עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
Lady gk
חברים
timtamTigerLily
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
לאהוב אותו
20/08/2015 07:51
Lady gk
אנחנו כל כך קרובים ואולי בתוך תוכי הייתי רוצה לומר שתוך כדי רחוקים, אתם יודעים.. בשביל שיהיה פואנטה למה שאני מספרת לכם. אבל זה פשוט לא ככה. למרות שהייתי רוצה. כי זה עדיף וזו הייתה דרך הרבה יותר קלה.. אבל אני אוהבת אותו כל כך.אני אוהבת אותו על מי שאני איתו ושונאת את עצמי כל כך על מי שאני איתו. זה דורש ממני להיות מושלמת בשבילו, אבל מה עם מושלמת בשבילי? הוא לא מבין שאני לא שווה אותו, הוא כל כך טוב אליי ואני עדיין לא מרגישה טובה מספיק.. בשבילי. ואלוהים יודע כמה אני שונאת את עצמי על זה שאני מרגישה ככה. זה לא מגיע לו. הוא האהבה של החיים שלי! הוא כל כך מושלם והוא מרגיש שאנחנו מושלמים ביחד.. אבל אני לא כל כך אולי אפילו ממש לא. כי אני פשוט לא אני והייתי רוצה להיות. חבל שאי אפשר לשנות אותו. למרות שאני מעדיפה שלא. הוא מושלם גם ככה, אולי רק לגרום לו לחשוב קצת שונה.. לא יודעת. אבל היי! אני יודעת שהוא רוצה אותי לנצח ואני גם, אולי.. בטח לא ככה, אולי חלקית כי אני לא אגיד שהוא לא עושה לי טוב כי הוא כן אבל אנחנו לא. הייתי רוצה שזה יהיה אחרת.. אלוהים יודע כמה, אלוהים יודע כמה אני אוהבת אותו!
0 תגובות
"אפליה לא מוצדקת", היא קראה לזה
10/11/2013 21:15
Lady gk
היא אהבה אותו
הם לא ניסו להבין 
הם רק אמרו לה 
"תתרחקי,
תברחי"

הם לא ניסו להכיר אותו
היא אהבה אותו 
הם רק ניסו להפריד 
להרחיק 

"אפליה לא מוצדקת" 
היא קראה לזה 
"גזענים" 

זה לא שהוא היה גנב 
פושע 
אפילו היה טוב בלימודים 

הם בשלהם 
"אותו את לא תראי!"

הוא אוהב אותה 
הם לא הבינו 
אך הוא הבין 
הוא אמר לה,
 "עדיף ככה" 
כל אחד בעולמו 

אבל היא הייתה לוחמת צדק 
מאוהבת 
נלחמה 
למרות שבסוף המלחמה כיבתה אותהאומנם זה נראה שהגזענות והאפליה הולכות ונעלמות אבל תאכלס הן רק גוברות. אמנם בחוק כולם 
שווים 
אבל בתאכלס רק מפלים ואת כולם בלי יוצא מן הכלל, 
אנחנו לא אמורים להיות עם אחד? ללא הבדל גזע דת ומין? 
 האשכנזי דוחק את המזרחי לפינה 
והמזרחי מרשה לעצמו לרחם על עצמו,
לשחורים נותנים עבודה שחורה 
וסבטלנה היא המנקה, 
מנהל בנק לא פולני? 
 "החבר של הבת של רוסי?!" 
הם קמצנים וההם מסריחים, הוא ג'ינג'י והיא שמנה להוא יש חצקונים וגם אם הם עברו לו הוא נשאר
 מצורע.

נתתי דוגמא הכי קטנה ממקום שלי מחוויה אישית וזה רק הדגמה קטנה למה שהולך שם בחוץ 
אנשים תנפצו את הבועה שאתם מרחפים בה ותסתכלו מסבבכם כי גזענות מתבצעת על ימין ועל שמאל מתחת לאף שלנו מבלי שנשים לב
מצטערת להגיד לכם, אבל זה עצוב. במקום דיבורים התחילו במעשים!! 

