עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
“You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.”

- Friedrich Nietzsche
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
חברים  (2)
גאווה  (1)
דעה קדומה  (1)
המשך  (1)
חיים  (1)
משפחה  (1)
שאיפה  (1)
ארכיון
מאי 2013  (2)
כשחברים הם לא הכי חברים...
25/05/2013 21:48
just me
חברים, גאווה, דעה קדומה


Friends accept you the way you are

  Marilyn Monroe  -                                                            


מה אתה עושה שהחברים שלך לא קבלים אותך בדיוק כמו שאתה?
לפני שנה, אולי קצת פחות הייתה לי חברה טובה, אנחנו חברות טובות כבר כמה שנים אבל בקיץ האחרון היינו ממש קרובות. היא שקטה וסגורה ואני, אני ההפך הגמור. אני עושה מלא רעש, מתחברת עם כולם ומלאה נוכחות. לפני שנתיים התקבלנו שתינו לאיזה תוכנית , מועצה שכזו בבית הספר ואני ויתרתי כי היו לי כבר עיסוקים אחרים. תחילת השנה הזאת החלטתי להשתתף. היא לא קיבלה אותי באיזה אושר גדול אבל בסדר. אני כמובן הגעתי התחלתי לדבר עם אנשים ולהתחבר להשתתף ולהיות אני. התמזגתי מהר מאוד והפכתי להיות חלק. נהניתי שם. הכרתי מלא חברים חדשים והרגשתי שאני נותנת מעצמי ומרגישה עם זה נפלא. ואז שמתי לב שהיא מתרחקת ממני יותר ויותר. ניסיתי לגלות מה הסיבה והיא לא אמרה לי. חברה משותפת שלנו אמרה לי שהיא מרגישה נורא כי לא הצליחה להשתלב במהלך השנה ואני הגעתי וישר התחברתי עם כולם. החברה המשותפת הוסיפה שהיא רואה בזה יתרון שאני מתחברת מהר כי אז היא מכירה יותר אנשים, בזכותי. שמחתי שהיא אמרה שאני עוזרת לה להכיר אנשים אבל לא ידעתי מה לעשות בקשר לחברה. אני לא הולכת לשנות את מי שאני. זה האופי שלי אני אוהבת אותו ושלמה איתו. במהלך השנה רק הלכנו והתרחקנו יותר ויותר. ניסיתי לדבר איתה כמה פעמים אבל אני מרגישה שאני עם מי לדבר. הרגשתי שמיציתי ודי ויתרתי על החברות איתה. אבל אנחנו חבורה יחסית גדולה של חברים ממש טובים ושתינו בחבורה. היא לא מקבלת שהתרחקנו והיא לא מדברת איתי בקטע מוקצן ועושה לי פייסים. אני מתעלמת ממנה כי אין לי מושג איך להתמודד עם זה. החבורה דיי מתנתקת ממנה ונשארת איתי ולא נעים לי כי אני רואה שעכשיו היא לבד. אין לי מושג איך להמשיך מפה ! אוףף אני צריכה לישון כמה חודשים...
1 תגובות
פנינו לאן ?
25/05/2013 19:24
just me
חיים, שאיפה, חברים, משפחה, המשך
The first step to getting the things you want out of life is this: Decide what you want
Ben Stein 
איך אתה פונה לחיים האלה שאין לך מושג מה אתה רוצה? ואין לי מושג מה אני רוצה !
אני חסרת כוחות רצה אחרי הזנב של עצמי, מנסה להשיג את הכל.. הישגים הכי גבוהים ולשמור על חיי חברה הכי מושלמים ולהיות במצב מושלם עם המשפחה ולהיות החברה הכי מדהימה ו.. ו.. ו... ונמאס לי !
אני תוהה איך אני ממשיכה מכאן שאין לי מושג לאן אני שואפת. אני מנסה לעצור כאן ועכשיו ולגלות אבל אני יושבת כבר שעה בוהה במסך שבוהה בי חזרה ומופתעת שעדיין לא הגעתי לשום מסקנה..
אני צריכה ההארה, אני צריכה השארה, אני צריכה סימן שיראה לי לאן אני רוצה להגיע. שאיפה. אחרת אני פשוט ממשיכה לרוץ אחרי הזנב של עצמי.. משיגה הכל ונשארת עם כלום.
2 תגובות