עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
מהו באמת טבעו המיני של האדם. גלו את כל הפרטים וכל המידע בבלוג.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
לכל שאלה קיימת תשובה
18/12/2011 10:49
א.מ.ת

בפוסטהזה אני אציג את טענות הנגד של הטוקבקיסטים מהפורומים השונים באינטרנט כלפיהתאוריה.

 

 

אתה הייתה רוצה לדעת שאמא שלך הייתה בצעירותה"נותנת" ?

כפי שאני יודע וכפי שהבחור יודע, נשים נהנות מקיום יחסי מין. אבל,החברה לימדה אותנו מצעירותינו שבחורה ש"נותנת" בקלות, היא בחורה בעלתערך חברתי נמוך, ולרוב נקרא לה מופקרת. אף אחד לא ירצה שאמא שלו תהיה עם כזאתקונוטציה שלילית - מופקרת.

אם אמא שלךשלי נהנת ממשחקי טניס, האם נעליב אותה על כך שהיא נהנתממשחקי טניס? לא. משום שלמשחקי טניס אין קונוטציה שלילית.

ואכן, נשים נהנות מקיום יחסי מין עם גברים שמושכים בעיניהן. למרותשאם אישה באמת תקיים הרבה יחסי מין עם מגוון גברים, נאשים אותה בכך שהיא מופקרת.אנחנו בעצם מאשימים את הנשים במעשה שגורם להם הנאה.

 

איזו מן אישה לא רוצה לקיים יחסי מין עם גברים מושכים? אף אחת.כולן ירצו לקיים יחסי מין עם גבר שלפי דעתן נראה פשוט טוב. כמה אחוזים מהן באמתיקיימו איתו יחסי מין, אילו הוא רק יציע להן? סביר להניח שאחוז קטן מאוד - אםבכלל.

למרות שאם אותו גבר היה מציע לה ללכת לשחק טניס, ולאחר פלירטוט שלשעתיים ועשרה דייטים - אז זה בסדר מבחינתה לקיים עמו יחסי מין.

 

אז הנה אני שואל, מה ההבדל בין זה שאישה תקיים יחסי מין עם גברשהיא חושקת בו, בלי כל המבחנים שהחברה מחייבת אותה לעשות, לבין זה שהיא פשוט תענהלהצעתו?

ההבדל הוא, שאם היא תענה ישירות לבקשה, היא תחשב למופקרת. אם היאתעביר אותו את המבחנים, הוא יחשב 'כשיר' למעשה. 

 

אם נבחן את הגבר, כל גבר שיצליח להשיג מאישה יחסי מין לאחר מספרדקות או אפילו מספר קטן של שעות, יחשב לגבר-גבר. אף אחד לא יקרא לו מופקר, ובכלל,מהן הקונוטציות השליליות לגבר ש'נותן' הרבה?

ואם אבא שלך היה 'נותן' בצעירותו? היית מתבייש באבא שלך? לא. הייתחושב: "וואלה איזה גבר אבא שלי משחק עם הנשים על האצבע הקטנה".

 

אנחנו בעצם נתנו לנשים קונוטציות שליליות כמושערבים ונאצים נתנו קונוטציות שליליות ליהודים. הנאצים כינו אותנו עכברושים, ובכךשנתנו לנו קונוטציה שלילית אפשרו לאנשים לחשוב "יהודים = עכברושים"?אהה, אם יהודי=עכברוש,אז זה בסדר אם אני יהרוג אותו. ואם אישה ש"נותנת"הרבה היא מופקרת אז זה בסדר שאני אתנהג אליה בחוסר כבוד.

 

אנחנו בעצם מונעים מנשים לעשות משהו שהן אוהבות. ולשם מה?

להבנה נרחבה בנושא, קראו את :המרדף אחר האישה, והמהפכה החקלאית.

 

היית רוצה להתחתן עם אישה שחצי ישראל עברהעלייה ? 

שוב באות ליידי ביטוי הקונוטציות השליליות, מזה"עברו" עליה? ולמה קיום יחסי מין עם מרחב ענק של גברים הוא דבר רע? הרייאנחנו יודעים שהאישה נהנת מקיום יחסי מין, אז למה עצם העובדה שהיא עושה משהו שהיאאוהבת עם הרבה אנשים נחשב לדבר רע?

מצד שני, לא קיימת קונוטציה שלילית לגבר. מההגבר עשה? חצי מישראל עברו עליו? לא לא..הגבר עבר עליהן, נכון? אף אחד לא יבואלגבר שמקיים הרבה יחסי מין עם הרבה נשים ויגיד לו "שמע אתה פשוט מופקר וזהמגעיל לפי דעתי".

 

אנחנו בעצם נתנו לנשים קונוטציות שליליות כמושערבים ונאצים נתנו קונוטציות שליליות ליהודים. הנאצים כינו אותנו עכברושים, ובכךשנתנו לנו קונוטציה שלילית אפשרו לאנשים לחשוב "יהודים = עכברושים"?אהה, אם יהודי=עכברוש,אז זה בסדר אם אני יהרוג אותו. ואם אישה ש"נותנת"הרבה היא מופקרת אז זה בסדר שאני אתנהג אליה בחוסר כבוד.

 

אנחנו בעצם מונעים מנשים לעשות משהו שהן אוהבות. ולשם מה?

להבנה נרחבת בנושא, קראו את :המרדף אחר האישה, והמהפכה החקלאית.

 

כן זה טוב לכם הבנים לסטוצים שבנות יהיו מופקרות, אבל אם תצאו מהריבוע של הגיל הזה של הסטוצים ותחשבו על העתיד תבינו .

תבינו שמה? עם הגיל המבוגר באות בעיות מורכבותהן מבחינה כלכלית, הן מבחינה חברתית והן מבחינת הגיל המבוגר עצמו. ועם כל הבעיות הללו שצצות עם הגיל, האישה עוד צריכה להתמודד עם חוסרפעילות בחיי המין שלה.

כיאוי ויי אם היא תקיים יחסי מין עם עוד אנשים חוץ מבעלה – זה עלול לגרום לה הנאה!זה אסור!

ואםהיא חס וחלילה תקיים יחסי מין עם עוד אנשים חוץ מבעלה – משמע היא לא אוהבת אותו!

אזחברים, קיים הבדל עצום בין אהבה לתשוקה.

 

אנחנואנשים מפותחים,אינטליגנטים, אנחנו צריכים לעשות את ההבדל בין אהבה, משהו רוחני,רגשחזק מאוד שמקשר בין אנשים מעבר לצד של היחסי מין, קנאה מינית ומעבר לכל נורמהחברתית.

לביןתשוקה מינית, הרצון לקיים יחסי מין. כמה נשים בעולם רוצות לקיים יחסי מין עם גברשהן נמשכות אליו? כולן. כמה מהן נשואות? נגיד 40%, סבבה? סתם זרקתי. כמה נשיםנשואות רוצות לקיים יחסי מין עם גבר שהן נמשכות אליו, אבל מתאפקות כי אחרת זה יחשבכבגידה? כולן.

 

חברים,אין שום דבר רע בלרצות לקיים יחסי מין עם אנשים אחרים חוץ מאהובת לבך. זה רק טבעיואין למעשה שום השפעה על האהבה. כי אם זאת אהבה אמיתית, זה רק יגרום לה לפרוח.

קיוםיחסי מין הופכים אנשים לשמחים יותר, זה ברור. ועדיף אמא ואבא פחות מתוסכליםלילדים, מאשר אמא ואבא שרבים ושיכולים להתגרש ולגרום לילד טראומה. מה שדרך אגב,קורה ברוב המקרים בעולם.

 

אחוזיהגירושין בעולם עולים בממוצע מעל ה-50%.

 

אזעל איזה עתיד לחשוב בדיוק? עתיד של תסכול ומרירות? שבמהלכו יפגעו ילדיי וילדייך?ולמה? כי ככה נראה לך? הגיע הזמן להתמודד עם האמת.

חיינו ככה במשך 10 אלף שנה(5% מהזמן שלנו על כדו"א), ראינו שזאתי לא הדרך הכי טובה, אז דיי. זהו, לא צריכים לחיות ככה יותר, לא צריכים לסבול יותר.


אז ניקח את מה שאמרת ונוציא לפועל (למרות שזה לא הגיוני) , כוווולם עכשיו בלי יוצא מן הכלל בעולם יפעלו על פי התאורייה שלך , מזדיינים על ימין ועל שמאל יום ולילה לא משנה מה , אם זה יימשך ככה אף אחד לא ירצה להוליד ילדים ותוך 50 שנה (פחות) אין אנושות .
התאוריה לא הגיונית בשום מצב אבל רק הסברתי לך את התאוריה המטופשת שלך .


