עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

ניל אומץ על ידי משפחה באפריקה לאחר שהוריו נהרגו כשהוא היה תינוק ביערות אפריקה על ידי חיות טרף. בגיל 16 בעקבות המצב הכלכלי של משפחתו המאמצת הוא מחליט לעזוב את משפחתו וחברתו ולנסוע לאמריקה על מנת להתפרנס מדוגמנות. אבל שום דבר לא גרם לו לצפות למה שבאמת הולך לקרות לו בעקבות אותה נסיעה.
סיפורים נוספים שלי
הסבר להעלמותי / האהבה אסורה + כפר האי
05/06/2012 21:27
כפר האי
אז שלום לכם...

הרבה זמן לא הייתי פה האמת, לא המשכתי את הסיפור החדש שלי "כפר האי" ואני כנראה גם לא המשיך.
עובר עלי יותר מידי בזמן האחרון ולכן אין לי הרבה זמן לבלוג הזה כאן.

החלטתי לפתוח הודעה זאת כהודעת פרידה, כי אני חושב שמגיע לי להיפרד מכם בצורה יפה על החודש שהעברתי איתכם כאן.
היה לי כיף לכתוב את הסיפור "אהבה אסורה" ולראות שמאז שכתבתי אותו התחילו הרבה סיפורים להיכתב כאן בסגנון של הסיפור שלי (הכוונה לחלק את הסיפור למספר חלקים ולסכם כל חלק...)

לצערי איבדתי את הפרטים לחשבון של אהבה אסורה גם.. \=
וגם את של החשבון הזה אני כנראה עומד לשכוח לצערי, זה מחובר לי אוטומטי במחשב וסביר להניח שאם אני אתנתק לא תהיה לי אפשרות להיכנס אליו יותר...

אז באמת תודה רבה על התקופה שעברתי פה איתכם.. אני אתגעגע...
במיוחד לך פנטוש (:
5 תגובות
פרק 14: האי הנטוש
18/05/2012 22:31
כפר האי
אי נטוש, הישרדות, אבודים, התפוצצות
אני פוקח את העיניים שלי. מתפלא לגמרי שאני חי ונושם.
אני מתעורר פצוע ורטוב על חוף. מה זה המקום הזה?

מסביבי יש הרבה עצים. סוג של ג'ונגל. אני נמצא על חוף מבודד. אין פה איש, שום בית ושום דבר שמראה על כך שאיזה יצור חי היה בסביבה הזאת. כמובן לא בני אדם.

האם אני נמצא בתוך אי מסוים באוקינוס השקט? או אולי אני נמצא על חוף של איזו מדינה? כמו שזה נראה כרגע זה אי מסוים ונידח שהעולם בכלל לא נתן לו שום יחס או חשיבות.
אני מהתלך לאורך כל החוף, מחפש אנשים או כל דבר שיעזור לי להבין איפה אני ואיך לצאת מכאן. אני צועק לעזרה אבל הדבר היחיד שאני שומע זה האד שלי.
אני לא רוצה להרגיש שאני נמצא בתוכנית הישרדות. אני רוצה פשוט לחזור בחזרה לבית שלי.

פתאום מחשבה מסוימת נכנסה לי לראש - אולי סלליאו מת? אם כן זה יכול להיות מושלם. אני רק צריך למצוא איך לחזור מכאן לבית שלי, למשפחה שלי ולחברה שלי. אין סיכוי שסלליאו שרד את מה שהיה בים.

רגע לפני שהחלטתי להיכנס לתוך היער בניסיון למצוא עזרה, קפץ עלי אדם מסוים מאחור ותפס אותי.
6 תגובות
פרק 13: ספינת האש
15/05/2012 23:41
כפר האי
אש, ספינה, פיצוץ, ירייה, מוות
אני עולה מעל הספינה ורואה הרבה עשן, קשה לראות מה קורה פה - מה בדיוק קרה.
מהבהלה שלי אני צועק לסלליאו אבל אין תשובה. האם הוא נפגע מהפיצוץ? האם סלליאו מת? למה שקט פה?