2 תגובות
ללא כותרת.
06/11/2013 23:33
Lady gk
לפעמים רצוי לעצור לרגע,
להתנתק מן העולם,
לכבות את חוש הראיה,
לשבת מול הים ולהתמכר לרעש הגלים המתנפצים בהגיעם אל החוף.
צריך לרוקן את הראש ממחשבות
ולהתחבר אל הדמיון,
לדמיין שאנחנו חיים באגדה,
לממש את החלום הכי פרוע שלנו במחשבה,
לרדת לשורש העניין של הדברים הכי הזויים,
להגיע למסקנות שלא הגענו אליהם בחיים.
אחרי שעשינו את הכל
צריך להדליק את לפיד האמונה,
לפתוח עיניים,
להסתכל על קו האופק
ולדעת שהים לא באמת נגמר שם,
להגיע למסקנה שהיכולת להגשים חלום
לא נגמרת בגבול ההיגיון.
להבין שבסך הכל אם נרצה
נוכל לעשות הכל
4 תגובות
אתה, אני, הוא.
03/10/2013 21:40
Lady gk
זה כזה מפחיד להרגיש ככה שוב רק בצורה טיפה שונה צורה לא מוכרת פתאום ההרגשה הזאת עושה לי טוב, לא רע ההרגשה הזאת פתאום מעניקה לי בטחון בדיוק ההפך מפעם שעברה איתך האם זה אפשרי? או שאני שוב בהדחקה מקווה שזה נכון שהלב לא מתעתע בי שוב אבל בכל זאת, אל תדאג לצערי עדיין לא שכחתי אותך. זה עוד יותר מבלבל, אני עוד יותר לא מבינה זה הגיוני שאני אוהבת אותו וגם אותך?
0 תגובות
לשקר לעצמי
29/07/2013 16:10
Lady gk
מלא זה היה לשקר רק לכולם אבל אני משקרת בתאכלס רק לעצמי כמה שהייתי רוצה לשכוח כנראה רסיס קטן נשאר בליבי אני כבר לא יושבת שעות ובוכה אני עכשיו יושבת שעות בהדחקה הלוואי שזה לא היה ככה הלוואי שזה יגמר אני עכשיו עם מישהו אחר!! אני יודעת שהוא יותר טוב בשבילי אני יודעת שהוא יתן לי הכל הוא יתן לי את ליבו במתנה בלי איסוסים הוא אפילו יקנה לי אוקיינוסים אז למה אני עדיין חושבת רק עלייך שבתאכלס הדבר היחיד שמעניין אותך זה הפאקינג שתי גבעות שתקועות לי מעל הבטן?!
2 תגובות
מוסתר מכל עיין, גלוי בעיניי
21/07/2013 15:06
Lady gk
איך זה הגיוני שאני מסתירה את זה אפילו מעצמי כנראה אני כול כך רוצה לשכוח, לברוח מהכל שהלב שלי עוזר לי, מסתיר ממני רגשות.. אבל כנראה שהלב שמנסה לעזור פוגע בעצמו שניה לפני שהוא מתפוצץ הוא מחליט לפתוח את הדלת, לנסות להחלים אבל הוא רק מגריע את מצבו חודשים זה היה נעול ועכשיו זה שוב בחוץ מוסתר מכל עין וגלוי בעיניי
2 תגובות
אלפי עיניים לא נותנות מנוח
16/07/2013 15:51
Lady gk
הם לא מבינים את זה, הם גם לא יבינו אבל הם שואלים ושואלים. הם לא מאמינים גם ככה, הם גם לא יאמינו אבל הם ממשיכים ומתעניינים. הם גם ככה לא רואים את זה, הם גם לא יראו אבל הם מסתכלים, מתבוננים. הם גם ככה לא שומעים את זה, הם גם לא ישמעו אבל הם מקשיבים ומצוטטים. הם לא מריחים שום דבר, הם גם לא יריחו אבל הם עדיין מרחרחים, דוחפים את האף לעיניינים של אחרים. איך הם מצפים ממני לעבור הלאה שכל מה שאני צריכה זה קצת שקט לעצמי לחשוב לבכות לצרוח לשחרר הכל אחת ולתמיד? הם פשוט לא מפסיקים, הם גם לא יפסיקו..