זה הבעיה עם הדור של היום, הם לא מסוגלים לדון בצורה מתורבתת עם אנשים אחרים, והם משתמשים במילות גנאי כי אין להם מה להגיד, קחו לדוגמה את הבחור שהגיב ככה: "שמע אתה אחד האנשים היותר סתומים אחי..... ברצינות.... יש דברים שאפילו בפורום שמשמש לפריקות עדיף לך לשמור לעצמך.... בנות שרמוטות זה לא דבר טוב ואתה חיי בסרט אם אתה חושב ככה... כי בתכלס כלום שם לא אמיתי והכל זה בולשיט אחד גדול אז בחייאת תמצא משהו יותר טוב לעשות חוץ מלזיין לנו תשכל... וואו אנשים כמוך מעצבנים אותי.............."

לבחור אין מה להגיד, לכן הוא פשוט מקלל. אז אני יכול ללכת ולקרוא לכל העולם "חבורה של אידיוטים" כי הם לא חיים כפי שאני רוצה, אני עושה את זה? לא. אני מנסה להסביר לאנשים למה איך שהם פועלים לא נכון לפי דעתי, הם יכולים לקבל את זה ולא לקבל את זה, אבל להעליב בן אדם בגלל שהדעה שלו שונה משלך, זה פשוט להיות ילד קטן. הריי אם אתה צודק במאה אחוז, ואני מוכן לשמוע כל דעה ולהגיד שאני טועה בכל זמן, אז בוא שב תדון איתי.


עכשיו אני אתייחס למה שהגברת פה ענתה. התאוריה לא אומרת שאנחנו צריכים לקיים יחסי מין כל היום, ממש לא. התאוריה פשוט מצביעה על כך שגוף האדם לא בנוי להתנזרות למען נישואין או לבן הזוג. מה שתעשה עם אותה ידיעה, היא החלטה שלך בלבד. כפי שאנו יודעים, גוף האדם בנוי לאכילת בשר, באופן פיזיולוגי, אבל עדיין אנחנו יכולים להיות צמחוניים. זה שנהפוך לצמחונים לא יהפוך אותנו לצמחונים מבחינה פיזיולוגית, אלא רק מבחינה מנטאלית - וזה יהיה קשה. אבל זה אפשרי להפוך לצחוני - אפשרי. אבל הבייקון תמיד יריח טוב.


לכן, נגיד ואישה אוהבת גבר והיא מחליטה שהיא רוצה לחיות איתו ולהתנזר בשבילו - אפשרי. אבל קיום יחסי מין עם גברים אחרים שמושכים אותה - תמיד ימשוך אותה. לא משנה כמה היא אוהבת אותו. וכאן בא לידיי ביטוי ההבדל העצום בני אהבה לתשוקה שדיברתי עליו מקודם.

אם האהבה קיימת בין בני הזוג, הריי כמובן שהם ירצו להביא ילדים לעולם.אין שום קשר בין הרצון להביא ילדים, לבין הרצון לקיים יחסי מין. כפי שאנו יודעים, בן אדם בממוצע מקיים יחסי מין אלף עד אלף-שלוש-מאות פעמים פר ילד, ואני מחשיב אוננות כי גם היא אקט מיני שלא נגמר בהבאת ילד לעולם.


עכשיו, מה יותר טוב? שאנשים יאוננו ויחשבו על אנשים אחרים בזמן שהם מקיימים יחסי מין עם אשתם ויגמרו עם תסכול שהם רוצים משהו, כל כך רוצים אותו, אבל פשוט לא יכולים להשיג אותו? התסכול הזה יכול להימנע. אין בו צורך, הוא המצאה. קראו את המרדף אחר האישה והמהפכה החקלאית להבנה טובה יותר.


אני חושבת שפשוט מה שהוא רוצה מבחורה זה זיון ודי שזאת גישה מאוד מטומטמת לחיים לדעתי. שמחפשים בן זוג מחפשים אהבה, נאמנות, תמיכה, שתיהיה אמיתית איתך ומישהי ששוכבת עם כולם כנראה לא תיתן לך את זה.


אוקי, שמחפשים בן זוג מחפשים אהבה,נאמנות,תמיכה,שתהיה אמיתית איתך, ומישהי ששוכבת עם כולם כנראה לא תתן לך את זה...מעניין.

בוא נסתכל על זה שניה במבט מקיף.


אהבה, כמה נשים נשואות , עכשיו בעולם, אוהבות את הבעל שלהן? נצא מנקודת הנחה שהעולם שלנו 'מושלם' ושכולן אוהבות את הבעל שלהן, מוסכם? אוקי. כמה מאותן נשים שאוהבות את הבעל שלהן, לא רוצות לקיים יחסי מין עם גברים שמושכים אותן? אל תהיו תמימים ותגידו לי שהן לא רוצות לקיים יחסי מין עם אף אחד שמושך אותן, כי הן רוצות.

לכן אתם חייבים להסכים איתי, כפי שהסברתי מקודם, שקיים הבדל עצום בין אהבה, רגש חזק מאוד, לבין תשוקה, יצר מיני טבעי.


נאמנות,חח וזה באמת מצחיק. כי הריי זה ברור מאליו שהגבר שהבחורה התחתנה איתו, לא נשאר בתול עד החתונה, הוא קיים יחסי מין עוד לפניי שהם התחתנו. אבל זה בסדר, כי הוא פשוט לא הכיר אותה עד אז, נכון? אחינו, מזה נאמנות? זה סבל. האישה רואה גבר, שלא בעלה, והיא מעוניינת לקיים עמו יחסי מין, אבל לא...היא נשואה ויש לה ילדים, היא לא תעשה מעשה כה מתועב שיגרום לה הנאה! אוי ויי אם היא תעז להנות, שלא מבעלה! ואחינו, היא לא נהנת מבעלה אחרי 3-4 שנים של נישואין, אולי מדיי פעם.


לכן אתה יכול לראות כל מיניי מדריכים שאומרים לך: "חיי מין עלובים? תשתמש באזיקים! תשמש בתחפושות! תנסו משהו נועז!" כאילו משהו לא בסדר אצל הזוג, אבל לא! הכל בסדר עם זה הזוג, אבל איכשהו גרמנו לאנשים לחשוב, שאם הם כבר לא מתחרמנים מהזוג שלהם - משהו לא בסדר איתם.

כשזה בדיוק ההפך - הכל בסדר אצלם. הגוף לא בנוי, מבחינה פיזיולוגית למחיה בזוגות, מה שכבר ציינתי למעלה.


אז מדיי פעם, כשצריך וכשרוצים, אפשר לקיים יחסי מין עם אנשים אחרים חוץ מבןבת זוגתך. ולא תהיה שום השפעה על האהבה, כי כפי שציינתי מקודם - קיים הבדל ענק בין אהבה לתשוקה.


תמיכה, האם אישה שמקיימת יחסי מין עם אנשים אחרים חוץ מאהוב ליבה, לא תהיה מסוגלת לתמוך בגבר שהיא כל כך אוהבת? הריי ברור שכן. קיים הבדל עצום בני אהבה לתשוקה, תסתכלו למעלה, פירטתי.


שתהיה אמיתית אתך...אם היא היתה אמיתית עם הגבר, היא היתה אומרת לו שהיא רוצה שגבר A יפתח אותה, כי זה מה שיעשה לה טוב, ובצדק. בדיוק כמו שגבר הנשוי לה רוצה לפתח את אישה B.

שום, ההבדל בין אהבה לתשוקה.


אישה ששוכבת עם כולם, כנראה לא תתן לך את זה...דווקא ההפך, אישה ששוכבת עם מי שהיא רוצה תהיה מסוגלת לתת לגבר שהיא אוהבת את מלוא אהבתה, בלי דאגות ליחסי המין, אם הם טובים או לא. כי אם היא אוהבת אותו, היא תרצה להיות איתו.


ממתי השימפנזות מזדיינות עם כל אחד ? וחוץ מזה , עם התקדמות האבולוציה , האדם משתנה וכן הטבע שלו (ושל החיות) משתנה , מ שהיה בעבר לא מתאים להווה ולא יתאים לעתיד .


ממתי השימפנזות מזדיינות עם כל אחד? אוהו, בדיקה קצרה בכל מקום באינטרנט ובכל ספר מדעי יוכיחו בדיוק כך, אפילו סיכמתי את כל המאמרים באינטרנט, כאן בבלוג בהשימפנזה.


הבחורה צודקת, האדם השתנה, אבל הטבע לא. אנחנו יכולים להסתכל על כך, על עצם העובדה שאנחנו עדיין רוצים לקיים יחסי מין עם אנשים שהם לא אהובי ליבנו - זאת ההוכחה האולטימטיבית. למה שנרצה לקיים יחסי מין עם אנשים חוץ מאהובי ליבנו אם השתננו כל כך מבחינה טבעית?


מבחינה פיזיולוגית, גם כן לא השתננו.  אז בואו נתחיל עם הקולינה שחיים על גדות נהר האמזון(The Kulina From The Amazon Basin),  יש להם מנהג הנקרא "דוטסא-בני-דואי", שמתורגם ל"הדרך להשיג בשר". בשר משמע בשר, אך גם מה שאתם חושבים שהוא רומז.מה שקורה, זה שנשים לוקחות עצים בבוקר ומתחילו לרוץ במחנה, בזמן שהן דופקות על הבתים של הגברים ושרים את שיר הבשר: "אנחנו רוצות בשר, אתם עצלנים, תביאו לנו בשר".זה אומר, שהבחור שדפקו לו על הבית יהיה מסוגל לקיים יחסי מין באותו ערב במידה שיביא בשר למחנה.

