עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
יוני 2013  (2)
מאי 2013  (10)
הבלוג הראשון שלי!
18/05/2013 23:05
Jenna
אהבה...אמיתית
היי חברים, זה הבלוג הראשון שלי, והוא יעסוק על הרגשות שלי בקשר לאהבה שלי. אף פעם עוד לא היה לי חבר , אני בת שש עשרה וחצי. יש שיגידו איזו חננה, אבל אצלי זה נושא מאוד חשוב. אני מאלו שמאמינה שאהבה ראשונה היא אהבה אחרונה. נכון שאני חייה בסרט אבל לפעמים חלומות מתגשמים. ואז מה אם זה לא יקרה, כמו שרציתי, כמו שחלמתי, העיקר שהתכוונתי שזה יהיה ככה. אני רוצה שזה יהיה לתמיד, אהבה אמיתית.
6 תגובות
שונאת את כל העולם
30/06/2013 22:42
Jenna
הוא עוד ירוץ אחריי... ולא יהיה אכפת לו מה יגידו כולם...
0 תגובות
לשכוח את מה שלא היה
30/06/2013 22:40
Jenna
לשכוח את מה שלא היה
הנה החופש הגיע....ואני עולה לכיתה י'א....מפחיד! אני אהיה בת 17! מה מחכה לי ואיך תעבור לי השנה?! האמת שלא אכפת לי כבר, בשביל עצמי אני הבנתי שהוא לא יעשה את הצעד הראשון..למה?!? אני יכולה רק לנחש ולנחש ולנחש ולנחש...ונשבר לי כבר..... עדיף לשכוח אותו עכשיו, חודשיים של שקט בלי לראות אותו, אני מקווה מאוד שלא יצא שאני אראה אותו....
3 תגובות
אני אוהבת-אני מאוהבת
26/05/2013 19:45
Jenna
אני אוהבת אני מאוהבת
אכן כל יום מגלים משהו חדש, משהו שלא ידענו... ואלו החיים שלנו! כשאנחנו הכי לא מצפים מאדם כזה או אחר לקבל יחס כזה מדהים הוא מגיע ודווקא מאדם שקרוב אלינו אנחנו מצפים לקבל ממנו את הטוב ביותר (מן הסתם) אבל דווקא מאנשים הכי קרובים אנחנו הכי מאכזבים! אבל העיקר שבסוף הכל חוזר להרגלו, הוא עדיין החבר הטוב שלך , ואת עדיין ממשיכה לצחוק מהבדיחות שלפעמים לא כל כך מצחיקות, כי רק את יכולה להבין אותם, חברה אמיתית! אז לפעמים זה בסדר שמשהו משתבש, הרי אלו הם החיים , ובחיים כמו בכל דבר אין דבר כזה מושלם! תחייה את הרגע או לפחות כמה רגעים ביום, תאהב ויהיה נאהב! תשקר לפעמים זה בסדר, אבל אל תגזים, תשנא רק מי ששונא אותך כי הכל זה קארמה! ותגיד כל יום תודה לבורא העולם על כל מה שהוא נותן לך ,תגיד לפחות פעם אחת ביום אני אוהבת/מאוהבת!
0 תגובות
מכורה
24/05/2013 16:39
Jenna
מכורה
עדיף שלא הייתי יודעת כלום  עלייך!  אבל כנראה שכל מה שקורה , קורה לטובה.. והייתי צריכה לשמוע את הצד השני... עכשיו קצת השתנתה לי הראייה עלייך, אני מבינה יותר דברים עלייך, ובכל זאת למרות הכל הבנתי שאני מוכנה, שאני רוצה שתיהיה החבר הראשון שלי, הנשיקה הראשונה. הבנתי שאני מכורה אלייך! וממש לא יזיז לי אם מישהו יגיד עלייך משהו, רק אם זה יבוא מהפה שלך אני אפסיק לאהוב אותך.... אבל כל עוד זה אפשרי אני אאהוב אותך לתמיד, לנצח נצחים!!!
0 תגובות
ס-פ-ק האהבה שלך
24/05/2013 13:50
Jenna
ספק האהבה שלך
בכל רגע שמגיע הרגע של "את בטוחה ב100%" מגיע ה"ספק" ! הוא עושה משהו אחד ואחרים אומרים משהו אחר... אולי בשבילו אני ידידה טובה, ואולי אני בשבילו  מעבר לסתם ידידה טובה..?!.. ספק בכל מה שקורה, לפעמים החיים היו נראים הרבה יותר קלים אלמלא היינו יכולים לקלוע בול ולהבין את הבן אדם, פשוט להבין ולפרש נכון את התגובות שלו, את המעשים, את הדיבור שלו... אך לפעמים גם עדיף לא לדעת כלום ולחיות את הרגע בהפתעה! לחיות בציפייה שאתה אכן אוהב אותי ככ! 
