עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מרץ 2016  (7)
מיתוג עסקי
17/03/2016 11:32
קידום

מהו מותג? מותג הוא למעשה מושג מעולם השיווק המתאר חברה, ארגון, עמותה, אתרי תיירות קו מוצרים או אפילו איש ציבור חשוב. למותג אופי משל עצמו, כמו למשל חברת מקדונלדס בעבר חברה זו הייתה למעשה עוד מסעדת מזון מהיר לאחר מכן החברה הלכה והתעצמה והנה כל אדם המתגורר בעולם המערבי יודע ומכיר היטב את מטעמי החברה. ניתן למצוא את מסעדות הרשת באלפי ערים מרכזיות יותר ומרכזיות פחות.

חשיבותו העיקרית של המותג היא במיצוב המוצר מה הכוונה? אם ברצונכם להפוך למותג תצטרכו לבדל את עצמכם מאחרים כמו למשל : אם הנכם מעצבים גרפיים המעניקים שירותי עיצוב לאדם הפרטי ולחברות הגדולות בשוק. אם לא תבדלו את עצמכם מבחינת השירות אותו אתם מציעים תהפכו להיות סתם עוד מעצבים גרפיים בשוק המוצף של הזמנים המודרניים. עליכם לבצע תהליך מיתוג עסקי ובידול בו אתם מייצגים משהו שונה וחדש שאין כמותו.

ישנן חברות אשר עוברות תהליך מיתוג מחדש מה הכוונה? נוכל לקחת את חברת אורנג' כדוגמה היותר טובה וטרייה אשר נמצאת בתודעת מרבית האוכלוסייה. חברת אורנג' עברה משבר לפני בערך שנה ומאז היא עברה תהליך שינוי של בעלים וגורמים משתנים אחרים. את שם החברה ולוגו החברה הם בוודאי שינו במאה ושמונים מעלות. כיום החברה נקראת פרטנר והיא ממותגת בדרך שונה ובעיצוב שונה מבעבר. למעשה מי שמכיר את חברת פרטנר ולא את חברת אורנג' לא יידע שהם אכן היו אותה החברה פשוט עם שינוי משמעותי.

לסיכום, למיתוג חשיבות רבה ולכן תצטרכו להשקיע מלכתחילה במוצר אותו אתם מעוניינים לשווק. אם הנכם מעוניינים להרחיב את הידע תוכלו ללמוד תקשורת שיווקית או מנהל עסקים בהתמחות שיווק, עולם השיווק הוא עולם מעניין ודינמי לכן תוכלו להתמקצע ולהתעדכן.

0 תגובות
הכל על מיחזור משכנתא
17/03/2016 11:16
קידום

נמצאים בפרק חדש בחיים? רוצים לפתוח פרק חדש? בתי אב רבים בישראל מעוניינים בתהליך מיחזור משכנתא על מנת להקטין את ההוצאות החודשיות ולבצע שינויים בחשבונות השונים. לעיתים אנו רוכשים דירה עם תנאי משכנתא לא כל כך טובים ולאחר מכן אנו יכולים לבצע את מיחזור המשכנתא ולקבל תנאים טובים במידה רבה.

מהו תהליך מיחזור המשכנתא?

משכנתא בעלת השפעה גם לטווח הארוך וגם לטווח הקצר. בטווח הקצר אנו חווים הוצאות נוספות המתלוות להוצאת המשכנתא כגון : קניית רהיטים לדירה החדשה, הוצאות עורך דין, עמלות, חיבור לחשמל ולמים וכדומה. בטווח הארוך אנו עדיין משלמים על המשכנתא – לקיחת משכנתא היא לטווח הארוך ולכן אנו מחפשים דרכים משונים כדי "להפטר" כמה שיותר מהר מהוצאה בסדר גודל כזה. לעיתים על מנת לקבל את התנאים הטובים ביותר עלינו להיוועץ עם מומחים בתחום כגון: יועצי משכנתאות חיצוניים או פנימיים של הבנק ממנו אתם בוחרים לקחת את הלוואת המשכנתא. אזור המגורים כלל לא משנה כל עוד תגיעו לשלב בו תצטרכו ייעוץ משכנתאות תוכלו להקיש מיחזור משכנתא חיפה או תל אביב או אזור מגורים אחר ותגיעו ליועצי משכנתאות מקצוענים.

מטרת תהליך מיחזור המשכנתא היא למעשה לקבל תנאים יותר טובים מאשר קיבלתם בעבר. המטרה היא למצוא עסקה טובה ולבצע את תהליך המיחזור. על מנת לבצע את מיחזור המשכנתא תצטרכו להיוועץ עם יועצי המשכנתאות השונים על מנת שתוכלו לקבל את התנאים הטובים ביותר עם הריביות הנמוכות ביותר.

