עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
לייף פורטה
12/09/2013 10:48
Lifeforte

לייף פורטה מתכונים מצליחים.

לייף פורטה מציעה המון מתכונים בכל העולם, למבשלים מתחילים ומתקדמים. מתוכנים הודיים, מתכונים פרסיים, מתכונים מכל העדות והעולמות. כל אחד יכול למצוא מתכונים שונים ומגוונים לפי העדה שלו ואפילו מתכונים שלא שייכים לו. ישנם גם מתכונים קלים, לייף פורטה מתכונים קשים ואפילו מורכבים עם הרבה רכיבים של אוכל. אני שרוצה לבשל/לאפות מחפש מתכונים ללייף פורטה דווקא מהעולם שלי אלא מתוכנים מעדות אחרות לנסות את המאכלים של כולם אני מאוד אוהב לבשל, ובעיקר לאפות.
לייף פורטה שמגיעים אורחים אני מחפש מתכונים שכולם יאהבו. אני גם לוקח מתוכנים מההורים, מחברים כדי לנסות בעצמי אגב כל אחד יכול לבשל גם מי שלא יודע וחשוב מאוד ללכת לפי המתכון ולא לשנות שום רכיב. בהצלחה.


לייף פורטה מתכון מנצח.

הקיץ כבר כאן ואיתו עלינו להשיל מעלינו שכבות מיותרות. לייף פורטה ידוע לכל כי קיים קשר בין עונות השנה ובין עלייה במשקל. מחקרים מראים כי בחודשי החורף נרשמת בדרך כלל עלייה במשקל, לעומת חודשי הקיץ בהם לרוב, אנשים מנסים לרדת במשקל. לייף פורטה כנראה הקשר בין הדברים נעוץ בהכרח בפתיחת עונת הרחצה כך או כך, בין אם קיץ או חורף, שמירה על משקל הינה חשובה מבחינה בריאותית ואסתטית בכל תקופה שהיא. הסירות הממושכת בבתים בעונת החורף, הבגדים הארוכים המטשטשים וסיבות אחרות, גורמים לעלייה במשקל. לקראת הקיץ המתקרב, רבים אצים לחדרי הכושר ניסיון להוריד קילוגרמים עודפים לייף פורטה שהצטברו במהלך החורף.

 

לייף פורטה דיאטה מאוזנת.

אחד הדברים החשובים שיש להקיד עליהם עת מחליטים לעשות דיאטה הוא שמירה על דיאטה מאוזנת והדרגתית. ירידה חדה במשקל גורמת בהכרח לעליית הקילוגרמים שהושלו בחזרה, תוך זמן קצר. לייף פורטה לעומת זאת ירידה מאוזנת במשקל, בקצב קבוע, תוך שמירה על פעילות גופנית מתאימה ותפריט מאוזן מסייעים בירידה במשקל לאורך זמן ושמירה על משקל גוף נמוך לטווח ארוך. חשוב להבין כי לכל אדם מתאימה דיאטה מסוג שונה, וכי יש להתאים את תפריט המזון לאחוזי השומן בגוף, המשקל, גובה, גיל ומצב בריאותי לייף פורטה.

למרות שיש להתאים דיאטה באופן אישי בהתאם לפרמטרים שפורטו לייף פורטה, ישנם מספר כללים ששמירה עליהם מסייעת בתהליך ירידה במשקל.

 

לייף פורטה שתיית מים.

אחד הטיפים הראשונים שמקבל כל מי שמתחיל לייף פורטה דיאטה הוא להרבות בשתיית מים במהלך היום.  שתיית כוס מים בתחילת ובסיום הארוחה מגבירה תחושת שובע,ותורמת לאכילת כמות קטנה יותר של מזון במהלך הארוחה. מיצים, ושאר דברי שתייה ממותקים מלאים סוכר, לייף פורטה אינם בריאים ועלולים לעכב את תהליך ההרזייה.

 

לייף פורטה תהליך נפשי.

לייף פורטה שמירה על המשקל דורשת עקביות, התמדה וכוח רצון. דיאטה נכונה היא כזוה מחזיקה מעמד לאורך זמן. חשוב למצוא דיאטה מתאימה לגוף, תפריט שניתן לאכול לאורך זמן וגם ליהנות מהארוחה. ההחלטה להתחיל דיאטה מצריכה שינוי בגשיה למזון ושינוי התפיסה לגבי הפונקציה שהמזון ממלא בשגרת חיינו. ישם אנשים הסובלים מעודף משקל מאחר שאוכל מהווה תחילף עבורם לצרכים אחרים בחיים. החלטה לשינוי מראה חיצוני מחייבת שינוי בחשיבה ובשיח של אותו אדם לגבי המזון וחשיבותו בחייו.

 

לייף פורטה פעילות גופנית.

לייף פורטה דיאטה נכונה היא כזו המשלבת שינוי בתפריט ופעילות גופנית יומיומית.
פעילות אירובית חיונית לשריפת שומן, ומומלץ לבצעה למעלה מ-20 דקות בכל לייף פורטה.

0 תגובות