עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אני  (1)
ארכיון
יוני 2013  (3)
מלאך הכישרונות שלי
28/06/2013 21:43
I'm just me
כשהייתי קטנה תמיד אמרו לי, מלאך הכישרונות בירך אותך בכל כך הרבה. כשגדלתי עוד המשיכו לדבר על מלאך הכישרונות הזה. מלאך הכישרונות שבזכותו אחותי כל כך מוצלחת, מלאך הכישרונות שבזכותו אימי כל כך חכמה. מלאך הכישרונות שבזכותו יש לי משפחה כל כך מדהימה. מלאך הכישרונות נתן לי מתנה, לא קול יפה וצלול, לא כישרון נגינה, לא חוש קצב או יכולת משחק. מלאך הכישרונות שלי נתן לי כישרון שכולם אומרים שזה כישרון נתינה. כישרון סבלנות, הבנה, חמלה, ואהבה. מלאך הכישרונות נתן לי לב רחב, העניק לי את מה שהסובבים אותי צריכים יותר מכל דבר אחר בעולם. תמיד חשבתי הוא לא נתן לי בכלל שום מתנה, הוא בטח חלה כשהגיע תורי לקבל מתנה. אבל לפני שנה, כשבכיתי והתפללתי למתנה, אמרתי "אני אעשה הכל, לא אשנה את עצמי ולא אתנהג בזלזול. רק תתן לי מתנה, מתנה אחת ודי." אז מלאך הכישרונות העניק לי מתנה, הוא נתן לי כישרון כתיבה שהולך ומשתבח עם הזמן. הוא נתן לי להיות מיוחדת, עמוקה, מרשימה, משהו שאחרים לא יכולים להיות ולא יהיו לעולם. זה מה שחשבתי במשך זמן רב. שכחתי את ההבטחה שלי על לא לשנות את עצמי ולא לזלזל, שכחתי את התפילה שלי, את התחנונים והכאב. וברגע אחד הוא העניק את הכישרון שלי ל"חברה"מהכיתה. אותה אחת שבגדה בי באכזריות, שנתנה לי להיות לבד בעוד היא ושאר החברות שלי לא דברו אתי יותר בכלל. אז חשבתי שזה לא נורא והמשכתי לשנות את עצמי ולזלזל כל הזמן. אבל פתאום כמו שהגיע ככה נעלם לי כישרון הכתיבה. מלאך הכישרונות שלי הוא לא מלאך, מלאך הכישרונות שלי הוא שטן. שטן שקילל אותי בקללה נוראה של חוסר ביטחון עצמי, כניעה ויותר מידי חמלה אהבה וסלחנות. כשהבטחתי הבטחה עשיתי עסקה עם השטן, עם השטן שלי האישי שלי. הפרתי את ההבטחה והוא לכך את ה"מתנה". וממש כמו בובה שהוציאו ממנה את כל תכולתה, אני מרגישה ריקה. כאילו מישהו לקח את ידו הכניס אותה אל לבי, הידק אותה סביבו ועקר אותו ממקומו. עקר אותו ונתן אותו למישהו אחר, מישהו שעשה לי דבר רע, מישהו שהייתי מעדיפה שיהיה אחר ממני ככל שאפשר. אז השטן שלי לקח לי אתה"מתנה" ואני נותרתי ריקה, כי מלאך הכישרונות שלי הוא לא מלאך. מלאך הכישרונות שלי הוא שטן.

4 תגובות
שמנה :(
24/06/2013 18:27
I'm just me
טוב, זה לא שאני לא רוצה לאכול נורמאלי. אני םשוט לא יכולה. אני לא מצליחה, אני לא רעבה אמי פשוט לא מסוגלת. היום היו לי מלאאאא סחרחורות  ואני הרגשתי נמלים בפנים כאלה כמו כשהרגל נרדמת.  זה כל כל מעצבן!! כאילו איך אני אסביר ללילך?!?! זה בערך הדבר היחיד שמעסיק אותי ומלחיץ אותי חוץ מהמחסור שלי בוויטמינים. למה?? למה זה קורה לי?? חוץ מזה שכמובן זה בגלל שאני שמנה דוחה שאכלה הרבה יותר מידיי בחייה כמןבן. חוץ מזה, אני חושבת שאין שום סיבה. אני כאילו רוצה לאכול נורמאלי אבל לא רוצה. והחלק של הלא רוצה מנצח את החלק של הרוצה ואני ממש ממש לא רעבה.  קיצר היא הולכת להרוג אותי תאחלו לי בהצלחה..
3 תגובות
החיים שלי, אני והסיפורים שאני כותבת
21/06/2013 22:34
I'm just me
אני
היי, אני ***** אבל אני אקרא לעצמי ורד כדי שתוכלו לפנות אליי בשם כלשהו. אני בת 14, יש לי חבר אני עולה לכיתה ט' וסך הכל אין לי הרבה בעיות בחיים. כתיבה זה החיים שלי. זאת הדרך שלחי לבטא את עצמי ואת מה שעובר עליי. אני לא כותבת מגיל צעיר התחתי עם זה בערך לפני שנה אם לא לפני שנה בדיוק. הכתיבה שלי השתפרה בצורה מדהימה ובכללי אני רק משתפרת עם הזמן. אני לא בוטחת באנשים מהר ואני לא מתפלאת אם בוגדים בי. אני המפלט, המקום הבטוח שחברות וחברים באים אליו כשיש להם בעיה או סתם כשהם עצבניים. תמיד מגדירים אותי כ"הפסיכולוגית" או "זאת שצריכה להיות חוקרת בשב"כ". K POP זה חיים ואנימות זאת אהבה. כן אני מוזרה, כן אני מלאה וכן אני בוכה הרבה. לא, לא אכפת לי מה אנשים חושבים, אני לא בוכה כי אני עצובה ואני גם לא בוכה כי נעלבתי. אני בוכה מעצבים, אני בוכה מלחץ ואני בוכה מהתרגשות ומשמחה ואני בוכה כי ככה אני מוציאה את הכל. כולם אוהבים אותי ואומרים "היא רגישה" "היא נחמדה מידי." "היא מנומסת מידי." "היא מתנשאת.". תמיד יש ביקורת אבל לא אכפת לי. אני אוהבת לקרוא ואני מחורה למחשב. אני לא הכי מקובלת אבל לא אכפת לי. יש לי שיער שטני ועניים שהן בין כחול לירוק. אני מלאה אבל אני עובדת על זה אני בדיאטה.  טוב נו לא משנה זאת אני באופן כללי וממש ממש בקטנה. אני אדבר אתכם מחר XOXO  
4 תגובות