עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

סיפור בהמשכים שמסופר על ידי מספר גיבור. רון תלמיד תיכון מתחיל את חייו המיניים. הוא מתאהב מעל הראש ברכז שכבה שלו ועושה בשבילו הכול. החיים שלו ממש לא צפויים והוא מתמודד עם התגובות של הסביבה ועם החיים כהומוסקסואל.


לסיפר יש רק 4 חלקים:

חלק ראשון שבנוי מסך 17 פרקים
שמתחילים מפרק 1 עד פרק 17.

חלק שני שבנוי מסך 17 פרקים
שמתחילים מפרק 18 עד פרק 34.

חלק שלישי שבנוי מסך 16 פרקים
שמתחילים מפרק 35 עד פרק 50.

חלק רביעי שבנוי מסך 15 פרקים
שמתחילים מפרק 51 עד פרק 65.
סיפורים נוספים שלי
סיפור חדש מאת אהבה אסורה: "כפר האי"
08/05/2012 14:48
אהבה אסורה
סיפור חדש, כפר האי, ניל
כפר האי - סיפור בהמשכים חדש!

תתארו לכם שאתם חיים בעולם העוני באפריקה, במשפחה שאימצה אותכם שנקלעת למצב כלכלי קשה.
מה הייתם עושים? אני מאמין שמנסים לעזור. וזה בדיוק מה שניל מנסה לעשות.

ניל גיבור הסיפור החדש שלי הוא נער בן 16 מאפריקה. במקור הוא אמריקאי שאומץ על ידי משפחה אפריקאית שנכנסה לבעיות כלכליות קשות.
בעזרת היופי העוצר נשימה שלו הוא ינסה להתפרנס בכך שהוא יחזור לאמריקה וינסה לעסוק בדוגמנות.

אבל מה שבאמת יקרה לו הוא לא ציפה לזה.

הסיפור "כפר האי" נמצא בבלוג חדש כמובן:
http://www.bloger.co.il/IslandV
6 תגובות
סיכום החלק הרביעי (האחרון) של הסיפור + הודעה!!
08/05/2012 00:31
אהבה אסורה
אהבה אסורה, ביקורת חברתית, סיפור בהמשכים
החלק הרביעי והאחרון של הסיפור חותם את חייו של רון.
בחלק זה רון מתמודד עם אהבה חדשה, אבל אהבה די מוזרה נטולת תשוקה מינית וגם אהבה סודית. הוא מתמודד עם חזרתו של האקס שלו, נורדון, שמתחרט על מה שעשה לו. לקראת סוף הסיפור הוא מתמודד עם מוות וגם עם התרבות הגועלית של תוכניות הריאליטי הישראלים שמנצלת את סיפורים של אנשים ואז "זורקת אותם".

בסופו של דבר החלק הזה מסתיים בסוף סגור בו נודע מה עלה בגורלו של רון ומה עתידו.

תקציר קצרצר של העלילה:
החלק נפתח כשרון נמצא במערכת יחסים עם נתנאל, בחור דתי שהכיר בסוף החלק השלישי באתר הכרויות.
בגלל משפחתו של נתנאל, נאלצים הוא ורון לשמור את מערכת היחסים שלהם בסוד. נתנאל שרק מנסה להבין את רגשותיו מתנגד לקיים עם רון יחסי מין. דבר שדי מטריד את רון.
רון עובד בעבודתו החדשה במספרה יחד עם טלי. באחד הימים מגיעה עובדת חדשה, חברה מהתיכון של טלי, שמה של העובדת הוא בילה. עם הזמן היא ורון נהפכים לחברי נפש והוא מספר לה את כל סודיו.
בנוסף באחד הימים במספרה מגיעה אישה ששומעת את סיפורו של רון. אותה אישה קשורה לאחת הפקות של אחת תוכניות הריאליטי הגדולות ביותר במדינה. היא מציעה לרון לבוא לאודישן ולהתקבל. אבל רון שולל את ההצעה בשלב זה של חייו.
באחד הימים מתקשר לביתו של רון נורדון. הוא מודיע לו שהוא חזר לארץ והוא מעוניין להיפגש איתו. רון מנסה להתמודד עם חזרתו של אהובו הישן, אותו אהוב שנשארו לו רגשות כלפיו. לאחר מחשבות הוא מחליט להיפגש עם נורדון.
נורדון מספר לו על החרטה שיש בו. על הגעגועים שהוא מתגעגע אליו ועל הגירושים מאישתו. לאחר מכן מציע נורדון לרון נישואין במפתיע. רון ההמום קם ויוצא מהפגישה איתו. לאחר מכן הוא קובע עם נתנאל באחד הרחובות הראשיים בתל-אביב.
כשרון נפגש עם נתנאל ומספר לו את הסיפור נתנאל זועם. הוא מרגיש כי רון בוגד בו, מכיון שנתנאל יודע מה רון הרגיש כלפי נורדון ומה הוא עבר איתו. נתנאל לא רוצה להמשיך לדבר עם רון ובורח ממנו. בזמן הבריחה מתנגש בנתנאל משאית והורגת אותו.
על מנת להתמודד עם מה שהוא עבר רון מחליט להענות להצעתה של אותה לקוחה במספרה שהציעה לו לבוא לתוכנית הריאליטי. בתוכנית הוא נפתח ובאחד המשימות אפילו מצליח להשלים עם משפחתו שהכירה אותו בזכות הפרסום שלו. ביום השביעים וחמישה רון מודח מהתוכנית וחוזר לחייו הרגילים אחרי שהיה תקופה מסוימת בתהילה.
הסיפור מסתיים בכך שנודע כי עם השנים רון התחתן עם נורדון והמשיך את חייו. יום אחד החליטו רון ונורדון לאמץ ילד ולו הם קראו נתנאל.
גם טלי התחתנה עם ג'ון והביאה עימו ילד.