דונלד פולוק(Donald Pollock),אנטרופוגוליסט שחי עם הקולינה במשך שנים רבות רשם שחלק מהגברים יצליחו להשיג בשר וחלק לא, והם באמת יוצאים לצוד בדרכים שונות. אבל לפניי שהם יוצאים לצוד, הם קובעים להיפגש במיקום מסוים בזמן מסוים לפניי שהם נכנסים בחזרה לכפר. חלק מהגברים מצליחים להביא בשר, בדרך כלל קופים, וחלק לא. אבל מה שהם עושים, זה לחלק את הבשר שהשיגו באופן שווה בין הגברים, ולאחר מכן שיחזירו למחנה - לכולם יהיה בשר, כולם הצליחו.
כולם אוכלים, כולם מקיימים יחסי מין, ושבט הקולינה מבצעים את הטקס הזה באופן שגרתי.


עכשיו נעבור לפראגוואי, האצ'ה. האנתרופוגוליסט ,קים היל,  שחקר אותם שאל את האנשים אם הם יכולים לזהות את האבות שלהם, כל איש טען שיש לו שש מאות אבות. מתברר שהא'צה מבדילים בין ארבעה סוגים של אבות: המיאר'ה, האבא ששם את החומר בפנים, הרואר'ה, האבות שעירבבו את זה, ממברואר'ה, האבות שהוציאו את זה החוצה וביקרואר'ה, האבות שעזרו בגידול.
אז מה שאנחנו רואים, זה שכל הגברים בשבט מהווים סוג של אבא,  והחוקר כותב:"במקום שיחשבו כ'בני זונות' , הילדים זוכים לכמה אבות שדואגים להם ומטפלים בהם כשצריך - כל אחד תורם". 
חוקרים רבים מצאו כי הסיכוי של הילדים לשרוד, הרבה יותר גדול בשיטה הזאת של ריבוי אבות, מאשר לשרוד עם שני הורים.


אם נסתכל עם האינסטיקטים שלנו, נסתכל על גבר ואישה שמקיימים יחסי מין, כשהם מקבלים אורגזמה הם נוטים לקפל את אצבעותיהם ולתפוס בכל דבר אפשרי - זאת משום שהאינסטינקט הזה הוא שריד אבולוציוני. הוא קורה משום שפעם, לפני מיליוני שנים, כשהיינו קופים וקיימנו יחסי מין על העצים, לא רצינו ליפול מהעץ כאשר קיבלנו אורגזמה, לכן האבולוציה פיתחה בשבילנו מנגנון אל-כשל כדי שזה לא יקרה.

עוד מנגנון שכזה, קיים בתינוק. אלו מכם שמכירים תינוקות " ", יודעים שהם נוטים לתפוס כל דבר אפשרי שבא להם לידיים. זהו גם שריד אבולוציוני, כי כאשר היינו קופים שעירים, התינוק ניתלה על שערות האם, ולכן הגוף פיתח מנגנון אל-כשל זה כדי שהתינוק תמיד יתפוס את שערותיה. 


אנחנו השתננו, זה טוב. הטבע לא.


בוא נקח להקת אריות לדוגמה.....

אם תרצה ללמוד על מערכות הרבייה במערכת החיות בעולם, אז תסתכל על האריה ועל הפיל ועל הג'רפה. אבל אל תסתכל על האריה, אם אתה רוצה לבחון את מיניותו של הדולפין ,לדוגמה, תסתכל על מינים שונים של הדולפין.

אם אתה רוצה לבחון את מיניותו של האריה, אל תסתכל על הפיל, תסתכל על המינים השונים של האריות.


וכאן אנחנו באמת מסתכלים על המינים השונים של האדם, אנחנו מסתכלים על הבונובו. אומנם שהבונובו הוא לא "סוג של אדם", אבל גם הוא כמונו שייך לקבוצת ה-Greate Apes. 

לכן אם נרצה לבחון את מיניותנו, נסתכל על הבונובו. וכדיי באמת להבין כמה הבונובו קרובים אלינו, הם יותר קרובים אלינו מאשר שפיל אפריקאי קרוב לפיל אסיאתי. 99.5% של דמיון גנטי.


ובאמת אם נסתכל על מיניותו של הבונובו, נראה את הדברים הבאים:

הבונובו,  חיי בשבטים שמכילים כמאה או מאה חמישים פריטים.אצל הבונובו אנחנו יכולים לשים לב לחיי חברה שונים לגמרי.

אצל הבונובו לא קיים מעמד היררכי, הבונובו חיים חיי שיתוף מוחלטים, ולרוב הם משתמשים ביחסי מין על מנת לחזק את הקשר בין הפרטים בשבט. גם כאן, אצל הבונובו, רוב יחסי המין הם לשם הנאה בלבד.
הבונובו הם היחידים חוץ מבני האדם שנצפו כאשר הם מקיימים יחסי מין פנים מול פנים, מתנשקים ואף מקיימים מין אנאלי. בנוסף לכך, נצפתה גם פעילות מינית בין זכרים, ניתן להסיק שגם אצלם, כמו אצל בני האדם, קיים הגן שגורם לנטיות מיניות לאותו המין.

בונובו מקיימים יחסי מין פנים מול פנים

כל קונפליקט בין זכרים בשבט, בסופו של דבר מסתיים בפיוס, ולרוב גם בפעילות מינית אחרי סיום הקונפליקט. אצל השימפנזים, כאשר קבוצה מסוימת נתקלת בזכר בודד שמשוטט לו, הם פשוט הורגים אותו. בלי לחשוב פעמיים.
דבר זה אף פעם לא קרה אצל הבונובו, וכאשר קבוצה של בונובו פוגשים זר שמשוטט לו, הם יעדיפו לקיים עמו יחסי מין ולנסות לעזור לו כמה שאפשר. החוקר שחקר את הבונובו במשך תקופת הזמן הכי גדולה,  ציין כי לבונובו יש מוטו משל עצמם: "Make Love - Not War".

בנוסף לכל זה, הבונובו הם היחידים שנצפתה אצלהם רגישות והבנה, מוסריות ואכפתיות לזולת, והם מאופיינים כשוחרי שלום.ושוב נסתכל עלינו בני האדם, על גופינו על מבנה הגוף שלנו:

1.כמות -בכל שפיכת זרע של הגבר, יוצאים כמאה מיליון זרעים. הכמות הזאתי היא הרבה יותר גדולה מהכמות שאתה צריך בשביל להפרות אישה, הרבה יותר גדולה. כמות שכזאת נועדה למען שיפור הסיכויים של ההפריה, מה שמחזק את הטיעון שהאישה אמורה להזדווג עם כמה שיותר פרטים, ולא עם אחד על מנת להבטיח שהצאצא יהיה הכי בריא ושסיכוייו לשרוד ולחיות חיים בריאים יהיה גדול יותר.
לשם כך גם נועד שק האשכים הענקי של הגברים, ליצור כמות זרע בלתי מבוטלת. עצם המיקום של האשכים, מחוץ לגוף, מקנה לאשכים כמה יתרונות. בגלל שהאשכים נמצאים מחוץ לגוף, הטמפ' נמוכה יותר, ובכך כמות הזרע גדלה, ואיתה כמות האנזימים ואיכותם שעליהם נדבר עוד מעט.
2.התקפה -כשני שליש מהחומר שיוצא מהפין בעת הגמירה של הגבר, מכיל אנזימים שאמורים לפרק זרעים בעלי מבנה גנטי שונה, משמע, להרוס כל זרע שלא שייך לאותו גבר. למה שמערכת התקפה שכזאת תהיה קיימת אם אנחנו מטבעינו אמורים להזדווג אחד על אחת?
3.הגנה -בכל זרע קיימת מערכת הגנה, הגנה בפניי האנזימים ה'התקפיים' של זרעים אחרים מגברים אחרים. אם כן, מדוע הזרעים שלנו צריכים הגנה? מפני מה, אם לא מזרעים של גברים אחרים.

וכמובן, ההיבט הפיזיולוגי האחרון - הגוף הגברי. הגברים אינם חזקים מטבעם, אם נתבונן בגורילה, נראה כי הגורילה חזקה פי 3 מהנקבות. זאת משום שבמהלך השנים, הגבר הכי חזק נלחם על מנת להזדווג.לכן, אם רק החזק יזדווג, בסופו של דבר לאחר מאות אלפי שנים של אבולוציה, הזכר באופן טבעי יהיה חזק יותר. בני האדם, אינם חזקים מטבעם.

זכר ממוצע שוקל 170 קילו, לעומת נקבה ששוקלת 90 קילו וגם גבוה ממנה בממוצע של שישים סנטימטרים


נוכל בוודאות לקבוע שאנחנו פשוט לא אמורים להתנזר מינית.


