עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
נושאים
אתרים מומלצים
מזרון לתינוק
26/05/2014 12:05
Mattresses

אחד המוצרים החשובים ביותר שכל הורה חייב לדאוג לילדיו הוא מזרון לתינוק איכותי. במהלך החודשים הראשונים לחייו של התינוק, המזרון הוא זה שעליו יבלה התינוק הכי הרבה זמן. לעתים קרובות בילוי זה לא ילווה בהשגחת ההורים כאשר בחודשים אלו התפתחות התינוק תהייה משמעותית ותשפיע על כל חייו בעתיד. כתוצאה מכך עלינו להשקיע לא מעט מחשבה בבחירת מזרון לתינוק ולקבל סיוע מהמידע שצברו מומחים בענף המזרונים.


פרמטרים מקצועיים לבחירה נבונה


הפרמטר הראשון במהלך בחירת מזרון לתינוק הוא נושא הבטיחות לאחריו יגיעו פרמטרים נוספים כגון נוחות, בריאות ושימושיות גבוהה. מבחינת הבטיחות חשוב לוודא שהמזרון הנבחר עומד בתקנים הישראליים, שחומרי הגלם שלו איכותיים ואינם דליקים ורעילים ולבסוף שציפוי המזרון יעשה מחומרים אטומים למניעת חדירה של נוזלים אל ליבת המזרון ובכך גם להבטיח שלא יתפתח עובד בתוך המזרון בעתיד.

0 תגובות
מזרן חדש ומשומש
19/05/2014 11:29
Mattresses

מזרן אינו תמיד חדש, אלא לא פעם אנשים מסתפקים במזרן משומש. זה יכול להיות מזרן של אחד מהאחים, או מזרן שנישאר בדירה להשכרה. אני מוכרחה להודות שאני כאדם מאוד אסטניסט כבר ישנתי לא מעט על מזרונים שכאלו, ורק לאחרונה רכשתי מזרן חדש. ברגע שישנתי על מזרן חדש אני כבר לא אחזור למזרן משומש, טוב אולי חוץ מהאופציה בה אתפנק במלון.


עניין של תחושה


יש משהו במזרון חדש שיוצר את החיבור, שמעצים את הרגע בו נגמר היום ומשתטחים על המזרון ויודעים שלמספר שעות מתנתקים מהכול וקופצים לבקר בממד אחר. עוד הנאה שקשורה למזרן חדש קשורה לשלב הרכישה. בשלב זה אין לוותר על הסיטואציה בה פשוט שוכבים על מספר מזרונים, חשים אותם ומקשיבים להסברים הכללים של המוכר. ברגעים כאלו יש לשים לב יותר לנוחות של המזרן ופחות להסברים, כי יש דברים שלא ניתן להסביר- יש דברים שניתן רק לחוש. וכשמדובר על דבר חשוב כמו מזרן שעליו עתידים לבלות זמן רב- אין לקצר הליכים, במיוחד שהם נעימים. 

0 תגובות
מיטה מתכווננת - מינימום מאמץ שעושה מקסימום
12/05/2014 11:09
Mattresses

תנסו ואז תבינו בעצמכם מדוע התכנסתי כאן, (עם עצמי), על מנת לספר לכםעל אחד מהפינוקים היותר גדולים שקיימים. מדובר על מיטה מתכווננת. מי שעודלא ניסה מיטה שכזו - מומלץ שפשוט יעצום את העיניים וידמיין את הסיטואציה הבאה: אתםנמצאים על מיטה, ואין צורך להיעזר בשלל כריות תמיכה על מנת לתת תמיכה אידאלית לראשולידיים, כיוון שכל זאת ניתן לעשות ע"י המערכת החכמה והמובנית של המיטה.


בלחיצת כפתור


מיטה מתכווננת מאפשרתלכם להשיג תמיכה מקסימלית לכל חלקי הגוף במינימום מאמץ. כך שניתן ללכת לישון במצבמאוזן עם רק מעט הגבהה בעורף ופעם אחרת ניתן להסתדר בתנוחת ישיבה מפנקת ותומכתואילו פעם אחרת רק להרים מעט את הרגליים. כך שבמקביל לנוחות אין צורך לארח מגווןכריות, או לסדר כל פעם מחדש את המיטה, כיוון שכל שצריך לעשות הוא פשוט ללחוץ עלכפתור.