התקווה הזאת שסלליאו מת אחרי מה שהוא עשה לי ולמשפחתי נעלמה ברגע ששמעתי אותו מעבר לאזור הפיקוד.
אני מתקדם לשם ורואה אותו את אחד האנשים שלו מתווכחים על המצב בספינה. הכול אש ולהבות סביב. זה עניין של שניות עד שכל הספינה תעלה באש. בין הלהבות הייתה גופה של אחד מאנשיו של סלליאו, כנראה הוא מת מהלהבות. נותרנו רק שלושה אנשים בלבד על הספינה.

"תעשה משהו עכשיו" צעק סלליאו על אחד האנשים שלו, "תכבה את האש במידית! אני מצווה עליך!".
ציפיתי שאותו איש נאמן של סלליאו יקשיב לו ויעשה בכל שיכולתו לכבות את האש, אבל למה שקרה באמת לא ציפיתי. הוא צעק על סלליאו שכולנו עומדים למות, ואמר לו שיעשה בעצמו ויכבה את האש אם חייו חשובים לו.
סלליאו שלא היה מרוצה מהתשובה שלו לא חשב פעמיים על מה שהוא עושה, הוציא אקדח וירה בו.

שני אנשיו של סלליאו מתים פה על הרצפה בספינה. רק אני וסלליאו כאן, עומדים ומסתכלים על הספינה הישנה הזאת שעומדת לעמוד באש ולקחת את חיינו. אנו לא ידענו מה לעשות, סלליאו אמר לי לנסות לכבות את האש ואני בתמימותי מנסה להביא מים ולכבות - אבל האש רק נדלקת יותר.

הדבר האחרון שאני זוכר זה שאני וסלליאו קפצנו מהספינה והחזקנו בעץ.
כעבור כמה זמן איבדתי את ההכרה.
5 תגובות
פרק 12: הפיצוץ
15/05/2012 21:01
כפר האי
הפיצוץ, ספינה, אמריקה, דוגמנות
בתחתית של הספינה אני נמצא באחד החדרים. מאוד צפוף בו.
בספינה יש רק 3 חדרים קטנים מאוד. חדר אחד שלי, חדר אחד של סלליאו וחדר אחד של שני האנשים שלו שהצטרפו אלנו.

כבר יממה שלמה עברה ואנו באמצע האוקינוס השקט. בדרך אל אמריקה. שם אני כבר אתחיל בחיים חדשים.
ב-24 שעות האחרונות סלליאו לא הפסיק להגיד לי כמה חשוב שאני אתנהג כמו שצריך, לא להפר את ההוראות שלי. תמיד הוא מדגיש את זה עם איומים של מה שיכול לקרות אם אני לא אעשה בדיוק מה שהוא מצפה.

אני שונא אותך סלליאו.

אני מסתכל במראה הצרה והארוכה שנמצאת בקצה המסדרון בתחתית הספינה. אני לבוש במכנס ג'ינס כחול, חולצה לבנה שעליה יש חולצה מכופתרת כחולה פתוחה. מאוד אהבתי את המראה הפשוט הזה.

אני מסובב את מבטי ומסתכל סביב. ריח שרוף התחיל להעלות בספינה. מה כבר יכול להישרף פה?
לא הספקתי להמשיך לחשוב ממה הריח יכול להיות וכבר נשמע פיצוץ ענקי מתחתית הספינה.
3 תגובות
פרק 11: הספינה
14/05/2012 01:56
כפר האי
ספינה, אוטו, כסף, פאר
אני וסלליאו יושבים במכונית לבד בדרך אל הספינה. אם לרגע חשבתם שסלליאו התקדם כמה צעדים בלי שומרי הראש שלו טעיתם. שני מכוניות נוספות בשני צידי הדרך ובהם אנשים חמושים שמגנים על סלליאו נסעו לידנו. בדרך כלל סלליאו דורש גם שומר צמוד אליו, באותה מכונית איתו. אבל הוא הרגיש שאין צורך. הוא רצה לנהל איתי שיחה אישית.

