עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

הבלוג של נטורל בי מציע לך מגוון רחב של כתבות ותכנים בכל הקשור להגדלת החזה בשיטה הטבעית

מוצרי NaturalBe מכילים צמחים מרבי חלב כחילבה, סרפד ושומר התורמים להגברת תנובת החלב במניקות ומעודדים את גדילת נפח החזה בכל זמן אחר (מלבד הריון) וכן צמחים המעודדים פעילות הורמונאלית כשיח אברהם (ויטקס) וקוהוש שחור. השילוב של סוגי צמחים אלה, יוצר תגובה טבעית בגוף האישה ותורם למראה שופע יותר, וממצק ומגדיל את החזה.
נושאים
כל מה שרצית לדעת...
הנשים של NaturalBe
הגדלת חזה – משחות ומשקולות
02/06/2014 21:30
NaturalBe הגדלת חזה
משחה להגדלת חזה, הגדלת חזה בשיטה הטבעית

לא פעם כאשר מדובר על הגדלת חזה באופן טבעי, נשים תוהות לגבי איכות התוצאה, על אופן השליטה, על אריכות חיי התוצאה, היכן ניתן לקבל ייעוץ, מה אכן בריא ומאיזה גיל יש להתחיל. כיום בעידן הטכנולוגי, ניתן להשיג כל פיסת מידע דרך פלטפורמת האינטרנט - השאלה היא מהו מידע אמין. בגדול כיום ניתן למצוא מגוון שיטות אשר נבדלות אחת מהשנייה לפי האמצעים השונים, כך שיש שיטה שמבוססת על טיפולי משחות, שנייה על תוספי מזון והשלישית על עיסויים. כך שכל היופי זה שכל אחת יכולה לבחור את השיטה אליה היא מתחברת, מבלי להיעצר רק על האופציה של ניתוח.


הרמת משקולות


אחת מהשיטות הנוספות על מנת להגדיל את החזה זה פשוט לעסוק בפעילות ספורטיבית. מדובר על הרמת משקולות. במקרה זה יש להבדיל בין בעלות חזה קטן לבין בעלות חזה גדול. כאשר מדובר על בעלות חזה קטן, יש לצפות שפעולת ההרמה תגדיל את השריר, עובדה שתוביל להגדלת הנפח. באופן שכזה לא מדובר על עוד הגדלה מינימלית, אלא ממש על שינוי במספר החזייה. לעומת זאת כאשר מדובר על נשים בעלות חזה יחסית גדול, אצלן ההרמה תשפיע באופן בו השומן יישרף ומכאן שמדובר על אופציה להקטין את גודל החזה. כך ששיטה זו, להבדיל משאר רוב השיטות הטבעיות, מאפשרת לשחק בשני המגרשים, להגדיל ולהקטין.


משחות

                          

אופציה נוספת המאפשרת למצק את מראה החזה ואף להגדיל אותו, מתייחסת אל מגוון משחות העשויות ממרכיבים טבעיים. משחות אלו יש למרוח באופן נקודתי ולהתמיד בפעולה לאורך זמן. במקרים אלו יש נשים שיעידו על הצלחה מסחררת, ולעומתן יש נשים אשר לא ירגישו בהבדל.


אחוזי הצלחה


אם בהליך כירורגי אין להתווכח על השינוי ועל המידיות, הרי כשמדובר על הגדלת חזה באופן טבעי - המצב שונה. יש נשים שיעידו שהן שמו לב להבדל תוך מספר שבועות בודדים, ויש נשים שגם לאחר מספר חודשים, עדיין לא ירגישו בהבדל. באופן כללי יש לבדוק בכול שיטה כמה ניתן לאמץ אותה ולכמה זמן. אחרת, גם אם מדובר על אמצעים טבעיים, מודבר בסכנה.

0 תגובות
הגדלת חזה על ידי כמוסות
02/06/2014 19:54
NaturalBe הגדלת חזה
הגדלת החזה שלי, עיצוב החזה

אין זה סוד שרוב הנשים אינן מרוצות מגודל החזה שלהן ובמקביל נרתעות רק מהמחשבה לעבור הליך מחייב כגון ניתוח. על כן טוב לדעת שכיום יש מגוון שיטות טבעיות שמאשפרות להגדיל את החזה מבלי לנקוט בהליכים דרסטיים, אלא ע"י מספר פעולות בסיסיות, (כגון נטיל קפסולה יומית), ניתן להגדיל אותו באופן בריא ובהדרגה. כך גם נמנע הצורך להתעמת עם אנשים בשלב של אחרי השינוי, בשלב בו יש לא מעט מבוכה, כי אנשים נוטים לבהות בחזה שעבר שינוי מהותי.