נטילת משכנתא היא לא עניין של מה בכך, לקיחת המשכנתא תלויה בגורמים רבים. משכנתא היא כנראה ההלוואה הגבוהה ביותר שתיקחו לכן כדאי שתבררו פרטים נוספים בבנקים אחרים לפני שאתם נוטלים את הלוואת המשכנתא בבנק הקבוע שלכם. לעיתים תתפלאו לגלות כי תקבלו תנאים טובים יותר בבנק שהוא לא שלכם ולא היה לכם חשבון בו מעולם.

לסיכום, תהליך מיחזור המשכנתא הוא כדאי לפחות בימים אלו בהם הריבית נמוכה והיא צונחת מעת לעת. החלו במלאכה ובצעו מיחזור משכנתא לעתיד טוב יותר עם הוצאות משתלמות וכדאיות. 

0 תגובות
איך מוחקים רישום פלילי?
17/03/2016 10:57
קידום

מהו רישום פלילי? כאשר אנו שומעים את המושגים רישום פלילי ועבירה פלילית ברוב המקרים אנו מייחסים ביטויים אלו לפושעים ועבריינים כבדים אך לא כך הדבר, רישום במשטרה יהפוך להיות פלילי כאשר מדובר בגניבה או בעבירות אחרות המוגדות קלות אך הן עדיין נחשבות כרישום פלילי.

על מנת להגיע למצב בו יש לכם רישום פלילי לא תצטרכו להגיע רחוק מידי. זה לא סוד כי לאנשי החוק יד קלה על ההדק וכל עבירה קטנה נחשבת לרישום פלילי. רישום פלילי לא חייב להיות בעקבות עבירה חמורה. הרישום הפלילי יכול להגיע כתוצאה מכמה גורמים שונים : הפרת סדר, נהיגה בשכרות, אלימות מילולית, תגרה וכדומה.

מהו רישום פלילי?

רישום פלילי הוא פגיעה ברכוש או בגוף אדם אחר במישרין או בעקיפין.

האם ניתן לבטל רישום פלילי?

כאשר הגעתם למצב בו יש לכם רישום פלילי עליכם לפנות עו"ד פלילי בעכו או בכל אזור אחר על מנת שיחלץ אתכם מהצרה אליה נכנסתם. חשוב שתדעו כי קשה מאוד לבטל רישום פלילי אם אין לכם סיוע משפטי, לכן תצטרכו לשכור את שירותיהם של עורכי הדין הפליליים השונים. עורך דין המתמחה בדין הפלילי יכול להיות לכם לעזר בכל הנוגע לבירוקרטיה ולפן המקצועי של הנושא. ביטול רישום פלילי כמובן תלוי בחומרת המעשה.

באילו מקרים ניתן לבטל בקלות את הרישום הפלילי?

·         ביטול רישום עקב חוסר עניין הציבור, כלומר המעשה לא היה חמור ולכן הוא ייסגר וימחק מהתיק.

·         ביטול רישום בו הנאשם יוצא זכאי בתיק.

·         ביטול רישום בעקבות חוסר ראיות והצורך להעמדה לדין קטן.

·         מצבו של הנאשם (גיל, מצב רפואי, מצב נפשי וכדומה).

·         ביטול רישום בעקבות מצב הקורבן (לעיתים ניתן להגיע לפשרה בין הנאשם לקורבן – במצב זה יבוטל הרישום הפלילי).

לסיכום, אמנם לא כל רישום פלילי ניתן לבטל אך הדבר אפשרי, הביטול כמובן תלוי בחומרת המעשה. אם ברשותכם רישום פלילי תוכלו לבטל אותו על ידי הכוונה מקצועית מעורך דין מקצועי עם ידע וניסיון של שנים בתחום הפלילי. 

0 תגובות
זקוקים להלוואה דחופה?
16/03/2016 16:17
קידום

החובות מציפים אתכם? מצבכם הכלכלי לא בשמיים כלל וכלל? מחפשים דרך לכיסוי המינוס? אין ספק כי קיימות תקופות לחוצות בהם בתי אב רבים במדינת ישראל זקוקים להלוואה מיידית. אנשים רבים זקוקים להלוואות שונות על מנת לכסות את המינוס ואת החובות הקיימים או לשם מטרות אחרות כגון: קניית רכב, יציאה לטיול ארוך, שיפוצים או שינוי באורח החיים שלכם.

מהיכן ניתן לקבל הלוואה דחופה?