0 תגובות
איך ממשיכים מכאן?
15/07/2013 03:17
Lady gk
לפעמים כשאני בוכה אני מסתכלת למעלה לשחקים אני רואה כמה מלאכים גם בוכים .. או שמה זה אתה שמשקיף שם מלמעלה שומר עליי מכל משמר ואומר לי להפסיק להתגעגע ? אתה חושב שזה קל לי להמשיך, אתה חושב שאנו צריכים לשכוח, למצוא אותך בין החיים אבל אין אנו יכולים. היית לי עמוד להשען עליו, היית לי טורן, היית החנית במלחמה.. עכשיו אתה מנגן לך שם למעלה בכינור ולא מבין שאני צריכה אותך תגיד לי איך להפסיק את הדמעות תגיד לי כמה עוד אפשר לחיות ?
4 תגובות
הכל משני העולמות
13/05/2013 02:00
Lady gk
לא רוצה לגדול!! למה לי לגדול? דיי מפחיד זה לגדול, לגדול זה להבין, לגדול זה להחליט, לגדול זה להתבגר. למה לי להתבגר? לא רוצה להתבגר!! דיי מפחיד זה להתבגר, להתבגר זה להפסיק עם השטויות, להתבגר זה להשאיר את הילדות מאחור. למה לי להשאיר את הילדות מאחור? לא רוצה להשאיר אותה מאחור.. דיי מפחיד להשאיר אותה מאחור, להשאיר אותה מאחור זה להתחיל דרך חדשה, להשאיר אותה מאחור זה להכנס לעולם של הגדולים.. למה לי להכנס לעולם של הגדולים? לא רוצה להכנס לעולם של הגדולים!! אבל אין לי ברירה זמני הגיע להכנס לעולם הזה, הלא מוכר הזה, המפחיד הזה. פתאום אני מוצאת את עצמי מחליטה החלטות גדולות בעצמי, פתאום אני מבינה שהילדה הקטנה והמפונקת מתחילה להבין את העולם הזה, מתחילה להבין את מהות החיים, מתחילה להבין מה היא באמת רוצה, מתחילה לראות את העתיד שלה בברור ומתחילה לדעת איפה צריך ללטש אותו.. פתאום כל החיים רצים לי מול העיניים- הקולות בראש אומרים: ״צריך לשחרר, צריך לעבור הלאה״ אבל אני אני בשלי!! למה לי לשחרר? למה לי לעבור הלאה? לא רוצה לשחרר לא רוצה לעבור הלאה רוצה להמשיך עם השטויות ולהכנס לעולם של הבוגרים רוצה להשאר ילדה ועדיין להחליט רוצה הכל משני העולמות...
1 תגובות
מה שמביא לנו אושר
01/05/2013 20:53
Lady gk
לפעמים דברים נשארים בעבר, עומדים להם בלי לזוז, קופאים במקום, המקום הזה הוא בלתי נשכח ויום יבוא והדברים ינמסו וישכחו לנצח. אנחנו בני האדם בהמון מצבים כגון מעברים, מעבר בית, עיר, בית בספר, עבודה... נוטים להקפיא את הדברים החשובים לנו שנמצאים באותו המקום מה שאנחנו לא מבינים שאנחנו לא חייבים להקפיא אותם...מה שמיבא לנו אושר אסור שימס!!
2 תגובות
« הקודם 1 2 הבא »