הדברים משתנים ואתה בטח שלא תצליח להחזיר משו שהיה לפני 10 אלף שנים .

חח תתפלאי, חוץ מהקהילות שדיברתי עליהן מקודם, כבר קיימות קהילות שכאלה באמריקה ובאירופה, כי את יודעת, רק דגים מתים שוחים עם הזרם.


אל תשווה בין בני אדם לבעלי חיים ההפרש האינלטלגנציה בינינו מאוד גדול.

נכון, אז דווקא אנחנו היינו אמורים לעשות את ההבחנה בין אהבה לתשוקה, בין טבעיות לאינטיליגנציה רגשית.


----------


תודה שקראתם, מקווה שהפנמתם ;) 

1 תגובות
המרדף אחר האישה
15/12/2011 22:46
א.מ.ת
לתשומת לבכם!
אנא ממכם התחילו את הקריאה מהפוסטים התחתונים(הראשונים) בבלוג,
תודה והמשך קריאה מהנה.התקופה היא 7 אלף שנה לפני הספירה, ואנחנו כרגע נמצאים בפתח המהפכה החקלאית. אנשים מפסיקים לחלוק, משום שהם כבר לא נולדים לקהילה קטנה של עד מאה חמישים אנשים. השטח הזה שלי, הבית הזה שלי, האוכל הזה שלי והבחורה הזאת שלי. בגלל שכבר לא הכרנו אחד את השני, התחלנו להתבייש, התחלנו לדאוג מה שלי ואיך אני שורד בתור פרט בחברה.


ברגע שהפסקנו לחלוק,  התחלנו להסתכל מסביב, ומה ראינו? ראינו נשים מקיימות יחסי מין רק עם הגברים מהשבט המקורי שלהן. לכן הגבר הרגיש צורך לקרוא לאישה 'מופקרת'. ברגע שהגבר התחיל לקרוא לאישה 'מופקרת', האישה התחילה לדאוג למעמדה בחברה. עכשיו היא כבר לא יכולה לרוץ ולקיים יחסי מין עם כל מי שבא לה, כי אם היא תעשה זאת, היא תחשב לזונה.
הנשים באמת הושפעו מהחברה, לעומת גברים, שלטוב או לרע, תמיד הישארו - גברים. ניתן להוכיח זאת ע"י "טיעון הכומר". אתה תוכל לשמוע על כומר שאנס ילדת מקהילה, אבל אתה לא תשמע על נזירה שאנסה ילד מקהילה. ההבדל הזה בין הנשים לגברים קיים בגלל ההורמון דופאמין, הגורם לאושר ושמחה. המוח של האישה מייצר דופאמין כאשר היא מנהלת אינטרקציה חברתית עם אנשים. לעומת הגבר, שאצלו זהו לא המקרה. לכן אם תשימו גבר בחדר במשך חודש, הוא לא יתבאס יותר מדיי. אם תשימו אישה בחדר במשך חודש, לא תהיה לה אינטרקציה חברתית ולכן לא יהיה דופאמין. משמע האישה מסתמכת על החברה, היא יותר פגיעה לשיפוט של החברה עליה.

עוד הוכחה, היא הוכחת השאלה. אם אישה תבקש מגבר לקיים עמה יחסי מין, רוב הגברים יענו בחיוב. אך אם גבר ישאל אישה אם ברצונה לקיים עמו יחסי מין, לרוב היא תסרב ואף תיעלב. האם האישה אינה נהנית מקיום יחסי מין? הריי ברור שכן. לכן למה שתסרב לקיום יחסי מין? הכל מתחיל מהמהפכה החקלאית, כאשר התחלנו לקרוא לנשים זונות ומופקרות.
האישה מפחדת שאם תהנה מיחסי מין, היא תחשב למופקרת והמעמד החברתי שלה ירד במיידי. לכן היא מרגישה מחויבת להעביר את הגבר מספר מבחנים או דייטים במילים אחרות, ורק לאחר מכן החברה 'תאשר' אותה במידה שהיא תקיים עמו יחסי מין.

אם אני אציג בפניכם שני בני אדם, שניהם מקיימים, יחסית, הרבה יחסי מין בשבוע. אחד מהם הוא גבר והשני הוא אישה. הריי מן הסתם, תמהרו לחשוב שאישה שמקיימת הרבה יחסי מין הוא מופקרת, שרמוטה או זונה. למרות הגבר, שאם יקיים הרבה יחסי מין, יחשב לבעל ערך גבוה. 

שימו לב, שניהם נהנים מהסקס, אך שניהם נשפטים בדרך שונה על אותו אקט.שוב, הכל מתחיל במהפכה החקלאית. אנחנו יודעים כי בעבר, כשחיינו בשבטים לפני המהפכה החקלאית, הנשים הן אלה ששלטו בשבט. דבר זה הביא לשלום בשבט, ללא אלימות.

קולומבוס תיאר את מסעו לאמריקה, כאשר הוא נתקל בשבט מקומיים שהונהג ע"י אישה, מלכה. ואכן אם נסתכל על אותה תקופה, הנשים הן אלה שתרמו הכי הרבה לקבוצה. מבחינת הדיאטה של השבט, בשר שהציידים צדו היה נחמד לברביקיו, אבל הוא לא היה זמין רוב הזמן. רוב הקלוריות, מה שהחזיק את השבט חי מיום ליום, היה מה שהנשים ליקטו במהלך היום. אלו היו הדברים הקטנים שהחזיקו את השבט חיי.

ברגע שהתחלנו לחיות ביחד עם שבטים אחרים, התחלנו לאגור אוכל. ברגע שהתחלנו לאגור אוכל, ברגע שהתפקיד של הנשים כבר נעשה לא חשוב, אז התחלנו לזלזל בהן ולהשתמש בשמות גנאי.
אתה לא יכול לשלוט על מישהו, אם אין לך משהו שהוא צריך. לכן כאשר חיינו בשבט, כולם ידעו איך להכין אוהל, לצוד ולהכין אוכל. לכן אתם תראו סרטים שרואים חוקר לבן מגיע לאזור נידח ונתקל במקומיים והוא אומר להם "קחו אותי למנהיג שלכם" והמקומיים מסתכלים אחד על השני ואומרים "איזה מנהיג?" התשובה מתכוונת ל"איזה מבין המנהיגים הרבים שלנו?"

אם אתה רוצה לצוד - לך לצייד.
אם אתה רוצה לנווט - לך לנווט.
אם אתה רוצה לבשל - לך לטבח.

אבל כאשר התחלנו לחיות בערים, בשבטים מאוחדים, אדם אחד השיג כוח על האחר. בין אם זה אוכל או מחסה ושטח או ביגוד, הוא השיג כוח. וברגע שהאדם השיג כוח - אנשים התחילו למות, בחורות התחילו להתבייש במיניות שלהן והתסכול,רצח , אונס,מלחמה התחילו לפרוח.


0 תגובות
השבטים האבודים
14/12/2011 19:58
א.מ.ת
לתשומת לבכם!
אנא ממכם התחילו את הקריאה מהפוסטים התחתונים(הראשונים) בבלוג,
תודה והמשך קריאה מהנה.


לפי הנורמה, תמיד חשבנו שלאורך ההיסטוריה הגבר תמיד ניסה להשיג מהאישה ,באופן כזה או אחר, פריבילגיה לקיום יחסי מין. הוא השתמש בבשר, במחסה, בהגנה וערך חברתי על מנת להשיג את האקסקלוסיביות המינית הזאתי מהאישה. עכשיו, למה הם עשו את ה"סחר" הזה? כדי לאפשר לצאצאים שיצאו מאותו קשר חיים אופטימלים, זה הנורמה.

אם כל זה נכון, כל הדברים שאני עומד להגיד לכם - לא צריכים להתקיים.  אז בואו נתחיל עם הקולינה שחיים על גדות נהר האמזון(The Kulina From The Amazon Basin),  יש להם מנהג הנקרא "דוטסא-בני-דואי", שמתורגם ל"הדרך להשיג בשר". בשר משמע בשר, אך גם מה שאתם חושבים שהוא רומז.מה שקורה, זה שנשים לוקחות עצים בבוקר ומתחילו לרוץ במחנה, בזמן שהן דופקות על הבתים של הגברים ושרים את שיר הבשר: "אנחנו רוצות בשר, אתם עצלנים, תביאו לנו בשר".זה אומר, שהבחור שדפקו לו על הבית יהיה מסוגל לקיים יחסי מין באותו ערב במידה שיביא בשר למחנה.
דונלד פולוק(Donald Pollock),אנטרופוגוליסט שחי עם הקולינה במשך שנים רבות רשם שחלק מהגברים יצליחו להשיג בשר וחלק לא, והם באמת יוצאים לצוד בדרכים שונות. אבל לפניי שהם יוצאים לצוד, הם קובעים להיפגש במיקום מסוים בזמן מסוים לפניי שהם נכנסים בחזרה לכפר. חלק מהגברים מצליחים להביא בשר, בדרך כלל קופים, וחלק לא. אבל מה שהם עושים, זה לחלק את הבשר שהשיגו באופן שווה בין הגברים, ולאחר מכן שיחזירו למחנה - לכולם יהיה בשר, כולם הצליחו.
כולם אוכלים, כולם מקיימים יחסי מין, ושבט הקולינה מבצעים את הטקס הזה באופן שגרתי.