הודעה ממני
מאוד ריגשתם אותי בתגובות שלכם ובפוסטים שכתבתם בבלוגים שלכם על הסיפור שלי. לא ידעתי כמה הסיפור הזה באמת השפיע על חלק מכם. ואני שמח מאוד שגרמתי לחלק מכם לשנות את החשיבה שלהם כלפי האנשים בחברה שלהם. ואולי מאיתנו יצא הנוער הטוב.
אני מודה לכולם. באמת לכולם.

בנוסף אני כיום חושב על רעיון חדש לסיפור חדש שאני אכתוב בו בבלוג חדש שאפתח. אני אעדכן אותכם מהבלוג הזה על הסיפור. כרגע עולה לי הדמויות והעלילה.
כמובן הסיפור החדש שלי יהיה סיפור רק למען העלילה והעברת הזמן. אין לי עוד מסרים שארצה להעביר לכם, כל המסרים שרציתי להעביר הצלחתי להעביר בסיפור הזה.אהבה אסורה
סיפור בהמשכים בן 65 פרקים קצרים המעביר ביקורת חברתית על החברה שאנו חיים בה.
אפריל 2012 - מאי 2012
5 תגובות
פרק 65 ואחרון: אחרית דבר
06/05/2012 22:30
אהבה אסורה
אהבה אסורה, פרק אחרון, אהבה, תשוקה, סוף
קוראים לי רון. מגיל 17 עד גיל 22 החיים שלי לא היו הכי צפויים.
כשהייתי בתיכון התאהבתי ברכז שכבה שלי. פיתחתי איתו רומן למרות שהייתי במערכת יחסים עם אחת הבנות מהכיתה שלי. משום מה המערכת יחסים עם אותה נערה התפוצצה והמשכתי במערכת היחסים שלי עם הרכז שלי. למרות שהמשפחה שלי זרקה אותי מהבית.
בגיל 18 ברחתי איתו במשך 3 שנים להוואי. חייתי איתו שם עד שיום אחד תפסתי אותו בוגד בי. ואז ברחתי בחזרה לארץ, ורק כשהגעתי הנה המשטרה הצבאית לקחה אותי לכלא בהאשמה שהייתי עריק.

נפגשתי עם אחת בשם טלי. שכרתי איתה דירה ועבדתי במכון כושר. נישקתי את הנהג הערבי שעבדתי איתו וגם את החבר של טלי שהוא בעצם הבוס שלה. שכבתי עם ברמן אתיופי ועם אחד הלקוחות במכון כושר. עד שהבוס שלי תפס אותי ופיטר אותי. לאחר מכן הכרתי נער דתי מהאינטרנט והתחלתי איתו מערכת יחסים.

