, יש מסכה של ערפל בנינו, כבר פחות שורף בלב וקל לי לנשום. הפכנו מובנים,ידועים מראש, יש בי בלבול אבל יודעת שהלב שלי איתך. לא יודעת מתי ואם בכלל העיניים שלך יפקחו, כאילו עד היום זיהית את צורת העלים בשלכת ואילו רציתי שהיום תראה את שורשי העלה נמתחים בו, שתכיר בכל פרט. גם אם תקרא את תהומות ליבי, את טיפות מחשבתי, לא יודעת אם תבין. אם תכיר לעומק, כנראה שתקרא את המילה כפירושה בשפה העברית ולא כשפת פעימות ליבי.
0 תגובות
הגעגוע
29/05/2017 23:48
דון
כבר שכחתי מהי תחושת זרועותיך סביבי. אני רק מדמיינת שהמרחק הזמני בנינו יצטמצם ותדפוק על דלת ביתי . ותחבק אותי חיבוק קטן שלא זקוק למילים . שיהיה חם עד שטיפות זיעתך ימהלו בדמעותי. הלא הן זולגות החוצה מתוך מקום אי שם פנים . אבל הדמעות כבר הפכו מתוקות, יצרו תמיסה של אושר. כי טוב שאתה אחד שאוהב אותי , גם אם לא תבין את מקור תחושותיך , אני עדיין אדע , שעמוק בפנים יחד איתי , גלית באמת מהי אהבה .
0 תגובות
זו אני
27/05/2017 10:10
דון
זה לא אתה , זה לגמרי אני. אתה אוהב אתה עוטף אתה שם . אני מביטה על נפשי מעל ומנסה לסדר את הכל ללא הצלחה . אני חייבת לעבוד על זה, לדעת לשחרר , לחיות בחוסר ודאות שאני אהובה כל הזמן. כי אני כן . ולא תמיד צריכה לדעת את זה בכל רגע נתון. אתה לא אשם וכואב לי שככה אני . אני גומרת אותנו . בוחנת ומחפשת את הדרך לכישלון בכל משפט . די. מספיק . אני מתגברת על זה . די . מספיק . כבר אין לו אוויר לנשימה.
0 תגובות
פלאי הרגש , או שלא?
30/04/2017 01:50
דון
הרגלתי את עצמי להזדקק לאימרות. כדי שהביטחון שלי בעולם ובי יתחזק . אתה מפחד לתת לי הכל , בתוך תוכך אתה יודע שאותי לא תמצא בדמות אחרת . אנחנו שוחים בברכת הטוב והגלים מציפים אותנו . אבל משהו בי שבור , מרגיש שתמיד יהיה שבור . אני לא מצליחה לחבר את החלקים עד הסוף , והמילים הקטנטנות האלה שמרימות אותך בגלל החללים בתוכך , חודרים פנימה ושטים פנים . מוחי המעוות מזרים מסרים שגורמים לי לבחילה . אתה מרים אותי ומפיל אותי ברגע. אני קצת כועסת על עצמי שאני נותנת לך ככ הרבה מקום . עשיתי זאת לפנייך , כי זו אני . הכל אצלי אמיתי וחי . העולם שלי הוא הרגש שלי שהוא כבשר חשוף , שכל נגיעה צורמת מכאבים . אולי אני קצת מכורה לכאב באיזה שהוא אופן. או שאולי ככה אני מרגישה קיימת . לשחרר .
0 תגובות
והסתיו הפך לאביב
09/04/2017 15:27
דון
רק מתחזק עם הימים , הזמן חולף ופתאום הריגוש הופך הרגל , אבל טוב . לא נותנת מקום לפחד לשתק אותי . אין לי רצון לכלום חוץ מאיתך . התמכרות הדדית שעושה נעים בגוף . אתה כבר יודע איך לומר , מילים הן מהותי והבנת שעלייך להתבטא . טוב לי שאתה מבין אותי. מצחיק שאתה מופתע מכל רגש שלי, אתה לא מבין שאתה ראוי שיאהבו אותך עד הקצה . כמו שמגיע גם לי. אתה אומר שרואים כל מה שעובר לי בראש , אני דווקא אוהבת את זה . מאפשר מקום להרס מוחלט אבל כשאין סיכון אין אהבה. ואני אוהבת לאהוב אותך.
0 תגובות
הכעס
02/03/2017 00:43
דון
לדעת לשתוק . לדעת לבלוע מבלי להרגיש חולשה , יש בי את הכח. אני עוד אאבד הכל , אשרוף רק בגללי . בגלל הכעס שלי , שגוער בכולם . הכל בגללי , נלקח ביתר רגש , אפשר גם לנשום , מותר להיות אישה של שלום . לראות את האור והטוב כי די נמאס . נמאס לי מעצמי .