עכשיו נעבור לפראגוואי, האצ'ה. האנתרופוגוליסט ,קים היל,  שחקר אותם שאל את האנשים אם הם יכולים לזהות את האבות שלהם, כל איש טען שיש לו שש מאות אבות. מתברר שהא'צה מבדילים בין ארבעה סוגים של אבות: המיאר'ה, האבא ששם את החומר בפנים, הרואר'ה, האבות שעירבבו את זה, ממברואר'ה, האבות שהוציאו את זה החוצה וביקרואר'ה, האבות שעזרו בגידול.
אז מה שאנחנו רואים, זה שכל הגברים בשבט מהווים סוג של אבא,  והחוקר כותב:"במקום שיחשבו כ'בני זונות' , הילדים זוכים לכמה אבות שדואגים להם ומטפלים בהם כשצריך - כל אחד תורם". 
חוקרים רבים מצאו כי הסיכוי של הילדים לשרוד, הרבה יותר גדול בשיטה הזאת של ריבוי אבות, מאשר לשרוד עם שני הורים.

ההנחה שאמא אחת ואבא אחד תמיד היו הבחירה של בני האדם - פשוט לא מסתדרת. איך זה שהשבטים האלה קיימים? איך הגברים חולקים הריונות ויחסי מין?

ריבוי אבהות הוא לא רק נוגע ליחסי מין, ריבוי אבות אומר שיותר מגבר אחד ידאג לילד ובטבע זה ה'ביטוח' היחידי שיש. אם לגבר אחד אין זמן, גבר אחר יטפל בילד. אם גבר אחד מת, גבר אחר יטפל בילד - כמו תמיד.
וזוהי בעצם השיטה שהשתמשנו בה בטבע על מנת לשפר את סיכויינו לשרוד.

יחסי המין הם לא רק להריון, יחסי מין גם מחזקים קרשים חברתיים בין הפרטים בחברה, גם במצב הכי הגרוע וגם במצב הכי טוב, הם יכולים רק לעזור לכל פרט באותה חברה.

זה לא האורגזמה - זה החיזוק של הקשר בין האנשים. כפי שאנו יודעים, בני אדם אינם חזקים,מהירים או אימתניים, הדבר היחידי שיש לנו הוא שיתוף פעולה. וקיום יחסי מין פשוט היה הדרך הכי טובה לשמור על האנשים מאוחדים.
0 תגובות
אנשים
12/12/2011 18:50
א.מ.ת
הרבה אנשים בשנות העשרים שלהם, אומרים לעצמם: "מה עכשיו נישואים, מה אני וזה, נחכה לגיל מאוחר יותר. עכשיו אני נהנה". זה באמת קשה לאנשים להסתגל למצב המונוגמי שהחברה מנסה להכניס אותנו לו.

יש מקרה מיוחד, של חוקר בבונים בקניה, רוברט ספולסקי שמו. הבחור חקר קבוצה מסוימת של בבונים בקניה, ושנה אחר שנה שם לב לאותם הסממנים. ישנם בבונים דומיננטים, החזקים, הגברים, שתמיד מקבלים הכל - ולפניי כולם. החוקר שם לב לכך שהבבונים נהגו במשך שנים, לאכול אוכל שנזרק מאחד המלונות באחד הערים, ורק הדומיננטים אכלו, כל השאר צפו ואולי מדי פעם הם נתנו קצת אוכל לנקבות בשביל קצת פעילות מינית. 
יום אחד, האוכל שנזרק היה רעיל. הבבונים הדומיננטים בקבוצה כמובן התנפלו על האוכל, ומתו מספר ימים לאחר מכן. ספולסקי שם לב לדבר מעניין, ברגע שהזכרים הדומיננטים נהרגו, סוג של שלום התחיל לשרור בקבוצה. אחוז האלימות צנח לאפס, הקבוצה התחילה לחלוק, ועכשיו זכרים עם ערך נמוך קיבלו יותר הזדמנויות ליחסי מין.

אצל הבבונים, ברגע שזכר מגיע לבגרות מינית, הוא עוזב את הקבוצה המקורית שלו ועושה את דרכו לבד בעולם, ואם יפגש בקבוצה הוא ינסה להשתלט עליה. לכן חשב ספולסקי, שבעוד שנה-שנתיים, המצב הפציפיסטי הזה יגמר ברגע שבבון דומיננטי יחדור לקבוצה. מה שהוא גילה להפתעתו, זה שגם כאשר בבון דומיננטי הגיע לקבוצה, הוא שם לב שהוא לא צריך להילחם בשביל שום דבר, ולכן לא נעזר באלימות בשביל לקבל משהו, כי כולם חלקו ממילא.

אותו דבר לגבי המחקר שעליו אני מבסס את הכל פה, כותב הספר שערך את המחקר, חשב שברגע שהספר יתפרסם, בערך 70% מהקוראים יתנגדו באופן חד משמעי לנאמר בו. הוא נדהם לגלות שאף קהילה מדעית לא דחתה את המחקר שלו, ושרוב הקוראים הסכימו איתו.


הרבה אנשים חושבים, ברגע ששומעים על המחקר, שהוא באופן חד משמעי מבטל את האהבה. הבעיה פה היא באי יכולת של האנשים להבדיל בין אהבה לתשוקה. אם בחור אוהב בחורה והבחורה אוהבת את הבחור, אין זה בהכרח אומר שקיימת בינהם תשוקה עזה או שלא קיימת תשוקה שכזו. בכל זאת, אתה מתחתן עם מישהי שאתה אוהב, לא עם מישהי שאתה רוצה לזיין.

בני אדם הם מטבעם פוליגמים. ההורים שלי כבר נשואים קרוב ל-40 שנה, אני לא מתכוון למתוח ביקורת על המעשה הזה שלהם. אני פשוט חושב שאנשים צריכים להיות מודעים לכך שנשואים, והשבועה שלא לקיים יחסי מין חוץ מאשתך או הגבר שלה, זה מצב לא טבעי והוא מאוד קשה להשגה ושכנראה יהיו קשיים בדרך. בדיוק כמו שאני יתחיל לאכול עכשיו רק ג'אנקפוד, אני יכול, אבל אני יצטרך תרופות ומה לא.

אחד הדברים המרעישים ביותר, הם הרדיפה אחר האישה. אנחנו בעצם רדפנו אחר הנשים במהלך כל ההיסטוריה, אמרנו להם שאם תהנו מהסקס אנחנו נקרא לכן שרמוטות, זונות ומופקרות.
ערכו מחקר בבריטניה, לקחו מאה נשים, חיברו אותם למכשירים ובדקו מתי הן מקבלות אורגזמה כאשר החברבעל שלהן "מרצה אותן". 30 מתוך כל המאה, בממוצע, דיווחו כי לא קיבלו אורגזמה, למרות שכן קיבלו.

נשים מושפעות מהחברה. לעומת גברים, שלטוב או לרע, תמיד יהיו פשוט גברים. ניתן להוכיח את זה ע"י טענת הכומר. אתה תשמע על כמרים שאנסו ילדות מקהילה, אבל אתה לא תשמע על נזירות שאנסו ילדי מקהילה.

עוד דבר שרציתי לדבר עליו, הגברים. גברים לא אמורים להנהיג, ברגע שאחוז קטן מהגברים בחברה מסוימת שולטים בכל הגברים, תמיד איכשהו איזה רובד של החברה יפגע.
נשים הן אלה שאמורות להנהיג, הן רק פועלות לשלום ולשוויון. אם כל המנהיגים בעולם, היו הופכים בין רגע לנשים, לא יהיו יותר מלחמות.

גם בהיסטוריה, הנשים תמיד שלטו אצלנו. ברגע שקולומבוס הגיע לאמריקה, מלכה קיבלה אותו ולא מלך, משום שלא היה מלך. תחשבו שאתה גרים בשבט קטן של מאה אנשים של ציידים ולקטים, הגבר יכול לצוד איזה אנטילופה ולעשות ברביקיו, אך זה לא תמיד זמין. מה שבאמת מחזיק אותם חי זה הדברים הקטנים, החרקים הפירות והירקות. מה שהנשים הביאו.

לכן אתם תמיד תראו בסרטים, חוקרים לבנים מגיעים למקום נידח ופוגשים במקומיים ואומרים להם "קחו אותנו למנהיג שלכם",והמקומיים מסתכלים אחד על השני ואומרים "איזה מנהיג?" איזה מבין המנהיגים הרבים שלנו.
כי אם תרצה ללכת למלחמה, תשאל את הגבר שהיה במלחמה, אם תרצה לצוד, תשאל את הצייד ואם תרצה להגיע למקום כלשהו תשאל את הנווט.

