עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מרץ 2013  (3)
ריקנות
20/03/2013 23:08
עדי קדוש
ריקנות . מה הודית שמרגישים ריקנות כזאתי , שיכולה להכיל ביניים שלם ולא להתמלא אין החיים מרגישים לפעמים כל כך ריקנים גם כשאנחנו עושים דברים שאנחנו אוהבים כמו לרקוד , לשיר , לאכול , לאהוב באותו רגע אתה מרגיש אושר שמחה ואתה אומר לעצמך זהו עכשיו זה ייגמר ההרגשה הזאת שחסר לך משהו בחיים שיכיל אותך שיזין אותך תמיד ... אבל הרגע עובר וכך גם האושר של אותו רגע ... מה שאני מבינה מפה בעצם שחסר רוחניות ?
0 תגובות
אמהות - אתה לא יכול איתן ולא יכול בלעדיהן
20/03/2013 22:44
עדי קדוש
תפסתי את אמא שלי אחרי שהיא סיימה חבילת שוקולדים בעצמה ( ובתור שמנה שמכורה לאוכל לשעבר חחחחח לא יכולתי שלא להעיר לה ) אמא שלי היא בן אדם מדהים באמת היא אהובה על כולם היא תמיד במרכז הענייניים ואפשר תמיד לסמוך עליה שהיא תעזור לך בזמן הנכון וברגע הנכון אבל העיניין שגורם לנו לחיכוכים בנינו ( וזה כנראה משהו שירשתי ממנה ) וזה שהיא רוצה שהכל יילל בדרך ש ל ה בלבד ! לא ראיתי דבר כזה וואי היא עקשנית משהו מטורף אבל אין הריב הזה הרס אותי לא יכולה איתה היא לא מקשיבה היא לא מנסה בכלל להקשיב היא פשוט אטומה ... אבל אני צריכה להכניס לעצמי לראש שבעתיד אני לא רוצה להסתכל אחורה ולזכור שהייתי רבה עם אמא שלי על שטויות אז משהו שכולנו צריכים לזכור אותו תמיד למול עיננו זה שהוא ׳כבד את אביך ואת אימך ׳ .... אי אפשר לשנות אף אחד ובטח שלא מבוגרים אז שיהיה לנו שבוע רגוע בגזרת ניקיונות פסח ;)
0 תגובות
Just me and my אם אתם רוצים לקרוא שיהיה ...
20/03/2013 22:34
עדי קדוש
אחרי ריב שהיה לי עם אחד האנשים האהובים עליי החלטתי שזה לא יכול להמשך זה לא בריא אני חייבת מקום מסויים שאני אוכל להוציא ה - כ - ל ואף אחד לא ישפוט אותי על מה שאני מרגישה ... אז זה החיים שלייי יפים , מוזרים , עצובים כמו כל אחד אני מניחה ..:)
0 תגובות