0 תגובות
הצילו?!
22/05/2013 18:03
Jenna
הצילו
עמדנו ללכת באותה דרך בערך לעבור 20 מ' עד שהוא פונה לביתת שלו ואני הולכת לבית שלי... זה היה אחרי לימודים.... ופתאום הוא אומר לי הנה האופניים של (חבר שלו) ואומר לי ממתי הוא התחיל להגיע למקיף עם אופניים... ואז מסתובב לחפש כנראה אותו ואומר אם מי אני יכולה ללכת הביתה אמר (משו בסגנון כזה)..כי בדיוק מלא מהחברים שלו גם מסיימים באותה שעה את הלימודים... אני הייתי בשוק שהוא לא רוצה ללכת איתי לפחות עד לקו בו אנחנו נפרדים וכל אחד הולך לדרכו....והייתי אבודה באותו רגע אז אמרתי לו טוב ייאאללה ביי (לא רוצה להשתמש בשם האמיתי שלו וגם לא רוצה להמציא שם- אז אמרתי את זה לילד ששאני  מאוהבת בו)... והוא אמר לי ייאללה ביי..... אני ממש לא יודעת מה לחשוב כבר...?! או שהוא לא מעוניין בחברה שלי....או שהוא מתבייש..או שהוא לעזאזל כמה שזה כואב להגיד ..לא שם עליי...והוא מחכה למישהי ..אני לא יודעת... עזרה כלשהי על הסבר המצב....העצוב והמדכא הזה?!
4 תגובות
הגעגוע
21/05/2013 18:10
Jenna
הגעגוע
עברתי הרבה מעברים בחיים, ותמיד קיבלתי אותם בקלות.. להיפרד מחברים, להיפרד מקרובי משפחה.... אולי בגלל שתמיד כשנפרדנו אנחנו המשפחה שלי היינו נשארים ביחד! לא משנה מה הם היו התומכים הראשיים בחיים שלי והם תמיד יהיו !!!! אבל מאז שהכרתי אותו, קשה לי לתאר חיים בלעדיו, יום אחד מרגיש כמו נצח בלעדיו, געגועים אליו, קשר אליו.... ולא זה לא שאנחנו ביחד או קורה בינינו משהו... נראלי אנחנו רחוקים מזה, אבל משו מושך אותי אליו, מושך אליו, רק להיות בסביבתו, לקבל חיבוק בבוקר ממנו, לשמוע אותו אומר לי בוקר טוב... לשמוע את הצחוק שלו את הקול שלו ולראות את החיוך המקסים שלו שיוצר סוג של גומות לא עמוקות בלחיים.... אני אוהבת אותך ילד! אני לא מכחישה! אבל אתה זה שתצטרך להגיד את זה ראשון!
12 תגובות
מבחן גורלי
20/05/2013 20:36
Jenna
מבחן גורלי
לחייך אל עבר כולם! לא לדפוק לאף אחד את החשבון! להיות מי שאתה ולהנות מזה! מחר יהיה לי מבחן גורלי לחיים,האם הוא ישנה לי את החיים ב180 מעלות? או שיסובב אותי סיבוב שלם של 360 מעלות ויחזיר אותי לאותו המקום?!  נחייה ונראה , ובנתיים אני אאסוף את כל האנרגיות לדפיקת שנת החורף שלי!!... בהחלט עוברים ימים לא קלים לאחרונה ושינה זה הדבר האחרון שאיתו אני נכנסת לעולם החלומות ושם מתרחש מה שבעולם המציאותי לא היה מתרחש לעולם! לפחות לא בימים הקרובים ;)
0 תגובות
אולי מחר זה יקרה?!
19/05/2013 21:26
Jenna
אולי מחר זה יקרה
אני פוחדת ממחר...... מחר יהיה יום חדש..ומחר אני אחשוב על מחר.......ואתה....אהוב שלי..לקחתי לי את הלב רחוק.....ואם זה יקרה מחר, אני לא יודעת מה אני אענה לך! אני פשוט לא יודעת! הייתה עם אחרת, ואני נשארתי תמימה ורק אותך אהבתי וממשיכה לאהוב..לא היה לי אף אחד ואני לא רוצה אף אחד חוץ ממך! אבל עכשיו אני גם לא בטוחה אם אני רוצה אותך?! אתה הייתה משמעות חיי, אבל משהו קרה וזה הפך אותי... אולי ?! אולי?! מחר זה יקרה? תן לי זמן...


