עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
אני אבוד בעינייך
10/04/2014 08:08
ג'ונתן - עומר
תמיד תהיתי לעצמי מה תהיה ההשפעה של המגע שלך עליי. דפיקות לב מהירות? פרפרים? צמרמורת? כן. אני בטוח.תמיד תהיתי לעצמי אם הנשיקה תוכל לבטא את כל הרגשות שלי אלייך. ואם לא? איך אצליח להוציא את כמות האהבה שלי אלייך בלי לתת לזה להמשיך לאכול אותי מבפנים?אהבת אמת היא כמו כעס. אתה רוצה לשבור דברים, להראות שאתה כועס, עצבני. אני רוצה להראות לה עד כמה אני אוהב אותה, לנשק חזק. שתרגיש.אני לא רוצה להתגבר על זה. עוצמתי, אמיתי.לא אתן לתחושה הזו לחלוף כמו הרוח, היא לא תחזור באותה עוצמה כמו קודם. כן. אני בטוח.
1 תגובות
אהבה ראשונה
26/03/2013 19:26
ג'ונתן - עומר
כמעט כולם אומרים שאי אפשר לשכוח את האהבה הראשונה, את הנשיקה הראשונה, את המגע הראשון. השאלה האמיתית היא אם רוצים לשכוח, כי אם הייתם מאוהבים בטירוף איך נתתם לזה לברוח? איך הסכמתם שזה יגמר, בלי להילחם? אני לא רוצה לשכוח. אני רוצה לזכור ולהיזכר בכל פעם שאני נוגע בשפתיה, או בכל פעם שהיא אומרת שהיא אוהבת אותי. לדעתי, ככה זה אמור להיות. אם אתם בטוחים שזה האחד שלכם, זה שתרצו להיות איתו תמיד- לכו על זה, עד הסוף. אני יודע. אני בטוח. האהבה הראשונה והאחרונה שלי, הנשיקה הראשונה והאחרונה שלי- רק איתה. אתה מבין שאתה רוצה שהיא תהיה היחידה בחיים שלך ברגע שאתה לא מצליח לתאר לה כמה אתה אוהב אותה. שכמה שתגיד, זה לא יספיק. שבכל פעם שהיא הולכת- אתה מרגיש ריקנות. כי תכלס היא זאת שממלאת אותך. היא החיים שלך. אני לא מתכוון לסתם ביטוי, אלא באמת החיים שלך. אתה לא חיי בלעדיה. אתה מתמלא אושר מכל חיוך שלה, צוחק כשהיא צוחקת. כי אם היא מאושרת, איך אתה לא תהיה מאושר?
1 תגובות
Since u been gone
25/03/2013 10:01
ג'ונתן - עומר
תמיד יהיה את הבן אדם הזה, שברגע שהוא ילך אתם תתמוטטו. שאם הוא יגיד משהו , קטן אפילו, זה ישפיע על מצב הרוח שלכם למשך היום. תמיד שאלתי את עצמי -למה זה ככה? טוב, אני חושב שהסיבה היחידה לזה היא שאתה לא יכול להתקיים בלי הבן אדם הזה. שאתה כל כך אוהב אותו, וזה מגיע לרמה שמילה קטנה תשפיע עלייך. פעם חשבתי שזאת חולשה. הרי אנשים באים והולכים, אי אפשר סתם להינעל על אחד. אבל זה לא סתם, זה בדרך כלל יהיה מישהו שגם לו זה ככה. שהוא יהפוך עולמות בשבילך, ואתה תהפוך עולמות בשבילו. אף פעם לא הייתי מאוהב באמת עד עכשיו, תמיד הרגשתי חיבה כמו לאחות. ברצינות, כבר חשבתי שמשהו פגום בי. אבל עכשיו אני מבין, זה לא בא בכוח. זה בא בדרך הכי לא צפויה, בזמן הכי לא מתאים.פשוט צריך סבלנות.
1 תגובות
Daylight
25/03/2013 00:30
ג'ונתן - עומר
תמיד אחרי רגע כזה שאתה מרגיש שפגעת במישהו שאתה אוהב והוא פשוט לא מגיב לך, אתה יודע שאתה אבוד. לא יודע מה לעשות עם עצמך. איך אני אמור לעבור את הלילה הזה? בטח שלא לישון, אני לא מסוגל. אולי באיזו דמעה או שתיים זה יעבור. אבל אני בספק. צריך משהו יותר ממשי, להרגיש את הכאב של הבן אדם האחר. אתה מרגיש הכי גרוע עם סוג הדברים שבכלל לא הייתה לך כוונה לפגוע. אחרת לא היית עושה את זה! וזה קשה כשהצד השני לא מבין.. אני מצטער, ג׳ונתן
1 תגובות
Give your heart a break
24/03/2013 11:26
ג'ונתן - עומר
איך פגשתי את אלה
למקרה שתשאלו- חברה שלי יודעת על זה והיא בעצמה אמרה לי לכתוב. זה הכתיבה מנקודת המבט שלי איך לאיך שנפגשנו, אבל אתם יודעים..כשאנשים אוהבים צורת החשיבה שלהם מעוותת והיא ישר הסכימה שזה יפה. אז  אני מעלה אותו לכאן כדי שאנשים יוכלו להגיב מה הם באמת חושבים.

במבט לאחור, אני לא יכול להגיד בוודאות למה נכנסתי לשם.  אולי זה הגורל או אלוהים יודע מה שגרם לילהיכנס באותו הרגע שהיא הייתה שם. אחרת איך היינו מכירים?