ישנן חברות רבות העוסקות במתן הלוואות חוץ בנקאיות בריביות נמוכות. בנקים וחברות למתן הלוואות רבות מוכנות להעניק לכם הלוואה לכל מטרה. ובכן, היכן כדאי לקחת הלוואה? עליכם לבדוק קודם כל את תנאי ההלוואה בכל מקום שהוא. ראשית כל תפנו אל הבנקים השונים ובדקו באילו בנקים נותנים לכם את הריביות הנמוכות ביותר. כאשר אתם זקוקים למתן הלוואה דחופה אתם עלולים לקבל החלטות שגויות ופזיזות כגון לקיחת הלוואה בגופים לא חוקיים כגון : שוק אפור לכן בדקו היטב מאיזה מקום אתם לוקחים את ההלוואה שלכם.

אין ספק כי כאשר אתם תהיו זקוקים להלוואה דחופה, ומידית תוך זמן קצר תהיו מעט לחוצים אך שוב כדאי שתבדקו פתרונות נוספים לפני לקיחת הלוואה בריבית גבוהה. ישנן חברות המציעות הלוואות בריביות גבוהות ולא משתלמות לכן בדקו שוב ושוב היכן מציעים לכם את ההלוואה הטובה והנמוכה ביותר מבחינת ריביות.

תנאים להלוואה

לעצמאים ושכירים תנאים שונים לקבלת הלוואה.

עצמאי :

·         צילום תעודת זהות.

·         שלוש דו"חות מע"מ אחרונים.

·         תדפיסי הבנק משלושה חודשים אחרונים.

שכיר:

·         צילום תעודת זהות.

·         שלוש תלושי משכורת.

·         תדפיסי הבנק משלושה חודשים אחרונים.

רק לאחר שמילאתם אחר ההוראות תוכלו לקבל הלוואה מהגורמים השונים. ניתן לקבל הלוואה מהבנק או לחילופין מחברה המעניקה הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה שהיא.

 

0 תגובות
מיהו הפסיכולוג?
16/03/2016 16:03
קידום

פסיכולוג הוא אותו אדם הרכש השכלה במוסדות להשכלה הגבוהה. ברוב המקרים פסיכולוג מקבל את התואר פסיכולוג רק לאחר קבלת התואר השני. רק לאחר מכן יוכלו להתחיל לקבל לקוחות למתן ייעוץ בחייהם האישיים. יעוץ כגון: ייעוץ זוגי, טיפול בחרדה, טיפול בהתמכרויות, טיפול קוגנטיבי וכדומה.

פסיכולוג מעניק את שירות האבחון, ייעוץ וטיפול בבעיה. ראשית כל מגיעים לאבחון על ידי פסיכולוג מומלץ ולאחר מכן הוא מעניק את שירות הייעוץ ולבסוף הטיפול בבעיה הקיימת.

הכשרת הפסיכולוג

לימודי הפסיכולוגיה מתקיימים במרבית האוניברסיטאות והמכללות – למעשה כמעט כל מוסד להשכלה גבוהה מעניק את לימודי הפסיכולוגיה לרווחת הסטודנטים. בישראל החוק מתיר את התואר פסיכולוג מוסמך רק לפסיכולוג שעבר את המבחנים וקיבל את התואר פסיכולוג. אותו אדם צריך להיות רשום בפנקס הפסיכולוגים שמנהל משרד הבריאות במדינת ישראל. ייתכן כי אותו אדם יקבל היתר זמני ולא קבוע לטיפול במטופלים. החוק בישראל קובע כי : "לא יעסוק האדם בפסיכולוגיה אלא אם הוא פסיכולוג".

חוק הפסיכולוגים מכיר בסוגים שונים של פסיכולוגים כגון:

פסיכולוג קליני – מתמחה לרוב בטיפול ואבחון מטופלים בעלי קשיים רגשיים והפרעות מסוגים שונים  בגילאים ואוכלוסיות שונות.

פסיכולוג חינוכי – מתמחה באבחון תלמידים ומהווה כחלק מצוות ייעוץ חינוכי להורים בגני ילדים ובבתי הספר השונים במדינת ישראל.

פסיכולוג התפתחותי – מתמחה בטיפול ואבחון של תינוקות ופעוטות ובילדים עד תחילת הלימודים בבתי הספר השונים במדינת ישראל.

פסיכולוג שיקומי – מתמחה בעיקר בטיפול ואבחון אנשים עם קשיים ומוגבלויות גופניות ושכליות שונות כגון : אוטיזם, או לאחר שנפגעו בתאונות השונות.

פסיכולוג רפואי – מתמחה בייעוץ ובאבחון חולים ובני משפחותיהם. הטיפול ניתן במסגרת ביקורים במרפאות השונות ובתי החולים במדינת ישראל.

פסיכולוג קוגניטיבי – מתמחה בעיקר בבעיות כגון : קשב וריכוז, בעיות למידה ובעיות זיכרון.

פסיכולוג סקסולוג – פסיכולוג המתמחה בבעיות מיניות – בעיות בעת תפקוד יחסי המין, קבלת נטייה מינית וכדומה.

