עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
שלמה
17/08/2017 00:35
כבר לא אותה אחת
ביטחון עצמי, שלמה, אני
הם לא יודעים מה עובר עליי. המבטים. העיינים שלוטשות בך מבטים. כל אחד זורק לך מילה או הערה חושב שזה לטובה מסתכלים עלייך ואת מרגישה שונה, מלמדים אותך לאהוב את הגוף אבל את שונאת בנשמה הם לא יודעים שאת סופרת גרגרים, נזהרת כדי לא לפגוש את המבטים, מפחדת ממשפטים,ממילים. כל מילה הופכת לגדולה הם אומרים לך ״תזהרי נשמה שלא תגמרי שמנה״. כאילו שמנה זה קללה,מחלה. ואם אם טוב לי להיות ״שמנה״ ומה אם אני מאושרת למה שופטים אותי כי אני אולי קצת אחרת? ומה אם אני פשוט רוצה לחיות בשקט לא לאכול סלט עם ביצה מקושקשת? ומה אם נשבר לי לספור קלוריות,לספור שומנים,לספור סוכרים וחלבונים? אף פעם לא אהבתי חשבון ומספרים אז למה הם עדיין הופכים לי את החיים ללא קלים? נדחפים לכל מקום לכל פינה לא נותנים לך שקט במחשבה. שלטי חוצות ומגזנים מכתיבים איך תראי ומה זו אישה אבל אני אישה אחרת ואני גם לא מתנצלת וכל אחד זורק לך מילה או הערה חושב שזה לטובה ואני הפסקתי להיפגע כי זו אני ואני שלמה.
1 תגובות
נגמר
03/02/2017 11:03
כבר לא אותה אחת
נשברתי. הסתכלתי על השפתיים שזזו על המילים שיוצאות מהפה ולא עיכלתי. לא עיכלתי שזה מה שנאמר. היו לי חלומות ושאיפות הם הלכו ובמקומם באו הדמעות. עכשיו נשאר רק זכרונות האנשים הולכים ודוהים אלה שהיו שם בשבילי ואני עכשיו לא שם איתם. עד עכשיו חשבתי שאני מיוחדת ואז גיליתי שאני רק בורג קטן במערכת. אני חושבת מה הטעם מה המשמעות הרי כל מה שנתתי שווה עכשיו הרבה פחות. יהיה טוב כולם אומרים אבל בתכלס זה רק משפט של מנחמים הם לא יודעים מה אני עוברת הם בטח חושבים היא לא מסוגלת. ואולי הגיע הזמן לחייך ולהגיד הכול בסדר רק כדאי שיעזבו אותי בשקט. ואיך בכלל אפשר להמשיך קדימה? איך אפשר שלא להסתכל אחורה ולשאול מה עשיתי לא בסדר? זה היה אצלי בידיים ולא הערכתי ועכשיו שזה נגמר הבנתי מה איבדתי.
0 תגובות
אהבה ראשונה
21/04/2014 01:35
כבר לא אותה אחת
אהבה, אהבה ראשונה, סיפור חיי, בני נוער
הרגע הזה,השנייה הזאת, שאת נזכרת במבט הזה. המבט שלו שגרם לך להתאהב,שגרם לך לחייך,וגם לבכות. הוא כנראה לא אהב אותך לעולם אבל את את תמיד תמשיכי לאהוב אותו ללא גבולות כי הוא הראשון שגרם לך להתאהב ולמרות שהוא אידיוט שרק גורם לך לבכות עדיין בכל פעם שאת רואה אותו הלב שלך מתחיל לפעום בחוזקה והפרפרים,הפרפרים מתחילים לרחף בבטן שלך. זה רק החיוך שלו והמבט בעיינים שלו שיכולים להעביר לך את הרגש הזה.זה רק הוא וכמה שלא תנסי להשתחרר ממהמחשבות עליו את בכל פעם תחשבי עליו מחדש וכמה שלא תנסי להשתחרר מהרגשות עליו עדיין החיוך שלו יגרום גם לך לחייך כל פעם מחדש. הוא כבר לא רואה אותך הוא עבר הלאה הוא התקדם הוא כבר אוהב מישהי אחרת אבל את, את לא יכולה להתקדם כי הלב שלך נשאר אצלו...
2 תגובות
סיפור חיינו
21/04/2014 01:13
כבר לא אותה אחת
אהבה, כאב, אכזבה, סיפור חיים, חלום, תקווה
אם רק הייתי יכולה,אם רק הייתי יכולה הייתי עושה את זה רק פעם אחת לכתוב את הסיפור שלנו.אם רק הייתי יכולה הייתי כותבת אותו בצורה הכי טובה שיכולה להיות.קיטשיות זה שם המשחק, היה בסיפור שלנו סוף טוב שבו היינו חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה מאוהבים עד אין סוף וגם ההתחלה גם היא הייתה נפלאה היה בה ניצוצות פרפרים ריגושים והרבה חיוכים. אם רק הייתי יכולה לכתוב את הסיפור חיים שלנו החיוכים לא היה יורדים לנו מהפנים. אני הייתי נסיכה ואתה האביר שלי היית אוהב אותי בכל ליבך ואני אוהבת אותך ללא מעצורים אם אני הייתי כותבת את הסיפור שלנו היינו נשארים מחובקים לנצח נצחים מסביבנו הייתה בועה שבה לא ראינו את הרע. בסיפור שלנו לא היה אגו ופחד לא היה עצב ודמעות לא היה הרגשה של פספוס וכאב הכול היה או שחור או לבן בלי סיבוכים מיותרים ואם אני הייתי יכולה לכתוב את הסיפור שלנו אני מבטיחה לך שלא היינו יום אחד לבד לא היינו מרגישים בודדים היינו מרגישים נאהבים ואהובים היינו מאושריםאבל אני לא יכולה לכתוב את הסיפור שלנו ויש משפט שאומר נסתרות הם דרכי האל אבל לעולם אני לא אבין למה? למה אני לא יכולה לכתוב את הסיפור שלי למה אני לא יכולה להיות מאושרת כפי שהייתי רוצה להיות למה הסיפור האהבה שלנו ישאר בגדר חלום?? ואם זה חלום אני לא רוצה להתעורר לעולם כי האושר היחידי בחיים שלי הוא להיות עטופה בזרעותייך להסתכל לך בעיינים ולהרגיש את רכות שפתייך בשפתיי זה לעולם לא קרה וכנראה לא יקרה כי את הסיפור שלנו אני לא יכולה לכתוב.
1 תגובות