אם תיקח חתיכת אוכל ותזרוק אותה לכלוב של שימפנזים, באופן מיידי הגבר הדומיננטי והעוקבים אחריו יקחו פיקוד, ירביצו לכולם ויקחו ת'אוכל, אולי יתנו קצת אוכל לנשים בשביל פעילות מינית.
תיקח אוכל ותזרוק לכלוב של הבונובו, דבר ראשון הם יקיימו יחסי מין, לאחר מכן הם ישבו לאכול בשקט.

הנשים הן המנהיגות אצל הבונובו, וכל הנשים מאוחדות. אם גבר אחד מעז בכלל לחצות קו אדום שהוא אלימות, כל הנשים מתאגדות ונלחמות נגדו. אלימות פשוט אינה נסבלת.

לכן אני אומר, החיים הלא טבעיים האלה שהמצאנו לעצמינו במהפכה החקלאית פשוט הורסים אותנו,
למה לנו לחיות ככה?
0 תגובות
השבט הפוליגמי
10/12/2011 15:43
א.מ.ת
לתשומת לבכם!
אנא ממכם התחילו את הקריאה מהפוסטים התחתונים(הראשונים) בבלוג,
תודה והמשך קריאה מהנה.

מאז ומתמיד, כל אב קדמון של בני האדם חי בקבוצות קטנות הנקראות - שבט.לא משנה לאיפה תסתכל אל אחינו הקופים, תמיד תראה מבנה חברתי ברור כשבט, וממצאים ארכאולוגים מאשרים כי אבות אבותינו, לפני המהפכה החקלאית, חיו בשבטים. על מנת באמת להבין איך הם חיו בתוך אותם שבטים, נצטרך להיכנס לכמה היבטים פיזיולוגים וחברתיים שלנו כבני אדם , ונוכל להשתמש באלו שהכי קרובים אלינו, השימפנזה והבונובו, על מנת באמת לקבל פרספקטיבה עלינו.


יש חוק באבולוציה האומר, כאמור, שאם יש תכונה מסוימת שנמצאת בכמה פרטים אשר חולקים אב קדמון משותף - משמע האב הקדמון שלהם היה בעל אותה תכונה. לכן אם נסתכל על הבונובו והשימפנזה, שהם הקרובים הכי קרובים שלנו, נוכל ללמוד אילו תכונות הם חולקים ומכך נבין איזה תכונות יהיו לאב הקדמון המשותף שלנו - ומכך נבין יותר על עצמנו כבני אדם.

כפי שכבר למדנו,גם הבונובו וגם השימפנזה חיים כבעלי חיים פוליגמים. לכן סביר מאוד להניח שגם האב הקדמון שלנו חי בצורה פוליגמית. כמובן שזאתי הנחה שצריכה יותר ביסוס מאשר סתם התבוננות בהיבט החברותי של הבונובו והשימפנזה. הנחה שכזאת דורשת גם היבט פיזיולוגי, וכאן אנחנו פוגשים את מערכת הרבייה של הגבר ומערכת הרבייה של הנקבה.


עכשיו אנחנו ניתן לבחורה מסוימת את האופציה להזדווג, או איתי, או עם בראד פיט. עם כמה שאני חתיך, אני דיי בטוח שהיא תבחר בבראד פיט. נראה כמו בחירה טובה נכון? הבחורה רוצה שלילד שלה יהיה גנים טובים. אך האמת היא, שהבחירה בבראד פיט יכלה להיות הבחירה הכי גרועה שהיא עשתה, והיא בחירה לא נכונה מטבעה(!).

הבחירה הטבעית של האישה, היא להזדווג עם כמה שיותר גברים. חכו, נשמע לא הגיוני? הבא נתבונן בנתונים: בתוך הרחם של האישה, קיימת מערכת הורמונלית אשר מטרתה לבדוק את הזרע של הגבר ולהשוות את הגנטיקה החיסונית שלו - לשלה. במידה וההתאמה טובה, נגיד וזה נע בין 1 ל-10, וההתאמה היא 8, מערכת שלמה של פרומונים בתוך הרחם של האישה יעזרו לאותו זרע להתקדם מהר יותר, מאשר זרע שרמת התאמתו הינה 2 או 7, ולכן יהיה סיכוי גבוה יותר לזרע שמותאם יותר לאישה - להפרות אותה.

אותה זהות חיסונית, יכולה להיות מותאמת לאישה אחת ולא מותאמת לאישה אחרת. לכן הבחירה בגבר לפי המראה והמעמד החברתי שלו היא שגויה מטבעה. התחרות אמורה להתקיים בתוך הרחם, בין הזרעים.

החזק שורד? או המותאם ביותר

ועתה לזרע, לזרע קיימות כמה התאמות לתחרות עם הזרעים האחרים:
1.כמות -בכל שפיכת זרע של הגבר, יוצאים כמאה מיליון זרעים. הכמות הזאתי היא הרבה יותר גדולה מהכמות שאתה צריך בשביל להפרות אישה, הרבה יותר גדולה. כמות שכזאת נועדה למען שיפור הסיכויים של ההפריה, מה שמחזק את הטיעון שהאישה אמורה להזדווג עם כמה שיותר פרטים, ולא עם אחד על מנת להבטיח שהצאצא יהיה הכי בריא ושסיכוייו לשרוד ולחיות חיים בריאים יהיה גדול יותר.
לשם כך גם נועד שק האשכים הענקי של הגברים, ליצור כמות זרע בלתי מבוטלת. עצם המיקום של האשכים, מחוץ לגוף, מקנה לאשכים כמה יתרונות. בגלל שהאשכים נמצאים מחוץ לגוף, הטמפ' נמוכה יותר, ובכך כמות הזרע גדלה, ואיתה כמות האנזימים ואיכותם שעליהם נדבר עוד מעט.
2.התקפה -כשני שליש מהחומר שיוצא מהפין בעת הגמירה של הגבר, מכיל אנזימים שאמורים לפרק זרעים בעלי מבנה גנטי שונה, משמע, להרוס כל זרע שלא שייך לאותו גבר. למה שמערכת התקפה שכזאת תהיה קיימת אם אנחנו מטבעינו אמורים להזדווג אחד על אחת?
3.הגנה -בכל זרע קיימת מערכת הגנה, הגנה בפניי האנזימים ה'התקפיים' של זרעים אחרים מגברים אחרים. אם כן, מדוע הזרעים שלנו צריכים הגנה? מפני מה, אם לא מזרעים של גברים אחרים.

וכמובן, ההיבט הפיזיולוגי האחרון - הגוף הגברי. הגברים אינם חזקים מטבעם, אם נתבונן בגורילה, נראה כי הגורילה חזקה פי 3 מהנקבות. זאת משום שבמהלך השנים, הגבר הכי חזק נלחם על מנת להזדווג.לכן, אם רק החזק יזדווג, בסופו של דבר לאחר מאות אלפי שנים של אבולוציה, הזכר באופן טבעי יהיה חזק יותר. בני האדם, אינם חזקים מטבעם.

זכר ממוצע שוקל 170 קילו, לעומת נקבה ששוקלת 90 קילו וגם גבוה ממנה בממוצע של שישים סנטימטרים

הגורילה גם מזדווגת בערך 10 פעמים פר ילד, לעומת בני האדם שמזדווגים בין 1000 ל-1300 פעמים בממוצע פר ילד. הבונובו מזדווגים בממוצע מאות פעמים פר ילד, והשימפנזה המצויה מזדווגת פחות בשל האגרסיביות של הזכרים והמבנה ההיררכי של החברה, גם אצלם ניתן לראות חוזק אדיר. זכר שמגיע למטר יכול להיות חזק יותר מגבר ממוצע.

מכל ההיבטים האלה, אנחנו כבני אדם, לא אמורים לחיות בזוגות. אך עדיין, החברה מייסרת אותנו על כך, הכל התחיל במהפכה החקלאית. על איך ולמה תצטרכו להתעדכן ולקרוא פוסטים נוספים, העוסקים ברדיפה אחר מיניותם של הנשים, ולמה? ומהם בדיוק אותם תוצרי לוואי שבני האדם יצרו לעצמם כאשר הם התחילו לחיות חיים מונוגמים.

הכל ויותר, בפוסטים הבאים - השארו מעודכנים.

--------------------------------------

חומר מעניין מאוד,עובדות שפשוט אי אפשר להתעלם מהן.

מקורות:

0 תגובות
פוליגמיה ומונוגמיה
10/12/2011 15:40
א.מ.ת
לתשומת לבכם!
אנא ממכם התחילו את הקריאה מהפוסטים התחתונים(הראשונים) בבלוג,
תודה והמשך קריאה מהנה.

ישנן שתי צורות רבייה הקיימות בטבע - פוליגמיה ומונוגמיה. מונוגמיה משמע "נישואין", זכר ונקבה אחת או זכר וזכר אחד וההפך. פוליגמיה משמע ריבוי בני זוג.אנו יכולים לשים לב לכמה דוגמאות בטבע ונפרט עליהן כאן כדי שתבינו יותר טוב מהיא מונוגמיה ומהיא פוליגמיה.