1 תגובות
סרטוןMichael Learns to rock - You took my hea...
חברות אמיתית או מזוייפת?!??!
19/05/2013 20:54
Jenna
אני מרגישה מדוכדכת! אני על סף הדמעות, אני לא בטוחה כבר מה אני באמת רוצה, הכל משתנה כל כך מהר, ואין זמן לעכל הכל, את פשוט צריכה לזרום עם מה שיש ורק לקוות לטוב. יש את האנשים שתוך שניה הורסים לך מצב רוח, ולפני רגע הייתה הכי מאושר שבחיים ושמח וחשבתי ששום דבר לא יהרוס לך תמצב רוח כל כך טוב, אז זהו זה שלא תמיד הכל מתוק כמו שחושבים..ועכשיו אני מרגישה ממש רע ועייפה מכל המצב הזה, נמאס לי כבר מהכל ! רק אם היה מישהו שיכולתי לשפוך לו הכל והוא תמיד היה שם לעזור לי לדבר איתי, חבר א-מ-י-ת-י  לא חבר שנמכר....ממש כרגע הייתה שיחה של חברה טובה שלי, ששינתה קצת ועודדה את מצב הרוח שלי, חברה שרבתי איתה והיא רצתה לדבר אבל אמרתי לה נדבר מחר פנים מול פנים...אולי בכל זאת יש חברות אמיתיות? 
האם אתם מאמינים בחברות אמת?
7 תגובות
לנצל כל רגע ורגע!
19/05/2013 13:56
Jenna
אחרי חופשת שבועות חזרנו ללימודים, מצד אחד אני ממש שמחה בגלל שאני אראה אותו את הילד שאני אוהבת כמעט שנה שלמה, אבל מצד שני כל המבחנים והמתכונות שאני עומדת לעבור, זה סיוט מהלך!!! אבל לדעתי הוא נותן לי את הכוח להמשיך להשקיע בכל מה שהתחלתי השנה !!! יהיה חבל אם החודש העמוס שמצפה לי יהיה מאכזב, מאוד חשוב לי להצליח בלימודים, גם כי אני רוצה להצליח בחיים שלי, ובהמשך לעזור להורים שלי.. אי אפשר להגיד שההורים שלי עשירים, הם לא, אבל יש לנו הכל אנחנו לא נזקקים לכלום! וההורים שלי הם האנשים הכי ישירים והכי צדיקים!!! מגיע להם את כל הטוב ואני חייבת לפצות אותם בכך שכשאני אגדל אני אהיה אישה שתוכל לעמוד על הקרקע באופן יציב ועצמאי! 
אז כמו שאמרתי הילד הזה, שכמעט שנה שלמה ליתר דיוק  כמעט 8 חודשים פחות או יותר, אני מרגישה כלפיו דברים שלא הרגשתי אף פעם לאף בן אחר. לפעמים ממש באלי לחבק אותו ולא לשחרר, ולפעמים אני שונאת אותו על כך שדווקא בו התאהבתי! הוא לא חתיך עולם , אבל יש לו חיוך כובש, עם גומות קלילות על הלחיים, וגוף שרירי, הוא שחקן כדורסל. אהה והכי חשוב שכחתי לציין שהוא נמצא בכיתה שלי, אז ככה שכמעט כל המקצועות אנחנו ביחד חוץ ממתמטיקה......שנאת חיי!!!!!!!!!!!! אנחנו לא הכי מדברים בעולם, הייתה תקופה שהיינו מדברים בפייס ובואטצפ אבל משהו השתנה ופשוט אנחנו לא מדברים יותר, זה מסובך להסביר אבל זה סוג של מציק.... אבל אמרתי לי שמהיום זה יהיה יום אחר ... למרות שקיבלתי כמה בשורות לא טובות המשכתי לחייך לצחוק עם חברות שלי...בשיעור עשיתי כמה קטעים והוא הצטרף אליהם.... לפעמים באלי לחבק אותו פשוט ולא לשחרר....אני יודעת שעוד חודש פחות או יותר ואני לא אראה אותו לאורך כל חופש הגדול.. אני מקווה שיהיו מפגשים של ימי הולדת או משו ואני אראה אותו....אבל אני לא ממש מתכננת על זה..נחייה ונראה..אז לבנתיים אני מנצלת כל רגע ורגע..מצחיק עצוב שמח..כל רגע שיש לי איתו..אפילו מבט קטן משאיר עקבות גדולים בזיכרון שלי .
0 תגובות