האקס שלי חזר אלי ורצה להיות איתי. סיפרתי את זה לאותו חבר דתי שהיה לי והוא התעצבן עלי וכעס. הוא רץ לכביש ונדרס ומת. כן בגללי.
על מנת להתגבר על מה שעברתי החלטתי ללכת לתוכנית ריאליטי. שם כמו טיפש התחלתי לספר לכל המדינה על החיים שלי, עד שהם החליטו להדיח אותי ביום השבעים וחמישה. נהנתי משבוע של תהילה, ולאחר מכן החיים שלי חזרו לשגרה. חוץ מכך שהמשפחה שלי חזרה לדבר איתי בעקבות הפרסום הזמני שלי.

חצי שנה לאחר סיום תוכנית הריאליטי:
אני חזרתי לנורדון. נתתי לו הזדמנות נוספת. הוא עדיין אוהב אותי והוא לא עזב אותי בחצי שנה האחרונה הזאת מאז שיצאתי מתוכנית הריאליטי. עברתי לגור איתו והשארתי את הדירה לג'ון וטלי לבד.

שנתיים לאחר סיום תוכנית הריאליטי:
טלי נכנסה להיריון מג'ון. מסיבה? כנראה שכן. הם עומדים להתחתן.

שלוש שנים לאחר סיום תוכנית הריאליטי:
אני ונורדון מתחתנים. אומנם חתונה אינטימית. אבל עדיין. הוא לא בגד בי פעם אחת והוכיח את הנאמנות שלו.

טוב הגיע הזמן לשכוח מכל מה שעברתי ולהתחיל בחיים שקטים עם נורדון.
הגיע הזמן להזדקן בשקט.

אומנם עברתי לא מעט. הרבה משברים, פרידות, סטוצ'ים ואפילו להתמודד עם מוות. אבל בסופו של דבר נשארתי עם האהבה שלי. למרות שהיא עברה משברים לא קטנים. נשארתי נאמן לעצמי ולאהוב שלי. והוא גם נשאר נאמן לי.
אני ונורדון החלטנו יום אחד גם לאמץ ילד. קראתי לילד נתנאל. נורדון כמובן שהסכים. גם נורדון חזר ללמד, אומנם בבית ספר אחר בתל אביב ולא בצפון הארץ איפה שהוא לימד פעם קודמת.

החיים שוב מחייכים אלי. ואני יכול להגיד שאני מחייך אליהם בלב שלם.-סוף הסיפור-

אני רוצה להגיד תודה רבה לכולם. על כך שקראתם והגבתם במהלך הסיפור.
היה לי תענוג לכתוב אותו ולהעביר מסרים פה. אני יודע שחלק מכם שנאו את נורדון ואולי יכעסו על כך שבסופו של דבר רון איתו, אבל רק שתדעו לכם שהמטרה פה להוכיח לכם שאהבת אמת שורדת בכל המשברים.

להתראות לכולכם.
והקדשה מיוחדת לפנטה ולחמוץ מתוק המדהימות שהיו פה מאז החלק הראשון של הסיפור.
14 תגובות
פרק 64: שבעים וחמישה ימים
06/05/2012 22:08
אהבה אסורה
תוכנית ריאליטי, החיים שלי, סיפור חיים
אחרי עשרים יום מאז שנכנסתי לבית הכי מדובר במדינה קרה מה שההפקה כל כך רצתה.
ציפיתי לדברים שההפקה תעשה כדי להוציא את הסיפור המרגש שלי ממני בדרך הכי טבעית, אבל לדבר הזה באמת לא ציפיתי.

ביום העשרים הצלחנו משתתפי התוכנית לנצח במשימה כפולה. שבה זכינו לתקציב ולפרס שאנו נבחר. כולם בחרו בפה אחד שהם רוצים גלויות מהמשפחה שלהם. אני אישית ציפיתי שטלי, ג'ון ובילה יכתבו לי משהו. כי הם האנשים הכי קרובים אלי. אפילו לא הייתי מתפלא אם הם היו משיגים את נורדון שידבר אלי.

אבל מי שבאמת דיבר אלי זאת אמא שלי וגם אבא שלי. בכיתי כמו מטורף ברגע שראיתי אותם. כנראה הפרסום והתהילה בעשרים הימים הראשונים לתוכנית גרמה להם להתגעגע אלי. הם טענו שהם מתגעגעים ומצטערים על הניתוק של הקשר והם רק מחכים לחדש איתי את הקשר.