הדוגמה האידאלית למונוגמיה בטבע היא הבונה. הבונה הזכר שט לו בנהר, עד שהוא מוצא נקבה, מתיידד עמה במשך  מספר דקות, ומייד נוצר בינהם קשר  שלא ישבר לעולם. הם יגדלו ביחד את הצאצאים שלהם, הם יבנו את ביתם ביחד והם ימותו ביחד.


אצל מונוגמיה, אנחנו יכולים לשים לב בטבע, שבזנים שונים של חיות שהם מונוגמים, מתקיימת תחרות בין הזכרים על הנקבה. לכן תוכלן לראות ציפורים רוקדות ושרות, למשל. ריקודים ושירים אלה מיועדים למען חיזור אחר הנקבה, ולאחר מכן, אם תבחר בו, הם יחיו יחדיו למשך כל חייהם כזוג.

כמובן שהדוגמה האידאלית לפוליגמיה  היא - הבונובו. דוגמה לפוליגמיה אצל בני האדם, יכולה להיות בשבטים באפריקה, אשר בהם אין השפעה של העולם על אורך חייהם והם חיים כך מזה דורות רבים. 

אז אם כן, איך בדיוק בני האדם מונוגמים? ואם הם לא, למה לא? מה הן ההוכחות?
הכל ויותר - בפוסטים הבאים.

------------------------------------

מתקרבים לשלב ההוכחות, המשיכו את הקריאה.
מקווה שנהנתם


1 תגובות
השימפנזים
09/12/2011 22:26
א.מ.ת
לתשומת לבכם!
אנא ממכם התחילו את הקריאה מהפוסטים התחתונים(הראשונים) בבלוג,
תודה והמשך קריאה מהנה.


כפי שידוע לנו כיום, קיימים שני סוגים של שימפנזים: המצוי והבונובו. שניהם התפצלו מאותו אב קדמון משותף לפניי בערך מיליון שנה. ניתן ללמוד הרבה מהם, משום שהם הקרובים 'הכי קרובים' שלנו מבחינה אבולוציונית, וחולקים איתנו תכונות גנטיות זהות לגמרי בנושאים מסוימים.לכן, אם נלמד טיפה על אורך חייהם ועל תכונותיהם, נוכל גם ללמוד על עצמינו.

נתחיל עם השימפנזה המצוי. ננסה לתאר את חייו החברתיים באמצעות התבוננות של מדענים הן בטבע והן בשבי. השימפנזה המצויה חייה בקבוצות קטנות לרוב, אך לפעמים יכולה להגיע גם למאה חמישים פריטים. הם חיים ביחד,אך כאשר הם מוצאים אוכל, לרוב הזכר הדומיננטי בקבוצה ישתלט על האוכל. בתוך אותן קבוצות קיימת היררכיה, בה קיים גבר האלפא וגבר הביטא וכל השאר.
לעתים תכופות גבר האלפה לוקח לעצמו אישה מועדפת. הם בעצם פועלים בשיטה של תחרותיות פנימית וחיצונית. מזאת אומרת, זאת אומרת שהם לפעמים רבים ונלחמים על הזכות להיות גבר האלפא, לשלוט בלהקה ועל האפשרות לבחירת הנקבה.
מצד שני, קיימת גם תחרות פנימית. מהיא תחרות פנימית? תחרות בתוך רחם הנקבה, כאשר זרעים מרובים שמקורם מזכרים שונים, נלחמים בפנים על הזכות להפרות את הביצית.ניתן להוכיח דבר זה באמצעות האשכים והזרע.

זכר אלפא מציג את הדומיננטיות שלו בפני זכר חדש

כשני שליש מתוכן החומר שיוצא בעת הגמירה של הזכר, הינו אנזימים המיועדים להרוס זרעים של זכרים אחרים. מכך ניתן ללמוד כי קיימת תחרות פנימית בין הזרעים על הזכות להפרות את הביצית.
עוד אינדיקציה, הינה גודל האשכים ומיקומם. כפי שידוע לנו, מיקום האשכים מחוץ לגוץ השימפנזה, זאת משום שאותם אנזימים מפרקי זרעים, דורשים טמפ' מסוימת על מנת לתפקד כראוי ולהתקיים. מיקומם מחוץ לגוף מאפשר טמפ' זו, אשר קטנה מטמפ' הגוף.גודל האשכים, אשר גדול  מאוד ביחס לגוף, נותן אפשרות לריבוי זרעים באופן מהיר, ומאפשר לזכר לקיים הרבה יחסי מין.

חשוב לציין כי רוב יחסי המין הנעשים בין הזכרים לנקבות, לא נגמר בהפרית הנקבה. לרוב הוא פשוט למען ההנאה.

השימפנזה המצויה, הרבה יותר חזקה מן הנקבה, פי 3 ויותר. זאת משום שהוא חייב לקיים תחרות גם מבחוץ לרחם וגם מבפנים. הזכר חייב להיות חזק על מנת לשמור על יציבות דומיננטית, ובכך מספר ההזדמנויות שלו להפרות נקבה יהיה גדול יותר.
תחשבו לכם שרק החזק זוכה לאפשרות להזדווג, אם כך מבחינה אבולוציונית, אם רק החזק מזדווג - בסופו של דבר הצאצאים יתחילו להיות מטבעם חזקים.


ועתה נעבור לבונובו. הבונובו, כדומה לשימפנזה המצוי, חיי בשבטים שמכילים כמאה או מאה חמישים פריטים.אך אצל הבונובו אנחנו יכולים לשים לב לחיי חברה שונים לגמרי.

אצל הבונובו לא קיים מעמד היררכי, הבונובו חיים חיי שיתוף מוחלטים, ולרוב הם משתמשים ביחסי מין על מנת לחזק את הקשר בין הפרטים בשבט. גם כאן, אצל הבונובו, רוב יחסי המין הם לשם הנאה בלבד.
הבונובו הם היחידים חוץ מבני האדם שנצפו כאשר הם מקיימים יחסי מין פנים מול פנים, מתנשקים ואף מקיימים מין אנאלי. בנוסף לכך, נצפתה גם פעילות מינית בין זכרים, ניתן להסיק שגם אצלם, כמו אצל בני האדם, קיים הגן שגורם לנטיות מיניות לאותו המין.

בונובו מקיימים יחסי מין פנים מול פנים

כל קונפליקט בין זכרים בשבט, בסופו של דבר מסתיים בפיוס, ולרוב גם בפעילות מינית אחרי סיום הקונפליקט. אצל השימפנזים, כאשר קבוצה מסוימת נתקלת בזכר בודד שמשוטט לו, הם פשוט הורגים אותו. בלי לחשוב פעמיים.
דבר זה אף פעם לא קרה אצל הבונובו, וכאשר קבוצה של בונובו פוגשים זר שמשוטט לו, הם יעדיפו לקיים עמו יחסי מין ולנסות לעזור לו כמה שאפשר. החוקר שחקר את הבונובו במשך תקופת הזמן הכי גדולה,  ציין כי לבונובו יש מוטו משל עצמם: "Make Love - Not War".

בנוסף לכל זה, הבונובו הם היחידים שנצפתה אצלהם רגישות והבנה, מוסריות ואכפתיות לזולת. בנוסף למאפיינים הפיזיולוגים הדומים לשימפנזה, הזכר הבונובו הממוצע אינו חזק יותר מן הנקבה באופן דרסטי, והם מאופיינים כשוחרי שלום.

אם כך, אנו חייבים לשאול עצמנו כמה שאלות: האם אנחנו, בני האדם, באמת מיועדים למחייה בזוגות באופן טבעי? ואם לא, כיצד ניתן להסביר זאת? ועם כל האינפורמציה על השימפנזים, מדוע אם כך עלינו לחשוב שאנחנו דומים?  והכי חשוב - מדוע הפיזיולוגיה של האדם פשוט לא מתאימה למחייה בזוגות?

כל התשובות לשאלות הללו ויותר, בפוסטים הבאים בבלוג - הישארו מעודכנים.

---------------------------------

באמת ניתן ללמוד מהם הרבה, זה בטוח. מקווה שנהנתם.

מקורות:
0 תגובות
המהפכה החקלאית
09/12/2011 14:04
א.מ.ת
לתשומת לבכם!
אנא ממכם התחילו את הקריאה מהפוסטים התחתונים(הראשונים) בבלוג,
תודה והמשך קריאה מהנה.

מאז ומתמיד, חיי האדם בקבוצות קטנות של כמאה פריטים ואפילו עד כמאה חמישים פריטים בכל קבוצה שנקראה "שבט". השבט היה מורכב מגברים ונשים, כאשר הגבר היה אחראי על ליקוט המזון וציד החיות. בתוך אותן קבוצות אנחנו שיתפנו הכל, מאוכל ועד מחסה וביגוד כשצריך. אם מישהו היה אומר:"לא לא...הסמיכה הזאת שלי, והאוכל הזה שלי, מצטער אבל אני לא חולק אתך" אז מן הסתם הקבוצה הייתה זורקת אותו לכל הרוחות.