במהלך הנסיעה הוא דיבר איתי על כך שאני חייב להיות ממושמע לו. הוא מתכוון להיות בחודש הראשון צמוד אלי באמריקה, לקדם אותי בענף הדוגמנות ולדאוג שאני יהיה הצלחה. לאחר מכן שאני יהיה בידיים טובות שם הוא ישאיר אותי לבד. בעוד חצי שנה הוא ירשה לי לבוא לחופשה קצרה בישוב שלנו באפריקה. עד אז אני יהיה לבדי שם והבן אדם היחיד שאני אצור איתו קשר יהיה סלליאו. וזה רק אם יהיו בעיות רציניות שאני יהיה צריך להתקשר אליו. הוא לא הכי אוהב שמטרידים אותו סתם.

לעומת המכונית המפוארת של סלליאו בה אנו נוסעים, והבית המפואר שלו וים הכסף והבגדים החדשים. אני וסלליאו מגיעים לספינה קטנה וישנה. אנו עולים עליה עם עוד שני שומרי ראש שלו. אחד מהם הוא יהיה הנהג שלנו. רציתי לשאול אותו למה אין לו ספינה מפוארת עם כל הכסף שיש לו, אבל הרגשתי שזאת תהיה שאלה שתעצבן אותו ותגרום לו לתת לי עונש במהלך הנסיעה לאמריקה. ממש לא רציתי לעבור הצלפות בספינה. זה בערך שלושה ימים של הפלגה באוקינוס השקט.

אני, ניל, נער בן 16, נער לבן שנראה טוב מאוד. מפליג על ספינה עם אחד העבריינים של אפריקה, איש אתיופי מפותח, עשיר שמתגאה בכוח ובכסף שלו.
מה יעלה באמת בגורלי?
3 תגובות
פרק 10: הבגדים החדשים
13/05/2012 22:28
כפר האי
בית מפואר, בגדים חדשים, דרך חדשה
אנשיו של סלליאו לקחו אותי לביתו של סלליאו.
לעומת הבתים האחרים בישוב שלנו, ביתו של סלליאו נמצא בקצה אחר בלי עוד בתים ליד. זהו בית עשיר מאוד הבנוי מ 3 קומות ענקיים.
היו לו שומרים בכל מקום, על מנת לשמור עליו. אתם יודעים כמה אנשים היו מתים להוריד אדם כזה? לא מעט. ואני חלק מהם.

כשאני דופק על הדלת, סלליאו פותח. ואני נדהם לראות אותו. אותו בחור אתיופי בערך בן שלושים, שהולך בלי חולצה כל היום על מנת להשוויץ בגוף המפותח שלו. עומד מולי עם חליפה שחורה, נעליים שחורות ועניבה לבנה. מחייך אלי, תופס אותי ונותן לי חיבוק כאשר הוא אומר את המשפט "הנה מי שהולך להכניס לי הרבה כסף!".

הייתי מת להעיף לו אגרוף אבל החלטתי לשלוט בי. הוא לקח אותי למטבח שלו. פשוט מטבח ענקי. אני הסתכלתי אליו ולא הבנתי מה אנו בדיוק עושים פה. עד שראיתי אותו תופס סכין ובא אלי. מה הוא התחרפן? או שאולי בעצם אני התחרפנתי שחשבתי שהוא רוצה להפוך אותי לדוגמן שלו. אבל בעצם סתם נכנסתי לפאניקה. פשוט סלליאו התחיל לקרוע את כל הבגדים שלי. הוא אמר שהוא לא מוכן שאני אלבש שום דבר שבאתי איתו מהבית.