תרכובת צמחים


אחת מהשיטות היות אפקטיביות כיום בתחום הגדלת החזה, הינה נטילה של תרכובת צמחים טבעיים. מדובר על מוצרי Natural Be אשר מכילים מגוון צמחים אשר תורמים לחזה להמשיך ולצמוח. בין הצמחים השונים ניתן למצוא סרפד, חילבה, שיח אברהם וקוהוש שחור. חלק מהצמחים ידועים כמגבירי חלב וחלק מהצמחים מעודדים פעילות הורמונלית. נשים רבות מעידות שכאשר הן נוטלות כמוסות אלו באופן תדיר, הן זוכות לחזה עליו חלמו, לחזה יותר גדול ממה שהיו רגילות אליו עד עתה.


דגשים


כאשר מבקשים לנקוט במהלכים לשינוי גודל החזה, מוטב לחכות עד גיל שמונה עשרה. עד גיל זה החזה עדיין משתנה ומתפתח ועל כן יש לתת לו מקום להגיע באופן טבעי את השיא הראשוני שלו. אם מנקודה זו עדיין נשים אינן מרוצות מהתוצאות, טוב לדעת שיש מה לעשות ואף מבלי לערב אנשים זרים בתהליך. מבחינת זמן תגובה, אצל חלק מהנשים כבר כעבור 30 יום מדובר על שינוי, לעומת זאת יש נשים אצלן ניתן יהיה להבחין בשינוי רק לאחר 90 יום, כיוון שמדובר על הליך טבעי, יש לזרום את נתוני הגוף ולהיות סבלנים.


טיפול מלא


על מנת למקסם את ההשפעה, מוטב לדעת שיש מוצרים משלימים לכמוסות. כך  שאם המטרה של הגדלת חזה היא על סדר היום, מוטב לשלב מספר גורמים משפיעים, מוטב לשלב בין הכמוסות, לנוזל ולקרם. לכל אחד מהמרכיבים יש תפקיד שונה, כאשר הכמוסות אחראיות על התוסף התזונתי, הטיפות על ההיבט ההורמונלי ואילו הקרם על אפקט נקודתי.

0 תגובות
הגדלת חזה – על ידי גלולות
02/06/2014 19:44
NaturalBe הגדלת חזה
הגדלת חזה עם גלולות, הגדלת חזה יתרונות

כיום, בטרנד של הניו אייג, לא חסרות דרכים להגדיל את החזה ע"י אמצעים שאינם פולשניים, אלא באופן טבעי. מדובר על מגוון שיטות שגולו ונרקחו במשך שנים, כך שכיום אישה שמודעת לבעיה שלה עם גודל החזה שלה, כבר לא צריכה לפנות לאופציה הקיצונית של טיפול כירורגי, אלא ע"י נטילת כדור או מריחת משחה באופן פרטי ואישי, היא יכולה אט אט לשנות את גודל החזה. נכון שע"י שיטה זו לא ניתן לגמרי לשלוט על הצורה ואף לא על המידה, אך עם זאת מדובר על הצלחה, על הגדלה שמותאמת באופן מדויק לנתוני הגוף, כלומר מדובר על דחיפה ועזרה ומנקודה זו הגוף גם יודע לתרום את שלו למשימה.


גלולות


גלולות למניעת הריון הן אחד מהאמצעים היותר פופולאריים לפעול לטובת הגדלת חזה. הרבה פעמים מדובר על תופעת לוואי. נשים נוטלות גלולות על מנת להימנע מכניסה להיריון לא רצוי, או עקב טיפול הורמונלי, ופתאום הן שמות לב שכחלק מתופעות הלוואי, החזה שלהן  פתאום ממשיך לצמוח,לאחר שנים שהוא נעצר באותה המידה.


חיסרון


כיום כבר ידוע שנטילת גלולות לאורך זמן אינו דבר מומלץ ולעיתים אף לא בריא. ידוע שמומלץ לקחת הפסקה לאחר נטילה ממושכת, ושלא חסרות תופעות לוואי. עם זאת כיוון שמדובר על אחת מהשיטות היותר נוחות להגן על הגוף מפני הריון לא רצוי, רבות ממשיכות ליטול גלולות למרות הסיכונים. בנוסף טיפול זה לא מתאים עבור כולן, במיוחד לא עבור נשים מעשנות. עם זאת, אם גם כך מדובר בתופעת לוואי רצויה שנעשית על הדרך,לרוב מדובר על רווח נקי.


גלולות ייעודיות


כאשר מדובר על נטילת גלולות במטרה להגדיל את נתוני החזה, מוטב לדעת שכיום יש גלולות ייעודיות במיוחד עבור מטרה זו, (הגדלת חזה). גלולות לטובת הגדלת החזה מורכבות משילוב של מגוון צמחים ומרכיבים טבעיים. כך שלהבדיל מהגלולות הרגילות, במקרה זה מדובר על גלולות שאין חשש ליטול אותן. עם זאת ל כל אחת ואחת לוודא היטב שאינה רגישה לאחד מהמרכיבים וברגע שמתחילות להופיע תופעות לוואי, ישלהפסיק ולבחון פתרון חלופי.

0 תגובות
הגדלת חזה בדרכים טבעיות
02/06/2014 19:41
NaturalBe הגדלת חזה
הגדלת חזה, הגדלת חזה טבעית

להיוולד עם נתונים מרשימים זה תמיד טוב, אך לא פעם אנשים אינם שמחים עם הנתונים עימם הם הגיעו לעולם, וגם אם מדובר על נתונים מחמיאים, להרבה אנשים יש שריטות אישיות וחוסר שביעות רצון, במיוחד כשזה נוגע למראה החיצוני. באופן שכזה אנשים מבקשים להחליק את השיער, להוריד במשקל, לשנות את צורת האף או לשנות את גוון השיזוף. כאשר מדובר על נשים ושביעות רצון מהגוף, הרבה פעמיים ניתן להיתקל בנשים שאינן מרוצות מגודל החזה שלהן, כיוון שלדעתן הוא קטן מידי ואילו הן היו שמחות שהוא היה גדול יותר. על כן טוב לדעת שיש מספר דרכי פעולה, דרכים שאינן פולשניות, ואינן דורשות שינוי דרסטי, אלא ניתן להגיע אל היעד באופן טבעי ואף הדרגתי.


שינוי מתון


היופי בהגדלת חזה בדרכים טבעיות, זה שלא מדובר על שינוי מהותי מהיום להיום, ועל כן יש פחות מבטים תוהים ונעיצת מבטים. לרוב כאשר מדובר על הגדלת חזה  בדרכים טבעיות, מדובר על הליך הדרגתי, ועל כן גם אם כן זוכים לשינוי המיוחל, הרי שהוא פחות מושך מבטים ועל כן יותר ויותר נשים מרגישות בנוח לפנות אליו, ולו רק כיוון שהתגובות מהסביבה יותר מתונות וזורמות. לא מדובר על תדהמה- אלא על התרגלות הדרגתית.


חלופות


אז אם ישנה אישה אשר מבקשת להרגיש יותר ביטחון עצמי, מבקשת להרגיש יותר בנוח עם עצמה ולהחזיק בחזה עליו חלמה שנים רבות, מוטב לדעת שיש לא מעט שיטות טבעיות שמחכות לה. כך שלא מדובר בהליך פולשני, אלא על תוספי מזון, קרמים, כדורים או גלולות. 


יתרונות


כאשר הולכים על הגדלת חזה  בדרך טבעית, אין צורך להוציא הרבה, אין צורך לעבור שינוי דרסטי מיום להיום, ניתן להתרגל לתוצאות לאט לאט ובמקביל גם לתת לסביבה להטמיע את השינוי באופן הדרגתי. לבסוף לרוב מדובר בהליך טבעי, נטול פחדים וללא הליכים פולשניים. באופן שכזה הביטחון העצמי ממריא, ניתן להרגיש טוב עם הגוף, ניתן לשלוט בתוצאה ואף לחזור לאחור במקרה וצץ הרצון או הגעגוע אל המראה הקודם. בנוסף אין תופעות ללוואי ולעיתים אך מדובר בהקלה בתופעות הלוואי של כאבי המחזור.   

0 תגובות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
יוני 2014  (4)