בשביל לשרוד באותה תקופה, תקופה בלי טכנולוגיה ובלי שום עזרה. חוץ מדבר אחד שהיה קיים - שיתוף פעולה. ידענו שלבד אנחנו לא נשרוד, אך יחדיו נצליח להתגבר על הכל. מאותו רגע שנולדת לאותה חברה של לקטים וציידים, קיבלת חיבוק חם מכל אחד שהכרת, צחקת איתם, סבלת איתם, צדת איתם ואכלת איתם.

הכל היה טוב ויפה עד לרגע אחד ששינה את פני האנושות לנצח - המהפכה החקלאית. בערך 5,000 - 7,000 לפניי הספירה, קרה דבר ייחודי ששינה את רמת הלחות והטמפרטורה בעולם.ממצאים ארכאולוגים מראים כי שינוי זה, בלחות ובטמפרטורה, אפשר גידול של צמחים שונים בעזרת זריעה פשוטה , ובאמת היה ניתן לראות בממצאים ארכאולוגים כאלה, שצמחים שונים גודלו למטרות מאכל. ניתן היה למצוא את הממצאים האלה בכמה מקומות בעולם: אירופה, סין, קוריאה ומזרח אסיה.

מקומם של אתרים ארכאולוגים המצביעים כי במקומות הללו התחיל האדם לזרוע ולגדל, בנוסף להתפשטותם.

אותו שינוי אפשר לשבטים שונים להיות "מבוטחים" מבחינת כמות האוכל, אך הוא גם דרש מהם לשבת על קרקע מסוימת ולהפוך לנייחים. הם גם היו צריכים להתיישב ליד מקור מים בשביל לספק מים לאוכלוסיה ולחקלאות. וכאן בא השינוי המשמעותי ביותר שקרה במהפכה החקלאית, הפכנו מקבוצות ניידות של לקטים וציידים, לקבוצות נייחות.

כלי מהתקופה של המהפכה החקלאית, אשר שימש לטחינת חיטה.

ברגע שהתיישבנו ליד מקור מים, במהרה מצאנו את עצמנו ביחד עם עוד שבטים, עוד קבוצות של אנשים. את האנשים האלה לא הכרנו, לא גדלנו איתם, ולפתע היינו צריכים לחיות איתם ביחד על חתיכת אדמה. לפתע זה כן היה משנה איפה השטח של השכן נגמר ואיפה שלי מתחיל. אנשים התחילו להיות אגואיסטים, לחשוב רק על עצמם: המים האלו שלי, השטח הזה שלי, הביתה הזה שלי ולעזאזל בפעם האחרונה - אל תגיע לי בכלב!.

אתם יכולים רק לנסות לדמיין לעצכם את הכאוס שהתרחש באותה תקופה, לכן היה חשוב שסוג של ממסד מאורגן יקח פיקוד. כמובן שלא היו בתקופה ההיא ממסדים, חוץ מאחד שמאוד מוכר לנו היטב - הדת. נציגי הדת לקחו פיקוד וחילקו חוקים לפי אמונותיהם, אלו מכם שמכירים את חוקי התנ"ך מכירים את חוק שביתת החובות, ואת החוקים הקשורים לחקלאים עצמם, אשר מחויבים פעם בכמה שבועות לחלק לעניים חלק מהגידולים שלהם בחינם.
בקיצור, מערכת חוקים שבני האדם השתמשו בה בכדיי לשמור על הסדר. נראה מאוד הגיוני לאותה תקופה.

ובכן, כך התפתחנו מאז לתרבויות מסחריות ענק, שחיים בעריי ענק עם מערכת חוקים משפטית והכל מסודר ומתוקתק. אך מה הם באמת ההשלכות של המהפכה החקלאית על חיינו? האם היא עזרה לנו או הפכה את חיינו לסיוט לא טבעי? למה האישה נרדפת במהלך ההיסטוריה,מאותה נקודה של המהפכה? למה הקונוטציות השליליות של עירום ויחסי מין? מהו באמת המודל הטבעי של בני האדם בכל הקשור למין?

כל התשובות לכל השאלות בפוסטים הבאים - תישארו מעודכנים.

----------------------------------

מקווה שנהנתם, כמובן שכל המידע פה מבוסס על מחקרים ארכאולוגים מבוססים ומוכרים ע"י הקהילות המדעיות בעולם.

מקורות:
2 תגובות
על סקס, זוגות והפקרות
08/12/2011 18:11
א.מ.ת
מאז שחר האדם, בני האדם משני המינים חיו בזוגות אחת עם השני. האומנם? האם המודל הטבעי של בני האדם הוא זוגות, או שמה אנחנו חיים באשליה וסובלים באופן יום-יומי מתוצאותיה? מיונקות אנו רואים את אמא מנשקת את אבא בדרכו לעבודה,או אבא מנשק את.. אבא בדרכו לעבודה וההפך,אך מה באמת אנחנו יודעים על טבע האדם בכל הקשור למיניותו?

מהרגע שאתה מגיע לבגרות מינית, אתה חווה מה שרבים מן הצעירים בימינו קוראים לו "חרמנות".אתה מסתכל ימינה, שמאלה, אתה רואה את ההורים של חברים שלך. אתה מסתכל אחורה בזמן, אתה רואה את אמך ואת אביך. אתה מסתכל על ה"מקובלים" בשכבה, ורואה את דני שחקן הכדורגל ביחד עם דנה ה"יפה" של השכבה. אתה מתחיל לחשוב:"את מי אני אוהב?", "עם מי אני רוצה להיות?", ואתה מתחיל לבחון את הבחורות בשכבה:"היא נראת דווקא טוב...אבל להיא יש אחלה אופי...אני דווקא נורא מתחבר אל ההיא".

כפי שידוע לנו כיום, אחד מתוך כל ארבעה זוגות בישראל - מתגרשים. 64% מהזוגות בשבדיה - מתגרשים. 53% מהזוגות בפינלנד - מתגרשים. 50% מהזוגות בארה"ב - מתגרשים. ואם תעשו את הממוצע העולמי לגירושין, תמהרו להבין כי ישנם יותר זוגות שמתגרשים מאשר שנשארים נשואים.

בני האדם אינם חזקים, מהירים או גמישים במיוחד מטבעם. לכן מאז ומתמיד חיינו בקבוצות גדולות של כ-100 או 150 אנשים, ושרדנו ביחד את כל מה שהטבע זרק עלינו.לעומת זאת, אם נסתכל על הגורילה נראה כי הזכר גדול פי 3 מהנקבה. זאת משום שהוא צריך להילחם על מנת להיות הגבר האלפא בשבט, ואם לא יהיה סיכוייו להזדווג - נמוכים. נסתכל על תאוריית הפיקאפ שלאחרונה צצה באינטרנט, היא אומרת כי הגבר צריך להיות בעל ערך גבוה על מנת שנשים ירצו אותו(שיראה ביטחון עצמי גבוה, נכסים כלכלים, עמידות, מעמד חברתי טוב וכו'). 

רבים מן המפורסמים והפוליטיקאים מהמרים על הקריירה שלהם, על חיי המשפחה שלהם ועל הסיכוי לראות את ילדהם, בעזרת רומנים. טייגר וודס, ביל קלינטון והנשיא לשעבר קצב, כולם סיכנו דברים בעלי ערך רב כל כך שעמלו בשבילו שנים רבות בשביל רומן עם איזו אישה.

עם כך, אנחנו חייבים לשאול את עצמנו: למה רוב הזוגות מתגרשים? למה רוב הגברים בחברה שלנו "לוזרים"(סליחה על הביטוי) ולא חזקים ובעלי ביטחון עצמי מטבעם, למה הגברים אינם חזקים וגדולים יותר מהבחורות באופן כזה משמעוטי שניתן להצביע כי פעם, בטבע, נלחמנו על הזכות להזדווג? למה כל כך הרבה מפורסמים ופוליטיקאים מסכנים כל כך הרבה בשביל רומן קטן?

מחייה בזוגות? מבחירתנו בלבד, מטבעינו? ממש לא.

---------------------------------

תודה לכם שקראתם את המאמר שלי :)
המאמר הזה מבוסס על הדוקטורט שערך אחד-עשר שנים ע"י בחור בשם דו"ר כריסטופר ראיין(Christopher Ryan) ואישתו ג'יטה(Caclida Jetha).

כל מה שרשמתי הוא באמת על קצה הקרחון מתוך המחקר הענקי שערך הבחור הזה. את כל שאר המחקר שלו אני אציג כאן, בבלוג הזה בתקווה שאתם, הקוראים, תצליחו להבין שזהו אינו טבעו של האדם לחיות בזוגות.

דעתי בעניין תישאר לפוסטים אחרים, ושוב זהו רק ההתחלה של בלוג ענק שמציג את מחקרו של הבחור הזה, שאגב התקבל ע"י כל האוניברסיטאות המוכרות בעולם, ולא נדחה ע"י אף מדען או קהילה מדעית בעולם.

מקורות:
4 תגובות