לסיכום, קיימות התמחויות רבות ומגוונות בתחום הפסיכולוגי. תחום זה הינו תחום מרתק ולא כל אדם יכול להוות פסיכולוג עבור מטופליו.

0 תגובות
חשמלאי לכל תיקון
16/03/2016 15:47
קידום

החורף מגיע ולכן עליכם להיערך ולבצע בדיקות חשמל וגז על מנת לשמור על חימום הבית בחורף הקרב ובא אלינו לטובה. כל בית אב בישראל זקוק לשירותיהם של בעלי המקצוע השונים בין אם זה לעבודות קטנות ופשוטות ועד תיקונים חשמל מסובכים. שוב קפץ הפקק? ההספק החשמלי המגיע לאזורכם לא תקין? אתם בוודאי זקוקים לשירותיו של החשמלאי המוסמך. בענף בעלי המקצוע אנו חווים כשלים רבים ולכן חשוב לבחור את בעל המקצוע האמין והמקצועי ביותר באזורכם על מנת לקבל את השירות המבוקש. קיימים מספר חשמלאים מוסמכים בכל אזור ולכן כדאי ואף רצוי שתבדקו המלצות מלקוחות קודמים.

סוגי חשמלאים

חשמלאי עוזר – חשמלאי זה יכול לעזור בעבודות החשמל כל עוד הוא נמצא בפרויקט בר פיקוח. כאשר החשמלאי העוזר מבצע עבודות לבדו הוא יוכל לבצע רק עבודות העומדות במתח נמוך. כל מי שיש לו תעודת חשמלאי עוזר יכול אך ורק להיות לעזר לחשמלאי המוסמך.

חשמלאי מעשי – מותר לו לערוך עבודות חשמל במתח נמוך כולל תוכניות עד 40 אמפר. מעבר לעבודות אלו יצטרך החשמלאי המעשי להיות תחת פיקוחו של החשמלאי המוסמך.

חשמלאי ראשי – על מנת לבצע עבודות עבודות חשמל מסובכות תוכלו לקרוא לחשמלאי הראשי או לשכור את שירותיו של חשמלאי בגן יבנה לעבודות החשמל השונות.

ישנם דרגים נוספים של חשמלאים כגון : חשמלאי טכנאי, חשמלאי הנדסאי, חשמלאי מהנדס, וחשמלאים בדרגים שונים היכולים לבצע עבודות שונות.  לצורך עבודות ביתיות תוכלו לפנות לחשמלאים הנמצאים בענף ויכולים לבצע עבודות קטנות ללא הסמכה מסוימת.

לסיכום, את עבודות החשמל בביתכם יוכלו לבצע חשמלאים מדרגים שונים כגון: חשמלאי עוזר, חשמלאי מעשי, חשמלאי ראשי ושאר החשמלאים מהדרגים השונים.

0 תגובות
לק ג'ל או בנייה – מה את מעדיפה?
10/03/2016 12:55
קידום

לכל הנשים שקוראות את המאמר, קרה לכן פעם שהרגשתן שבויות ופעולה הפשוטה הפכה למורכבת? אם את מרגישה בדיוק כך סימן שאת אחרי טיפול מפנק לציפורנייך. פדיקור, מניקור וכל מה שמעבר.  כיום נשים רבות מעדיפות למרוח לק ג'ל מאשר לק רגיל, לק ג'ל לא נמרח ונשאר לאורך זמן על ידייך.

לק ג'ל לעומת בנייה

כולנו שואפות למצוא את הלק המתאים ביותר עבורנו. ישנן בנות אשר מעדיפות לק כהה על לק בהיר כתוצאה מעורם הכהה או הבהיר ולהפך. שהלק יחזיק לאורך זמן ובנוסף, ישאר מלא ברק כאילו עכשיו יצאת מפדיקור מניקור. אם אתן לא מסוגלות להאריך את הציפורניים בעצמכן תוכלו לגשת אל מתמחה בציפורניים – בניית ציפורניים באשקלון או בכל אזור אחר.

מהו לק ג'ל?

לק הג'ל מורכב מג'ל טהור, בעל יכולת להיצמד אל שטח הציפורן. לק ג'ל נשמר לאורך זמן ומעפיל על לק רגיל שאינו עשוי מחומר הג'ל.

לכמה זמן נשמר לק הג'ל?

לק הג'ל יכול להחזיק בין שלושה שבועות לחודש.

לק הג'ל יקר?

לק הג'ל אכן יקר מהלק הרגיל אך הוא מחזיק לאורך זמן.

יתרונותיו של לק הג'ל –

ללק הג'ל כמה יתרונות בולטים – הציפורן יכולה להתארך לאורכים ארוכים מבדרך כלל, מבנה הציפורן נשמר לאורך זמן, טיפוח הציפורן.

0 תגובות