אז כן עמדתי ערום מול סלליאו. הייתי יכול להיות מאוד נבוך שהוא רואה אותי במצב הכי משפיל שיכול להיות. אבל אחרי איך שהוא ראה אותי בבקתה הזאת, אותה בקתה בו אנשיו הפשיטו אותי והצליבו בי, אז אין לי כבר ממה להתבייש.

סלליאו מעלה אותי לחדר ענקי מלא בגדים. אומר לי לבחור בגדים ולהתקלח.
אני חייב לציין שבחיים שלי לא חלמתי ללבוש בגדים איכותיים כל כך.

אולי בכל זאת אתחיל לחבב את האדם שהרס את חיי?
2 תגובות
פרק 9: הפרידה
13/05/2012 22:12
כפר האי
פרידה, משפחה, חברה
אני מגיע הביתה. אחרי שלושה ימים בהם הייתי כלוא.
ההורים שלי ידעו זאת. אנשיו של סלליאו באו ואיימו עליהם שלא יזעיקו את המשטרה.

אין לי פצעים כל כך. רק מכות יבשות שכואבות הרבה. סלליאו לא רצה שאני "אתכער", במיוחד עכשיו שהוא רוצה להכניס כסף בעזרת הגוף שלי. פשוט אדם דוחה הסלליאו הזה. אני לא סובל אותו.

ההורים שלי נשמו לרווחה שאמרתי להם שהצלחתי להגיע איתו לעסקה שתסגור את החוב. אבל כשהם שמעו מה העסקה אמא שלי התחילה לבכות.
אחרי כמה שעות שהיא נרגעה היא הכינה לי כמה דברים לדרך. אוכל, שמיכות וכמובן הכי חשוב השרשרת של אבי, שרשרת הצלב השחור.

בערב הזמנתי את אדנו להיפרד. היא בכתה מאוד שאני צריך לעזוב. כמובן הזכרתי לה שהרעיון ללכת לעבוד בדוגמנות באמריקה היה שלה מההתחלה.
היא ביקשה ממני שאני לא אתחיל עם שום בחורה. כמובן שהבטחתי לה שהיא אהבת חיי היחידה.

צפצוף של מכונית היה מחוץ לדלת. אנשיו של סלליאו באו לקחת אותי.
הגיע הזמן להיפרד ולעזוב את אפריקה לכיון אמריקה.
2 תגובות
פרק 8: העסקה
13/05/2012 21:57
כפר האי
העסקה, התעללויות, דוגמנות, חטיפה
אני יושב מול סלליאו וסוגר איתו את העסקה.
אם לא הבנתם עדיין מה קרה. אז ביומיים האחרונים העבירו אותי התעללויות קשות. לא אמרו לי שום דבר. פשוט התעללו בי. לאחר מכן הגיע סלליאו והתחיל לדבר איתי על העסקה שהוא רוצה להציע לי. כלומר יותר נכון העסקה שהוא קבע שתהיה.

על מנת לסגור את החוב עם ההורים שלי אני אעבוד בשביל סלליאו. בהתחלה ששמעתי את זה חשבתי שהוא רוצה להפוך אותי לאחד העבריינים שלו. לאותו בן אדם שחוטף אנשים ומתחיל להתעלל בהם. כמו שאנשיו עשו לי.
אבל אז שמעתי דבר אחר. משהו שבאמת לא ציפיתי.

סלליאו מאוד אהב את המראה שלי. פתאום הוא התחיל להחמיא לי. הוא אמר שהוא לקח את העיתון שהיה בבית שלי עם המודעה של הדוגמנות. הוא הבין שזה כסף טוב. הכסף שאני אקבל שם יהיה שווה הרבה מאוד פה בישוב שלנו באפריקה. ולכן הוא רוצה שאני אעבוד שם בדוגמנות. אני אתחלק איתו ברווחים. הוא קיבל 70% ואני 30% - ככה במשך חמש שנים. ואז הוא יוותר על החוב להורים שלי.

לא הייתה לי בררה,
פשוט הסכמתי.
7 תגובות
« הקודם 1 2 הבא »