עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
יוני 2017  (1)
רציתי....♡
21/06/2017 15:17
חושן כץ שוטנפלד
#אהבה, #רציתי, #אתהלאשלי
ההודעה שמעלה חיוך..
החיבוק החם והאוהב שגורם לי לחייך..
הסמיילי המחייך שגורם לי לחייך..
הצחוק שלך שמצחיק אותי...
האהבה שלך.. שהייתה שלי..
אני לא יכולה כבר..זה משגע אותי.. המחשבה של הקשר שלנו.. שהלך בגלל מה?? לא יודעת! זה גורם לי לשבור את הקיר מרוב עצב וכעס.. עשיתי משהו? פגעתי בך? ריכלתי עלייך? מה.. תגיד לי רק מה עשיתי.. מה עשיתי שמגיעה לי ההתייחסות המגעילה הזאת מימך.. הרגע שאני כותבת הודעה ואתה לא נכנס אלייה ולא מגיב... ניסיתי.. זה חוזר על עצמו.. כל יום.. אני כותבת בוקר טוב ואתה מחובר.. אתה מתנתק ולא קורא את ההודעה שלי.. אני מחכה וכלום לא קורא.. אני יוצאת מהצאט ואחרי 10 דקות נכנסת שוב פעם.. לא.. אין הודעה.. כתוב שנראתה לאחרונה מלפני 2 דקות אבל אין הודעה.. עוד רבע שעה עברה.. עוד חצי שעה.. עוד שעה.. וכלום!!! אפילו לא קראת את ההודעה.. אני חושבת לעצמי אולי היו מלא הודעות ולא ראית ששלחתי.. אז אני כותבת משהו מצחיק סתם להתחלת שיחה וכותבת לך.. אבל לא! גם את זה לא קראת..
אני מבקשת תגיד לי מה עשיתי שאני אדע!! 
אני מבטיחה שאעזוב אותך עם רק תגיד לי מה!
אני מבטיחה שאומר לך סליחה.. רק תגיד לי מה!!
אני מבטיחה שיגיד לך שאני אוהבת אותך, אני מבטיחה שלעולם לא אעזוב אותך.. שלא אפגע בך ולא אשרוט אותך.. אני מבטיחה לך שאהבתי אותך ותמיד אוהב.. אני מבטיחה.. 
כמה שרציתי..  כל כך רציתי שנאהב אחד את השני.. כל כך רציתי להרגיש את החיבוק החם שלך.. רציתי שהנשיקה שלך תהיה הנשיקה הראשונה שלי.. רציתי שתאהב אותי כמו שאהבתי אותך.. רציתי שתחזיר לי נשיקה כמו שאני הבאתי לך.. רציתי שתחזיר לי חיוך כשאני חייכתי לך..
אבל.. כל זה רק רציתי.. ולא קרה.
0 תגובות