השלב הבא


אם אתם שואלים אותי מיטה מתכווננת היא הדובדבן שבקטגוריותהמיטות, כמובן כל עוד מדובר גם על מיטה תומכת ואורטופדית. עם זאת, אם אתבקש לחשובעל שיפור שיש לעשות, הייתי מדמיינת שהשלב הבא יהיה מיטה שגם יודעת להכין קפה- מותרלחלום לא?


לחצו כאן ושדרגו למיטה מתכווננת

0 תגובות
מיטות נוער וביטוי אישי
05/05/2014 09:50
Mattresses

מיטת נוער אינה רק מיטה, אלא אובייקט עיצובי לכל דבר שבכוחו לשנותאווירה של כל חדר וחדר. מיטות נוער לרוב יהיו בין גודל של מיטת יחיד לבין גודל של מיטה זוגית. מיטותאלו יכילו אופציות מגוונות, כך שניתן למצוא מיטה שהיא גם ספה וניתן למצוא מיטהשהיא גם מתכווננת ובכך מהווה מקום נוח לאכול ארוחת בוקר. מיטות אלו לרוב יגיעובמגוון צבעים כיוון שידוע שלקוחות אלו, (הנוער), מבקשים להביא לידי ביטוי את עולמםהפנימי, מיטות נוער מבקשים להשאיר חותמת בכולמקום אליו יפנו ועל כן בטח ובטח כאשר מדובר על מקום המבטחים שלהם, על חדר השינה.


מבט קדימה


חוץ מההיבט הפונקציונאלי והעיצוביהנוגע לפונקציה של מיטות נוער, אין לשכוח שעל מיטות אלו גם להיות נוחותולתמוך בגוף המשתנה של הילד. על כן יש להשקיע במיטות נוער שכוללת גם מזרן טוב וגם שתהיהשל חברה איכותית. כך שאותה מיטה לא תסיים את תפקידה כעבור שנה שנתיים, אלא תלווהאת הנער עד למיטה הזוגית הבאה אליה יעבור לכשיגדל.


מיטת נוער הולנדיה וחצי

0 תגובות
מזרון זוגי ליחיד
28/04/2014 11:36
Mattresses

מזרון זוגי אינו מיועד בהכרח רק עבור זוגות, אלא גם עבור אנשים רבים אשר עדייןאינם נמצאים במערכת יחסים ומבקשים לעצמם את ההנאה שמזרון זוגי יודע להציע. שינה עלמזרונים זוגיים מאפשרת תחושת מרחב, מאפשרת לישון באלכסון, עם ידיים פרוסות ובנוחותמקסימלית. כיום נערים רבים עוברים ממזרון יחיד למזרון זוגי, כך שאם הזמן מזרוןשכזה הפך להיות סמל סטטוס לבגרות, למעבר אל עולם המבוגרים. עם זאת כן ניתן למצואהבדלים בין מזרון זוגי עבור נוער לבין מזרון זוגי עבור אנשיםמבוגרים.


מצא את ההבדלים


לרוב ההבדל יהיה באיכות החומרים, בפירמה ובטכנולוגיה של המזרון. כךשבעוד נער אינו נוטה לסבול מכאבי גב ויסתפק במזרן פשוט, מבוגר כבר יחשוב קדימה,יתאים את המזרון אל חדר השינה שלו, יבחר באחד אורתופדי ועל כן יהיה מוכן להוציאיותר.


לחצו כאן לבחירת המזרון הזוגי שלכם עכשיו!

0 תגובות
בוחרים מזרון לתינוק
23/04/2014 10:59
Mattresses

בחירת מזרון לתינוק צריכה להתבצע בצורה מושכלת לאחר בדיקה מעמיקה של החלופות ובחירה במזרון איכותי ונוח.
כל מי שתר אחר מזרון לתינוק, יגלה מהר מאוד את מבחר האפשרויות הרחב המוצע עבורו ובלי ידע מקדים, ניתן בקלות לאבד את הידיים והרגליים מבין המבחר וכחלק מכך להתקשות בבחירת המזרון הטוב ביותר. הגעה למעמד רכישת המזרון עם ידע מקדים ורשימת דרישות ברורה לגבי המזרון, תקל באופן משמעותי על הבחירה ותאפשר להורים להיות רגועים בידיעה שהם בחרו את הטוב ביותר עבור התינוק שלהם.