0 תגובות
אתה עומד בנינו
10/02/2017 01:14
דון
תגיד לי קצת . תצא מהתהום שלך . תגיד לי כי אני נופלת לתוכך , נופלת לתהיות . כמה עוד אתור אחרי שאריות של אהבה חוסר ודאות ממך . הלב מרגיש אבל לפעמים גם הראש זקוק לדעת. הכל נשרף בנינו ויוצר את אהבתנו אבל עדיין הגולה עומדת בגרון. אני כבר לא בתחילת השביל , הפעם אני לא לבד . אבל יש ביני לבינך מלחמת עולמות . לא רוצה לבקש יותר . רוצה שתדאג לי . שתעשה בשבילי . שתאהב אותי .
0 תגובות
איך זה נקרא יחד?
03/02/2017 23:37
דון
היחד הזה שלנו מרגיש לבד . מעולם לא הרגשתי את הקרקע שלי כה רועדת , חסרת כיוון . אולי תהיה בן אדם . אולי תהיה חבר. ולא רק מאהב . ההגדרות שלנו לא תואמות את מה שמשתקף כאן וזה חודר לי לעצמות . הזמן נע ונע ודבר לא השתנה מלבד הכאב שבתוכי שתופס תאוצה ומתחיל לעקוף את יכולות הספיגה שלי . אני שמחה איתך אבל יש רגעים רבים שבהם אני נותנת לך להשפיע עליי . שבהם אני כבר לא מספיקה לי . לא רוצה לדבר איתך ,לא רוצה ללמד אותך . פשוט תאהב אותי כבר לבד . לא רק בעיניים אלא גם בידיים . תתחיל לעשות .
0 תגובות
מאפשרת לי להיות
28/01/2017 00:20
דון
משהו בי נמשך אל תוך השלב הבא . אל האנשים שכבר ראו יותר מידי ,צרבו את ליבם ורק מתוך נסיון יודעים לאן לצעוד . הם היו אבודים. בדיוק כמוני . רק שאני מפחדת להיות אבודה, אני מכורה לפתרונות . לא נותנת לעצמי לתהות יותר מידי , שאלת האם הופכת לאמת ואני במירוץ אחרי השליטה בדבר הזה שנקרא חיים. משהו בי בוגר , אפילו קצת בוגר מידי. בא לי קצת תמימות לא לדעת שיכול להיות שתיכף אפול. לכן אני שוב ושוב חוזרת לשם , אל עולם המבוגרים שמרגיש כה טבעי עבורי ,עד שהמציאות חובטת בי . עד שהילדותיות שבי יוצאת החוצה . העולם שלי אחר כל כך ממי שאני ואני מנסה לסדר אותו שיזרום במקצב שלי אך במקום שניצור הרמוניה אנחנו נשמעים יחד כמו תזמורת כושלת . אולי החיים הם כישלון אחד גדול שנגמר בסוף לא ידוע , אולי המוות הוא האור . אני נלחמת בכולם ,אני נלחמת להבין . אני מבינה שאין מה להבין,שנגמר לי מלהילחם. אני רוצה לנשום ואני לא מוותרת יותר. לא אוותר בכך שארפה מהכל ואתן למסע שלי להיות . אני רק רוצה לאפשר לעצמי להיות.
0 תגובות
10 שעות של שקט
11/01/2017 00:16
דון
לאחרונה נעלמו מילותיי. מפחיד לומר , שקצת טוב לי . מרגיש שהזמן לא מספיק לי. אני רצה גם במנוחה . יש לי הרבה מה לומר אבל אני נוטה להקדים אז אני משתדלת לשתוק עוד קצת . המבט הזה שלך אומר אחרת ממה ששפתייך לוחשות אליי ויש בזה משהו נעים אבל צורב. אולי זה מה שאתה או שאולי אני מדמיינת הכל באופן מסויים מידי. אני פחות פזיזה ,מחושבת ונראה שהפעם רוח שונה נושבת על פניי . משהו בך לא פתור עדיין . עניין של זמן עד שנתאחד . האהבה שלנו צומחת ואני עדה לתהליך הזה . בדכ הכל חייב לספק אותי בין רגע , כאן ועכשיו . אתה מלמד אותי שיש עוד זמן ושאהבה בונים , לא זוכים בה. לאט אבל בטוח. מתחילה לאהוב אותך .
2 תגובות
« הקודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 24 25 הבא »