עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

היי:-)
אני מתן מכמות הבלוגים הקודמים שלי:-)
פה זה יהיה יומן המסע שלי:-)
אני אכתוב בבלוג פה על כל מיני דברים:-)
אתם תגיבו ואני אגיב לתגובות שלכם:-)
ביי ביי:-)
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
סליחה
02/09/2013 14:57
Matan
הילה, מפלצת של בית ספר, אהבה, החיים שלי
היום אני ביקשתי מהילה סליחה... אני פשוט מאוד אוהב אותה!!! אני פשוט לאיכול בלעדיה!!! היא לא יודעת שאני אוהב אותה. היום היא באה אליי ואמרה לי שאני פתטי ושאני פשוט מגעיל!!! אבל זה מה שגרם לי להבין שאני אוהב אותה. ועל אהבה לא מוותרים!!! זה פשוט שאני לא מתן בלי הילה!!! אני והילה אחר כך בהפסקה רצינו לעשות סרט. אנחנו קוראים לזה: ״מפלצת של בית ספר!״ הילה עובדת על התסריט והיא תמצא לי מקום בסרט אם לא אז זה הסוף שלנו ואני רציני!!! אבל היא תמצא לי מקום. אני בטוח. אני אעלה את הסרט לפה והילה ליוטיוב. ביי ביי:-)
6 תגובות
חלק ב׳
01/09/2013 17:59
Matan
אהבה, אכזבה, הילה, החיים שלי, זיו
היום סוף סוף אמרתי להילה שאני לא סובל אותה ושהיא מעצבנת. אני אוהב אותה. אבל היא מעצבנת. היא כל הזמן קראה לי חנון כי אני לומד הרבה. לא מתאים לך לא בעיה שלי!!! וגם היא שווייצרית!!! היום למדתי: שמי שאתה אוהב לא יכול לאהוב אותך בחזרה. אבל עכשיו אני ויתרתי עליה ואני כבר לא אוהב אותה. אבל זה יכול להיות הזדמנות גדולה מאוד לחבר שלי: זיו. הוא כולו מטורף עלייה. כל הפסקה הוא הלך לידי וליד הילה כשהסתובבנו בהפסקות ביחד והסתכל על הילה מה זה מוזר... אני חושב שזו הזדמנות נהדרת בשבילו. ביי ביי:-)
2 תגובות
המירוץ למליון
31/08/2013 22:11
Matan
החיים שלי, גמרים
איזה כיף עכשיו משודר הגמר של המירוץ למיליון!!! אני ממש שמח!!! אני מת על המירוץ למיליון!!! אני עכשיו צופה בזה!!! איזה יפה!!! אני רוצה שהסוודרים יזכו... אבל הם הודחו... איזה באסה... אם לא הסוורים אז סכי וסטי!!! אני מת עליהם!!! יאללה ביי! אני רוצה להמשיך לראות... ביי ביי:-)
12 תגובות
עובר דירה
30/08/2013 14:26
Matan
החיים שלי
אני היום קיבלתי מפתח לבית החדש שלי!!! איזה כיף!!!אני עדיין גר בבית של סבתא שלי כי אני עדיין משפץ את הבית החדש שלי וההובלה עדיין לא הגיע לשם אז אני לא עובר לבית שלי.או החדש!!!איזה כיף!!!אני עכשיו רואה את דודה שלי.עכשיו היא חזרה מרעננה.טוב אז זה הכל להיום.אה וההמשך של הפוסט הראשון שלי אני אעדכן ביום ראשון.כי הילה לא הגיע היום לבית הספר...אה ומחר אני לא אעדכן כי מחר שבת וסבתא שלי שומרת שבת...ביי ביי:-)
4 תגובות
היי:-)
29/08/2013 19:59
Matan
הילה, החיים שלי, המשכים, אהבה
היי:-)זה יומן המסע שלי ופה אני אעדכן על כל דבר:-)אז נתחיל:היום בבית ספר הבנתי כמה הילה היא מגעילה ודוחה שמתחשבת רק בעצמה.אני באתי ללכת והלכתי.כשהלכתי להפסקה השנייה אני באתי ללכת ממנה ואז אני ראיתי אותה והיא קראה לי לבוא.אז באתי איתה להפסקה השנייה.כל פעם שאני חושב שהיא מגעילה היא עושה משהו שגורם לי לאהוב אותה מחדש.אני בא ללכת ממנה אבל היא באה אליי.אני חייב לעשות משהו בקשר לזה.המשך בקרוב...
12 תגובות