פרמטרים חשובים עליהם יש לשים דגש
ישנה רשימת פרמטרים ברורה עליה צריך לשים דגש בעת בחירת מזרון עבור התינוק הפרמטרים הללו – החומרים השונים מהם עשוי המזרון, האם יש למזרון תקן ממכון התקנים, רמת האטימות של המזרן מפני נוזלים, בטיחות המזרן וגודלו. במידה ובטרם הרכישה יילקחו בחשבון כל הפרמטרים הללו וההורים יבינו בצורה נכונה ומושכלת מה יותר מומלץ ומה פחות מומלץ, יגדלו הסיכויים שבסופו של תהליך תתבצע הבחירה הנכונה ואותם הורים יעניקו לתינוק שלהם מזרון איכותי, נוח ובריאותי.

מחיר ומותג

חשוב לציין שעבור רוב ההורים גם המחיר והמותג יהוו כפרמטרים חשובים בהליך של בחירת מזרון לתינוק – אז לגבי המחיר, כשמדובר במזרון לתינוק, לא מומלץ לבצע בחירה על סמך מחיר נמוך ויותר לקחת בחשבון את האיכות, אך יחד עם זאת, לא כדאי גם להיכנס להוצאות כספיות מיותרות אשר ישאירו אתכם עם חור משמעותי בכיס. בנושא של המותג אשר עומד מאחורי המזרון, תמיד עדיף לבחור מוצר של חברה מוכרת ובעלת מוניטין על פני מוצר של חברה שלא שמעתם עליה.

למידע נוסף והזמנות לחצו כאן וכנסו לאתר שלנו


0 תגובות
מזרן – הדשא של השכן נוח יותר
08/04/2014 14:36
Mattresses

לפני חצי שנה רכשתי מזרן חדש. הכול היה טוב ויפה עד לפני מספר שבועות. עד אז נהניתי מהמזרן וחשבתי שבאמת עשית בחירה נכונה ובחרתי במזרן המתאים עבורי. הבעיה צצה לפני מספר שבועות, אז ישנתי במקום אחר, בחדר אחר על מזרן אחר. כאשר קמתי בבוקר חשתי הרבה יותר בנוח ובלי כאבי הגב שלעתים פוקדים אותי לאחר שינה ארוכה. מאז איני סגורה לגבי ההצלחה בבחירת המזרן, מאז אני שוקלת אם כדאי לי להחליף אותו בשנית.


בחירה וסימני שאלה


מצד אחד ייתכן שאותה פעם הייתה מקרה בודד ולא מייצג  ופשוט איני צריכה לישון הרבה שעות. אך אין לדעת זאת, אלא אם כן אעבור למזרן אחר לתקופה בת מספר שבועות. בכול אופן איני יכולה לבוא בטענות לאף אחד וכל היופי שגם לא אל עצמי, כיוון שבעת הבחירה השקעתי זמן, ניסיתי את מזרונים שונים ולא נתתי למוכר לנתב אותי אל עבר ההעדפה שלו. עם זאת אני מניחה שבפעם הבא בה אבקש לרכוש מזרן, אדע מעט יותר טוב מה נכון לי ולשעות היופי שלי.


לחצו כאן לצפייה במגוון רחב של מזרנים

0 תגובות
מזרן זוגי כמראה לטיב מערכת היחסים
02/04/2014 16:12
Mattresses

רגע הבחירה של מזרן זוגי מרגש במספר מישורים. פעם אחת כיוון שהוא מסמל שלב חדש בזוגיות אצל זוגות צעירים, פעם שנייה כיוון שהוא כולל התרגשות גדולה שנעוצה בעובדה שמדובר בפינוק ופעם שלישית כיוון שמדובר בקנייה חווייתית בה לא רק מגיעים למקום בו שומעים תיאוריות ורואים אופציות, אלא מדובר ברכישה בה ממש מנסים את המזרון, כלומר שוכבים על מגוון של מזרונים נבחרים למספר דקות ורק כך מחליטים.


