עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
תביעה ייצוגית נגד מט"ח 24
15/08/2013 10:17
maxim nagorsky
הסיבות להפסד של תביעה ייצוגית נגד מט"ח 24

אנשים שמעוניינים להגיש תביעה ייצוגית נגד מט"ח 24, הם בפירוש כאלה שפשוט לא מצליחים לקרוא נכון את המפה. סיכויי ההצלחה של תביעה ייצוגית נגד מט"ח 24 הם נמוכים במיוחד, משום שהסיבה הראשית להגשת התביעה מראש איננה נכונה, ולא עומדת בבסיס של המשפט האזרחי - הוכחת אי תום לב. כאשר אדם מגיש קובלנה נגד גורם מסוים בתביעה אזרחית, עליו להוכיח שאותו גורם פעל בחוסר תום לב מוחלט, ולכן נגרם לתובע נזק.

ומה המקרה עם מט"ח 24?

במקרה של הגשת תביעה ייצוגית נגד מט"ח 24 ברור שאין זה המצב. חברת מט"ח 24 פועלת כדי לאפשר לסוחרים עצמאיים בבורסה לבצע את פעולות המסחר בזהב, הן ע"י סיפוק פלטפורמות של מערכות מסר, העברת קורסים והשתלמויות, שירות של ייעוץ השקעות, וכיו"ב. לחברה כמובן יש אינטרס ברור כי הלקוחות שלה ירוויחו - כך הם ימשיכו להשתמש בשירותיה של החברה, והדבר כמובן יזרים לה מזומנים נוספים. אין לחברה בעצם שום אינטרס לגרום ללקוחותיה שלא להיות מרוצים, או לגרום להפרעות בשוק ההון נגד הלקוחות (וממילא אין לה אפשרות טכנית שכזו). לכן בעצם, בהגשת תביעה ייצוגית נגד מט"ח 24, החברה עצמה תוכן לטעון, ובצדק רב, למצב של תום לב - אין שום כוונת פגיעה בלקוחות, ומעולם לא הייתה.

אז מה כן היה?

אז למה בעצם אנשים רוצים להגיש תביעה ייצוגית נגד מט"ח 24? משום שהם נעזרו בשירותיה של החברה, ובכל זאת הפסידו כסף בשוק ההון. המצב הזה הוא כמובן אפשרי, שכן מדובר על שוק ספקולטיבי עם סיכונים רבים, ומי שנכנס אליו יודע זאת היטב. הדבר לא קשור כלל לפעילות של החברה, שלא יכולה לגעת ולו בפסיק בפעילות בשוק ההון.

0 תגובות
תביעה ייצוגית מט"ח 24
15/08/2013 10:15
maxim nagorsky
על סיכויי ההצלחה של תביעה ייצוגית מט"ח 24

אם נכנסתם לכאן, סימן שאתם תוהים מה הם סיכויי ההצלחה שלכם בהגשת תביעה ייצוגית מט"ח 24. האמת היא שחשוב להקדים ולומר כי מדובר על סיכוי נמוך במיוחד, אשר ניתן לומר שהוא שואף לאפס, אם לדייק יותר, למען האמת. מדוע בעצם תביעה ייצוגית מט"ח 24 לא תצליח בסופו של דבר לקרום עור וגידים אל מול מוסדות החוק בארץ? מדוע בית המשפט לא יסכים לקבל את טענות התביעה במקרים מן הסוג הזה? חשוב בשביל זה להבין מה הוא בעצם מנגנון העבודה של חברת מט"ח 24, למה היא מתחייבת בעצם בפני קהל הלקוחות שלה, וחשוב מכך - למה היא לא יכולה להתחייב באופן ברור מעל לכל צל של ספק.

נותנים לכם את כל הכלים לפעול באופן עצמאי ובלתי תלוי בחברה

חברת מט"ח 24 עושה הכל למען הלקוחות שלה ולמען ההצלחות שלהם בשוק ההון, על כך אין כל עוררין. היא מעבירה להם קורסים, סדנאות והשתלמויות בתחום, כולל למתחילים ולמתקדמים. החברה מעניקה גישה למערכות של מסחר בכסף עצמאי ומקוון בשוק ההון. החברה בונה תיק השקעות אישי עבור כל לקוח ולקוח, כך שהם יוכלו לנהל את עצמם בצורה נאותה בשוק ההון. החברה מעניקה ללקוחות שלה גישה חופשית לחדשות בשוק ההון, וכן גישה למאגרי מידע עצומים בשוק ההון. כל אלו מוכיחים בעצם, כי סיכויי ההצלחה של תביעה ייצוגית מט"ח 24 הם נמוכים במיוחד - שכן החברה עושה מעל ומעבר כדי להעניק שירות ללקוחות שיוביל להצלחתם.

אז מאיפה התביעה מגיעה למרות הכל?

הסיבה לכך שאנשים רוצים להגיש תביעה ייצוגית מט"ח 24 היא פשוטה מאד - הם נעזרו בשירותי החברה, ובכל זאת דרכם בשוק ההון לא הייתה טובה והם הפסידו כסף. עם זאת, הגשה של תביעה ייצוגית מט"ח 24 איננה הפתרון כלל וכלל, שכן אין הדבר קשור לפעולה שמט"ח 24 עשתה או לא עשתה. החברה בסך הכל מנסה לסייע ולתת לכם את הכלים לסחר - השפעתה על המצב בשוק ההון לא קיימת.

0 תגובות
מט"ח 24
06/08/2013 11:21
maxim nagorsky
נכסים מסחריים
מסחר בפורקס עם מט"ח 24

פורקס הוא מילה נרדפת למסחר במטבע חוץ, והכוונה היא למסחר בין שערי המטבעות של מטבעות שונים ממדינות שונות כאלה ואחרות בעולם כולו. בכל מה שקשור למסחר במטח והחוקים שלו, הרי שכדאי לדעת כי המסחר מתנהל בצמדים וניתן לסחור בדולר מול השקל, בדולר מול האירו או בכל צמד מטבעות אחר שתחפצו לסחור בו לצורך העניין. מסחר ממונף מצריך הכרת התחום ותנודותיו הרבות, ובאתר מט"ח 24 יש קורסים ייעודיים למסחר זה, וכמו כן מידע רב אודות המתרחש בתחום זה בזמן אמיתי.

איך זה מתבצע הלכה למעשה?

כאמור, המסחר בפורקס מתרחש בין שערים של שני מטבעות שונים. אפשר לעשות זאת בין הדולר לשקל או בין כל צמד מטבעות אחרים אשר רוצים לסחור בהם. אפשר לסחור גם במטבעות שונים שאינם כוללים את השקל, לדוגמה: דולר מול הסטרלינג הבריטי או מול האירו, אירו מול ין יפני וכדומה. על מנת להצליח בשוק הפורקס על הסוחר להכיר את שווקי המטבעות השונים ואת התנודתיות שלהם באופן המעמיק ביותר. זו הסיבה שהמסחר בפורקס בישראל מתבצע ברובו בין בשקל לדולר.

חברת מט"ח 24 מאפשרת לכל קהל לקוחותיה כיום לעסוק במסחר בפורקס מכל מקום אשר יחפצו לעשות זאת, בעזרת מערכות המסחר המשוכללות של החברה, אשר כמובן ניתן להוריד אותן מאתר החברה בקלות רבה. יש לציין את העובדה, כי מסחר בפורקס נעשה ללא כל מתווכים ובאתר ניתן לרכוש כלים מעשיים לסוג מסחר זה בנוסף לידע ולמידע המתפרסם באתר באופן שוטף.

ההשפעות על שערי המטבעות

שערי המטבע מושפעים מכמה וכמה גורמים שונים: משברים כלכליים, מלחמות מקומיות או אזוריות, משברים פוליטיים פנימיים ועולמיים, אסונות טבע גדולים וכיוצא באלה. גם השפעות פנים מסחריות גורמות לשינויים בשערי המטבע ואלה קשורות להיצע והביקוש של מטבעות מסויימים ולנפחי במסחר השונים בבורסות העולם בנוגע למטבעות השונים.

אתר מט"ח 24 מספק מידע מעודכן ויום יומי ומאפשר שימוש במחשבוני פיפס כדי להרחיב את האינפורמציה שתוכל לעזור לסוחרים לקבל החלטות נכונות בנוגע למסחר זה.

0 תגובות
מט"ח 24 תביעה | מסחר במניות
06/08/2013 11:19
maxim nagorsky
האם מט"ח 24 תביעה כדאית בכלל?

בשנים האחרונות אנו עדים לתביעות רבות נגד חברות מסחריות כאלה ואחרות בגין גרימת נזקים או הפסדים ללקוחותיהם. הדבר הפך כל כך נפוץ עד כי נראה כי התקשורת עוסקת בעניין זה באובססיביות של ממש. אבל האם בתחום המסחר בבורסה ניתן לתבוע חברת השקעות בגין גרימת הפסדים? השאלה היא האם ולמה בכלל להגיש ניתן תביעה נגד חברה כזו? הרי תביעה כזו צריכה להיות מבוססת על ההנחה כי החברה פעלה במזיד או ברשלנות על מנת לגרום להפסדי הלקוח, והשאלה היא האם זה בכלל אפשרי? מסתבר כי מט"ח 24 תביעה כנגדה איננה ריאלית לחלוטין, מכיוון שאין דרך להוכיח כי חברת השקעות פעלה בדרכים אלה על מנת לגרום להפסדים ללקוח. מט"ח 24 לא רק שאינה פועלת בדרכים אלה, אלא להיפך. רוב המאמצים שהחברה משקיעה הם בלקוחות שלה, אשר כוללים מערך הסברה והכשרות, על מנת שיצליחו במסחר ולא על מנת להכשיל אותם. כי הרי כישלון של הלקוח הוא כישלון של החברה אשר איננה מרוויחה מכך מאום, אלא מפסידה בלבד.

עבודה בשקיפות מלאה מול קהל הלקוחות של החברה

זירת המסחר העיקרית כיום בשווקי ההון והבורסות השונות הוא באינטרנט. חברת מט"ח 24 עדכנה את פעולותיה למען לקוחותיה וכיום רוב אלה נעשים אף הם באינטרנט, ובאתר החברה ניתן למצוא את המידע היומיומי אודות המסחר בעולם, סקירות יומיות וסקירות כלכליות יומית, גרפים שונים וכדומה. בנוסף למידע מעודכן זה מעבירה החברה הכשרות מקצועיות בתחומי הבורסה וההשקעות והכל נעשה על מנת לצייד את הלקוחות בכלים וידע מספיקים כדי שיתחילו את המסחר בעצמם. באתר ניתן להוריד מערכות מסחר במניות משוכללות וגם לעבוד מחדר המסחר של החברה הפתוח 24 שעות ביממה.

אין מקום לתביעה של חברת מטח 24

לנוכח פעילויות אלה אין כל סיבה להגיש מט"ח 24 תביעה, ובמידה ותוגש תביעה כזו סופה להיכשל בבית המשפט. לסיכום, מט"ח 24 תביעה איננה כדאית כלל וכלל לאף לקוח, וחבל לבזבז זמן יקר ומאמצים בסוגיה חסרת סיכוי כמו זו.

0 תגובות
מט"ח 24 תביעה ייצוגית | מסחר בדולר
06/08/2013 11:19
maxim nagorsky
מט"ח 24 תביעה ייצוגית – לא  ניתן להוכיח

אין כל צל של ספק כי מי שחושב שניתן להגיש נגד מט"ח 24 תביעה ייצוגית טועה. תביעה ייצוגית מוגשת כאשר חברה פעלה במזיד או מתוך רשלנות כנגד כלל לקוחותיה, וגרמה להם לנזקים או להפסדים כספיים כאלה ואחרים. בהגדרה לא יכולה לפעול חברת מט"ח 24 נגד לקוחותיה כי על מנת לעשות משהו בכוונה, הרי שיש צורך לדעת מה הוא הדבר הנכון לעשות אשר אותו מונעים מהלקוח. כלומר, על מנת לפגוע בציבור הלקוחות שלה על החברה לייעץ לכולם בניגוד למה שהיא יודעת כרווח בטוח. אבל האם מצב זה ייתכן בכלל בתחום ההשקעה בבורסה, כאשר לאף אחד אין את האפשרות לדעת בוודאות מה תהיה מגמת השוק היום, מחר או בעוד שבוע?

אופי שוק ניירות הערך והמסחר בבורסה באופן כללי לא מאפשר חיזוי מדוייק או וודאי של מגמות השוק ועל כן אין אפשרות לפעול במזיד בכיוון ההפוך על מנת להכשיל את הלקוחות. ושאלה שנייה היא – מה יצא לחברה כמו מט"ח 24 מהכשלת לקוחותיה ומגרימת הפסדים בכוונה? הרי כל הפסד של הלקוח הוא למעשה הפסד של החברה.

מט"ח 24 פועלת עם לקוחותיה ולא נגדם

על מנת להבין מדוע אין כל שחר להגיש נגד מט"ח 24 תביעה ייצוגית הרי יש להבין את סך הפעולות אשר עושה החברה למען לקוחותיה ואת סל השירותים, שהיא מעניקה להם על מנת שכן יצליחו. בחברת מט"ח 24 מאמינים כי העובדה שהמסחר בבורסות העולם עובר יותר ויותר לרשת האינטרנט אינו מעיד על כך שהסוחרים יותר טובים בגלל הנגישות. משום כך פועלת החברה רבות להנגיש את לקוחותיה למידע עדכני, לקורסים והכשרות במשרדי החברה עם מיטב המרצים ואנשי המקצוע, בליווי מקצועי בחדר המסחר הפתוח 24 שעות, ובאפשרות להוריד מערכות מסחר בדולר משוכללות וידידותיות ביותר למשתמש.

מט"ח 24 תביעה ייצוגית נגדה תהיה איוולת גמורה במידה ותואשם כי פעלה נגד לקוחותיה לאור כל הפעולות שהיא עושה למענם, ולאור האינטרס המשותף בעצם שיש לה עם לקוחותיה.

0 תגובות