כנראה שהיה לי משעמם. ממש משעמם, כי כעבור חמש דקות מאז שפתחתי אתהמחשב מצאתי את עצמי באתר צ'ט לנערים, משהו נחמד עם חדרים ודמויות. הסתובבתי ביןהחדרים עד שננעלתי על אחד. לא היה בו משהו מיוחד, אבל לא רציתי לעזוב. ואז היאפנתה אליי. זה התחיל ב"היי מה נשמע?" והתגלגל ליצירת קשר ידידותי בהחלט.כבר אז ידעתי שהיא מיוחדת, שאי אפשר להשוות אותה לאף אחת. אז הצעתי לה 'לצאת'איתי. אתם בטח חושבים איזה דפוק זה לשאול דבר כזה, באינטרנט, ועוד לבחורה שאתהמכיר בקושי יום. אבל ידעתי שאחת כמוה אין אחד שלא רוצה ושאם אני לא יעשה את הצעדהזה מהר- מישהו ייקח לי אותה. היא הסכימה, ואני מוכרח להגיד שהשבועיים שהיו ליאיתה היו הכי מדהימים באותה שנה. לא היו לי הרבה סיבות להיות מאושר באותה תקופה,היה עליי הרבה לחץ  והיא היחידה שגרמה לי לחייךבאמת. כל שעה שעברה, כל יום שעבר אהבתי אותה יותר ויותר. היא סיפרה לי שקשה לה לסמוךעל אנשים, בגלל שמי שהיא הייתה איתו באתר לפניי שבר אותה. בעקבות זה היא בקושיאכלה, ואני עמדתי על שלי שתאכל. דאגתי לה, צחקתי איתה, רציתי לגרום לה את האושרשהיא גרמה לי. תמיד כשהיה לנו קשה היינו הולכים לחדר בצורת הר ואומרים שנקפוץ,שיקברו אותנו בהר הרצל עם החשובים. אני יודע- אופטימים. היא סיפרה לי שהיא אוהבתלשיר וכל פעם שהיא הייתה כותבת את המילים העמדתי פנים שהיא שרה, וכשהיא שאלה אותי"למה אתה שותק?" עניתי שאני מקשיב לה.

תוך כדיהכרתי את החברים שלה. בכל זאת, כשאתה נמצא הרבה זמן במקום כמו זה סביר שיהיה לךחברים. ככה יצא שהכרתי את מי שהיא אהבה. נשמע נורא מה? בכל מקרה, מסתבר שהיה להםאיזה קטע, והיא הייתה איתי רק כדי לשכוח ממנו. והוא? הפך לחבר הכי טוב שלי. וכל זהמתחת לאף שלי. הרגשתי שמשהו לא בסדר, וכשאמרתי לה היא הסבירה שהיא בכלל שונאתאותו. "אהבה ושנאה זה גלגל שחוזר על עצמו", זאת הייתה התשובה שלי בכלפעם. הרגשתי שהיא חומקת לי מהידיים, אז פניתי אליו, גיא, ואמרתי לו שאני מתכוון'לפרוש'. הוא תמך בי ועזר לי, לא ידעתי בכלל את הכוונות שלו באותו הזמן. ביום שהתכוונתיללכת היא לקחה אותי לשיחה...

יש המשך, אבל עד עכשיו מה דעתכם?  


6 תגובות
הקדמה / פוסט ראשון
24/03/2013 09:37
ג'ונתן - עומר
הי חבר'ה, פתחתי את הבלוג כדי שאני אוכל לכתוב פה קטעים על החיים שלי. לא תתאכזבו. 
אני מקווה שתאהבו [: 

אני בן 17, אמריקאי. יש לי הורים, אפילו חברה שאני אוהב. 
בתור ילד סבתא שלי גידלה אותי, ככה שבכנות- אני לא אוהב את הדור הזה. זה חרא. איך שבנים מתייחסים לבנות, איך שהבנות מתלבשות. אני לא בא לשנות אותכם, רק להגיד מה אני רואה מהצד בתור מישהו  שגדל על חינוך אחר. סבתא שלי נפטרה לפני כמה חודשים והרגשתי  ריקנות. חברה שלי ניסתה לעזור אבל לא הלך- אני עם הראש בקיר, לא משלים עם המוות שלה. אז אחרי כמה זמן הלכתי להתנדב אצל ניצול שואה, אני עדיין בא אליו לפחות פעם בשבוע. 

אני יודע אני יודע אני נשמע כל כך יהיר או משהו, אבל אני רק מתאר לכם את עצמי. 

אבא שלי..טוב הוא לא האבא הכי טוב בעולם. אני יודע שזה נורא אבל משום מה הוא ננעל עליי, מרביץ, צועק. אני מנסה להישאר אדיש, לא כל כך הולך. 
אמא שלי? לא יודעת על זה כלום. עדיף גם שהיא לא תדע אחרת הוא יעבור אליה. 

אז למה אני באמת פה? 
אני רוצה לספר לכם את הסיפור שלי, איך פגשתי את חברה שלי. 
זה דפוק אולי קצת מטומטם, אבל תנסו לקרוא. כי לא פגשתי אותה ברחוב או משהו. פגשתי אותה באינטרנט באיזה אתר צ'ט. 

מתעניינים? חכו לפוסט הבא [;
3 תגובות