גם וגם


מה עושים כאשך יש העדפות שונות לגבי מזרן זוגי? כמו בכול סיטואציה במערכת יחסים, יש צורך להתפשר ולמצוא את האמצע. כיום ההיצע כה נרחב, כך שיחסית ניתן למצוא בקלות מזרונים שמציעים גם וגם, למצוא מבחר מגוון של רמות ביניים הנוגעות לרכות מול קושי. בנוסף כיום גם ניתן למצוא מזרן זוגי שמחולק לשניים, כך שמדובר על הרכבה אישית, כך שכל אחד מבני הזוג יכול לבחור את המועדף עלי. בשורה התחתונה מציאת מזרון זוגי מהווה מבחן נוסף בהתאמה ובעיקר ביכולת לבוא אחד לקראת השנייה, כאשר המטרה היא ללכת לישון מחובקים ביחד בסוף היום.


התחייבות


לבסוף יש לקחת בחשבון שכיום מזרן איכותי יכול לקבל אחריות ליותר מעשר שנים, עובדה שמעידה שלא נהוג להחליף מזרן לעיתים תקופות, כך שהמזרן שאותו בחרתם ישרת אתכם לתקופה ארוכה ועובדה זו יש לקחת בחשבון כאשר מתלבטים ומשווים בין רמות מחירים.

 

0 תגובות
מזרון לתינוק
26/03/2014 13:09
Mattresses

התחדשתם בילד חדש ואתם מחפשים לו את המיטה המתאימה? כבר לא ילד ראשון והמיטה הישנה כבר לא מתאימה? אין ספק שבחירת מזרון לתינוק מצריכה רגישות מוגברת והיכרות עם הצרכים של גוף התינוק הרגיש כל כך. שלא כמו גופו של מבוגר, עצמותיו של התינוק רגישות וזקוקות לתמיכה מלאה ולכן התאמה של מזרון לתינוק אינה עניין של מה בכך אלא מצריכה השקעה, חשיבה ובחירה מודעת. כדי שהתינוק שלכם יגדל בריא ורגוע, חשוב לתת את הדעת על המזרון הנבחר.


מצב רוח רגוע ומאוזן


דבר ידוע הוא כי איכות השינה משפיעה רבות על מצב הרוח ועל האיזון הרגשי של התינוק, בדיוק כפי ששינה איכותית משפיעה על הרגשתו של כל אדם. לא מספיק לבחור מזרון הנחשב כאיכותי במקרה של בחירת מזרון לתינוק שכן מבנה גופו הרגיש והצורך בתמיכה פיזית הינו למעשה בין השיקולים המהותיים בבחירת מזרון איכותי, שיקולים שלא ניתן לדלג עליהם או להתעלם מהם כליל. על מנת להעניק לתינוק שלכם ילדות מופלאה ושקט בלילה, בחרו עבורו מזרון איכותי ומותאם אישית.


מזרון לתינוק BABY 3D - מזרון לתינוקות BABY 3D

0 תגובות
מיטת נוער ועיצוב
10/03/2014 17:57
Mattresses

להיות מתבגר פירושו להיות מודע לאופי המתגבש ולצורך לתת לו ביטוי. חדר השינה הנו המקום הראשון בו ניתן להביע את עצמנו, כך שכל אחד רשאי לעצב אותו ולהוסיף לא אלמנטים לפי עולמו הפנימי המתהווה. בחירה של מיטת נוער הינו שלב בתהליך העיצוב האישי. על כן כאשר עומדים לרכוש מיטת נוער, במקביל לבדיקת הנוחות ולהתאמת הגודל,  גם מומלץ לבדוק אל איזה סגנון אתם מתחברים. יש לזכור שמיטה אינה אובייקט קטן אלא ההפך- כזה שמשתלט על רוב החדר ועל כן אם תאהבו את הנראות שלו, יש סבירות גבוהה שיהיה לכם נעים לשהות בו.


מגוון


יש מיטות בגובה סטנדרטי, יש מיטת פוטון בגובה הרצפה, יש מיטות שנפתחות לעוד מיטה, יש מיטות צבעוניות , ומחומרים שונים כגון מתכת ועץ- כל חומר והאווירה שהוא משדר. על כן נכון שחשוב לשלב את ההורים בשלב הקנייה, (יש סבירות טובה שהם ישאלו שאלות חכמות את המוכר), אך במקביל חשוב מאוד להיות שוטפים פעילים בקבלת ההחלטה כיוון שבסוף היום בעלי המיטה אמורים להירדם בה, ועל כן הם אלו שצרכים להתחבר למראה שלה.לצפייה במבחר מיטת נוער לחצו כאןFELIX

0 תגובות
« הקודם 1 2 3 הבא »
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון