עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
היי, אני אנונימית ואני החלטתי שבא לי לכתוב סיפורים קצרים.. ואני גם דיי רוצה שאנשים יקראו אותם מין הסתם חחח.. אז לבלוג קוראים "הקיטש" שזו דרך להגיד שהסיפורים שלי הם בעיקר רומנטיים למרות שאני לא חובבת גדולה מאוד של זה אני אוהבת את ההרגשה שקריאת סיפורים רומנטיים עושה לי.. (פרפרים בבטן וכל החבילה חחח)
אני מקווה שתקלו עליי עם הביקורות אני בכל זאת דיי חדשה בכל העסק.. זהו מקווה שבאמת יהיו קוראים ושתיהנו:)
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
פרק 3 - אדם
21/08/2013 00:24
לא מאמינה בשמות
וואו הוא בטח חכה לי כבר איזה עשר דקות בקפטריה! אמרתי מיד "לא אני בסדר, אלכס יכול ללכת לדרכו". בכוונה עניתי בשפה גבוהה כדי שהילה הנג'סית הזאת תבין שאני באמת בסדר. חיכיתי עוד כמה שניות ואז אמרתי "אני מצטערת אני חייבת ללכת". לא נתתי לאף אחד מהם צ'אנס להגיב ודפקתי ריצה לקפיטריה. ראיתי אותו עדין עומד שם. ניגשתי אליו "חיכית לי הרבה זמן?" שאלתי. "זה בסדר" הוא אמר "היה שווה לחכות" ואז יצאנו לסיור המדובר. הראתי לו את החדר מורים, את הכתות הגבוהות, את המקלט מוזיקה, החדר אמנות המוזנח מאוד ואפילו את המחששה. "כאן ניגמר הסיור שלנו" אמרתי כשהובלתי אותו בחזרה לקפיטריה. "תודה רבה לך" אמר בחיוך כובש. "העונג כולו שלי" עניתי בטון מתנשא ציני. הוא צחק ואני יכולה להישבע שזה הצחוק הכי מושך בעולם. "אנחנו צריכים לעשות את זה שוב מתי שהוא.." הוא אמר את מה שכוותי שיאמר כל הזמן הזה.. "מה סיור בבית הספר?" עניתי כאילו לא מבינה, שלא יחשוב שאני קלה מידי, "לא בדיוק" הוא אמר "יותר משהו כמו להיפגש רק שנינו מחוץ לבית הספר" "אמ.." עשיתי את עצמי מהססת לרגע "בכיף, למה לא?" החלפנו מספרים וקבענו שהוא יתקשר אלי. מיד רצתי לספר לריקי הכול כולל הכול והיא כמובן צווחה מהתרגשות בשבילי.

הגעתי הביתה אחרי יום מייגע. "אמא!" צעקתי "מה יש לאכול?! אני גוועת!" "יש שניצלים ופתיתים אבל, אהה נכון את צמחונית... אז יש רק פתיתים סורי.." אדם יצא מהסלון לכיווני "אדם! ידעתי ששמעתי קול מוכר!" התנפלתי עליו בחיבוקים "וואו אחותי רילקס כולה חזרתי מ" "חודש וחצי בצבא שלא ראיתי אותך כל הזמן הזה!" צווחתי כשהמשכתי לו את המשפט.. "מה אני יעשה זה היה החודש של אבא ולא יכולתי להבריז לו." הוא אמר.
0 תגובות
« הקודם 1 2 3 הבא »