עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
חברים
שריליןbeautiful.scarסרפדנערת הגורלIM ALShane
GermionaמואנהPretty me
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
2019
•  להתנהל נכון עם כסף
•  לסיים פרח
•  לרדת במשקל
•  לאפות יותר
•  להיגמל משוקולד
•  לחסוך כסף
•  לטייל בארץ ובעולם
•  להיות מסופקת עם החיים שלי
•  למצוא עבודה טובה
•  לסיים שנה א'
•  להתחיל לעבוד כמורה
•  לא ליפול לאכילה רגשית
עצבים
20/05/2019 22:14
זימה ברשת עם ירידה לפרטי פרטים
איך, איך אני אמורה לא להתרגז? המרצה לאנגלית נתנה לי ציון שאני בטוחה שזה לא מגיע לי, מגיע לי יותר, רק בגלל שאני מצטיירת לה כמתנשאת בגלל שהאנגלית שלי לא נופלת משלה. אני רוצה לראות על מה היא הורידה לי, מקווה מאוד שתחזיר את המבחנים חזרה.
הלימודים האלה... אני כל כך רוצה להיות הכי טובה, הכי מוצלחת, אני רוצה להיות מצטיינת...
יש לי עבושה להגיש לרביעי ועוד לא התחלתי אותה רק סיכמתי 400 עמודים, לא צוחקת. לקחתי יום חופש מחר כדי לשבת עליה, בעזרת ה' אני מקווה לסיים אותה מחר, ועוד עבודה, וללכת בראש שקט ללימודים ברביעי. נמאס לי מהחוממת,נמאס לי מהכל. אני רק מחכה שהשנה הזאת תיגמר.
1 תגובות
דה ז'ה וו
11/05/2019 15:56
זימה ברשת עם ירידה לפרטי פרטים
הילדות שלי הייתה פגומה מיסודה, לא היה לי סיכוי. נולדתי למשפחה מפורקת, הייתי הכבשה השחורה, לא באמת הייתה לי משפחה... עד היום, אין לי באמת משפחה.
היום אני כבר לא ילדה. אני עומדת להתחתן. אני... אשכרה אני, שהיו לי כל כך הרבה לבטים לגבי הקשר שאני נמצאת בו ולגבי בן הזוג, אני הולכת להתחתן איתו, ולמה? כי אני באמת אוהבת אותו. כנראה הזמן ביחד עושה את שלו. והוא גם מקסים, אי אפשר להגיד שלא. וכשהוא לא פה, אני רק רוצה להריח אותו ולנשק אותו. אבל... אני לא אכחיש שיש עדיין מישהו שמושך אותי בטירוף, ואני לא אכחיש שעדיין יש לי מחשבות פוליאמוריות... אבל כרגע, זה המעשה הנכון בשבילי.
הזכרתי את הילדות שלי כי כמעט את כל הילדות שלי הדחקתי.. יש הרבה סיטואציות בחיים שלי, שאני מנסה להתבונן בהם אחורה, ולא מצליחה. כרגע התמלאתי בתחושה שאני רוצה לחזור להיות שוב ילדה. אפילו בתיכון. פשוט להיות ילדה. החיים שלי לא היו קלים במשפחה שגדלתי בה, אבל אולי יכולתי לעשות דברים אחרת... אולי יכולתי היום כבר להיות אחרי טיולים בעולם, עם תואר ביד, ומאורסת. היום, אולי הכרתי קצת יותר את הארץ, עוד לא טסתי, אני בשנה א' של הלימודים ומאורסת. יש הרבה דברים שהייתי רוצה להספיק לפני שאני מתחתנת.. אבל כבר אי אפשר... וגם, הכמיהה שלי לילדים גדולה יותר מהרצונות ההרפתקניים שלי.
אתמול, בן הזוג עיצבן אותי מבלי להיות מודע לכך. לא ישנתי יומיים כי ישבתי על עבודה ללימודים, ואתמול חזרתי כולי עייפה אחרי נסיעה ארוכה... היה חם לי, התפוצץ לי המוח והייתי צריכה לסיים את העבודה.
ישבתי על העבודה ובן הזוג נשכב לידי ופשוט התחיל לדבר ולשחק עם הכלבה כאילו מבלי להתחשב בכלל בזה שאני מנסה לקרוא ולכתוב את העבודה.. אחר כך הוא ענה לטלפון ודיבר בקול רם ושונה מהקול שהוא מדבר כשהוא איתי.. והכל פשוט עיצבן אותי! לפעמים עדיין שואלת את עצמי אם הוא זה שמתאים לי. למרות שאני מאוהבת בו ומשהו בריח שלו מהפנט אותי. הסקס השתפר מאז שהכנסנו את "אוסקר" (צעצוע מין שנתנו לו שם של פרס, כי זה מגיע לו) אני עדיין רואה פורנו בסתר...
מעניין אם גם הוא.. הוא נהיה יצור ממש מיני מאז שהוא איתי.. זה קטע.. כשהכרתי אותו בפעם הראשונה הוא הזיע ברמות ולא הצליח להעמיד את הזין... גם היום אני יודעת שהוא לוקחת כדורים לזה... והוא בשנות ה39 שלו... קצת עצוב, אבל בסדר...
החתונה ממש קרובה, ואני לחוצה כי עור הפנים שלי נראה רע ואני רוצה להיראות זוהרת באותו יום. אני אזמין את החבר'ה מהלימודים, מי שיבוא יבוא. בתכלס, עוד לא סידרנו שוב דבר לחתונה. לא מעצבת לגן, בחרתי שמלת כלה אבל עדיין לא הלכתי למדוד ולראות כמה היא עולה, אין צלם ולא דיגיי, ולא כל מיני אביזרים לריקודים.... בחרתי מאפרת שאני לא יודעת אם אני אוהבת את האיפור שלה או לא... ואין לי כוח לחפש אחרת... מעצבת שיער בחרתי גם, שוב לא בטוחה בכלל לגביה...
אני עמוסה מהלימודים, חודש הבא כבר יתחילו המבחנים... אני כל כך רוצה להצליח בהם ואני רוצה ממוצע של 95+ יש לי עבודה אחת שהורידה לי את הממוצע באופן משמעותי כי המרצה זונה... בחיי... לא ארשם לשום קורס שלה. 
יש מרצה שאני חולה עליו, והגשתי לו עבודה ואני מחכה לציון שלי אני ממש רוצה לקבל ציונים טובים אצלו, קשה לי המחשבה לקבל אצלו פחות מ90... כמובן שאני שואפת ל100.
עשיתי מבחן באנגלית ואני לא יודעת איך הלך לי, מרגיש לי שהמורה ממש כןעסת עליי כי אני היחידה שמשתתפת ומבינה באמת מה היא רוצה מהחיים שלנו... ובגלל זה אני חושבת שהיא מחמירה איתי...
אני ממש מקווה שהיא לא תעשה את זה במבחן כי אני באוחה שהתשובות שלי נכונות, אמנם קצת ארוכות.. כי אני רציתי להיות בטוחה שלא אפספס את התשובה הנכונה.. מה גם שהשאלות של המבחן לא ברורותתת. אני רוצה להיות יורה לאנגלית, וממש חשוב לי לקבל ציונים טובים של 95+ באנגלית.. הלוואי ואסיים את השנה הזו עם ממוצע 95 ומעלה.. שייתן לי סיפוק עצמי, וארגיש טוב עם עצמי.
חסר לי לעבור מבחן בלשון שנראה לי שיהיה קשה... אבל אנסה לבוא מוכנה אליו.
יש כ"כ הרבה מה לספר אבל אולי בפעם אחרת.
1 תגובות
זמן לעצמי
08/11/2018 18:08
זימה ברשת עם ירידה לפרטי פרטים
הוא עוד שעה מגיע מהעבודה. היום אני לא אוהבת אותו בכלל. הוא אשכרה ביקש ממני שאתלווה אליו לשמור על הילדים של דוד שלו...
כשהוא יודע שאני לומדת מחר, שלא ישנתי כבר כמה ימים טובים אח לא שבועות... שיש לי הרבה מחויבויות על הראש
והדבר האחרון שארצה עכשיו זה לשמור על הילדים של דוד שלו.
שהם מקסימים, אבל אני צריכה זמן לעצמי.
ואמרתי לו את זה כמה וכמה פעמים.... ובעצם זה שהוא שואל, זה רק מראה שבאמת הוא לא מקשיב לי... ולמה שאני צריכה.
אז אני הולכת לשחק אותה ישנה כשהוא יעלה
אני צריכה הפסקה. ממנו. הלוואי היה לי כסף לגור לבד פה...
הוא עוזר לי הרבה... ושלא תחשבו, גם אני עוזרת לו
יש אצלו דברים.... שאני לא יכולה לסבול.

אני חושבת שאני אקים חממה בבית ספר
עם ילדים שאני אבחר ואעשה את זה להתנסות שלי. אני צריכה לדברת עם הסגנית בראשון ולהוציא את זה לפועל... אמן והילדים יזרמו איתי.
1 תגובות
« הקודם 1 2 3 4 5 6 הבא »