מאז התחילו הצעקות של הקהל בחוץ. הם מאוד אהבו אותי וריחמו עלי בגלל היחס שעברתי בנערותי מהמשפחה שלי.
ביום הארבעים וחמש זה שוב קרה. שוב התפרצתי בבכי כאשר היה דיון על הצבא וסיפרתי שהייתי בכלא הצבאי בגלל עריקות. ששאלו אותי למה סיפרתי על נורדון, אינה ושברחתי בשביל האהבה שלי. ושחזרתי ארצה בגלל לב שבור (לא אמרתי להם שהוא בגד בי) אז המשטרה הצבאית לקחה אותי. כמובן כולם ריחמו עלי. ואיכשהו זה התגלגל לסיפור של נתנאל. מאוד התחרטתי שסיפרתי על נתנאל כי המשפחה שלו לא ידעה עליו כלום. מאוד מצטער נתנאל אם אי פעם תסלח לי בעולם הבא.

מאז אותו יום התחילו שוב הצעקות של הקהל. הם מאוד אהבו אותי. כל יום צעקו לי.
כן הקהל מאוד אוהב את האדם המסכן. ומאוד מצטער שיצאתי כזה.

ביום החמישים הכניסו דיירים חדשים. אחד מהם היה הומו, וכן כנראה הקהל מאוד לא אוהב שיש שני הומואים באותו בית שמשודר 24/7. לא שפיתחתי איתו רמן. אבל ביום השישים ההפקה ידעה לשכר אותנו ולגרום לי ולו באיזשהי דרך להתנשק.

ביום השבעים וחמישה כבר מצאתי את עצמי מודח מהמשחק וממשיך בחיים הרגילים שלי.
המנחה אמר שזאת הייתה הפתעה מאוד גדולה שהודחתי. הוא אמר שהוא היה בטוח שאני אזכה ושריגשתי עם שלם.
2 תגובות
פרק 63: לשנות חיים
06/05/2012 21:55
אהבה אסורה
תוכנית ריאליטי, שינו חיים, מוות, תשוקה
הדלת נפתחת.
אור מסנוור לי את העיניים. השניות עוברות לאט. רעש צעקות הקהל נשמע ואני יוצא לעבר השטיח האדום.

אני מסתובב והצלמים מצלמים אותי. אני מחייך לכולם ומנופף לקהל שנראה היסטרי.
מעניין אם הוא באמת אהב את הקליפ שצילמו אותי לפני ושידרו להם או שסתם הוא מתנהג ככה לכל דייר שעומד להיכנס לתוכנית הכי מדוברת במדינה.

כן הסכמתי לזה. אם אתם זוכרים לפני כמה זמן פנתה אלי אישה והציעה לי להשתתף בתוכנית הריאליטי. היא אמרה שתוכניות אלו משנות חיים. וכן אני צריך שינוי בחיים שלי.
לפני חודש האקס שלי חזר והציע לי נישואין. סיפרתי את זה לחבר שלי שהתעצבן עלי. ובגללי כן בגללי הוא נהרג בתאונת דרכים. כי הוא התפרץ לכביש ולא שם לב למשאית שעשתה את הפנייה. אותה משאית שמחצה אותו למוות. בית המשפט נתן על המקום מאסר עולם לנהג המשאית. אומנם נתנאל התפרץ לכביש, אבל הוא עשה את זה שהיה אור ירוק ונהג המשאית פשוט לא התייחס לרמזורים.

אני עולה במדרגות לעבר הוילה הכי מפוארת במדינת ישראל. להתסגר במהלך מאה ימים בבית אחד. אותו בית שהיציאה שלי ממנו צריכה לשנות את חיי מקצה אל קצה. הפרסום, התהילה ומה שלא יבוא - ישנה אותי. זה מה שהבטיחו לי בהפקה. הם התחננו שאני אבוא ברגע שהם שמעו את כל סיפור חיי. הם רוצים לעשות ממני "הלהיט הבא".

רגע לפני שהדלתות לוילה הכי מפוארת נפתחות אני נזכר במה שהיה. איך רצתי לביתו של סעיד. לא יודע למה, אבל סעיד הוא הדבר הראשון שעלה לי בראש. הלכתי אליו ובכיתי.

מקווה מאוד שהחיים שלי באמת ישתנו. עכשיו שכולם עומדים להכיר אותי.
כל המדינה תדע מי זה רון.
2 תגובות
פרק 62: לא ציפיתי לזה
06/05/2012 21:41
אהבה אסורה
מוות, כעס, כאב, אכזבה, תשוקה, אהבה
משולש רומנטי? לא לזה אני מצפה ולא לזה אני עומד להיכנס.
פעם אחרונה ששיחקתי בשני אנשים היה כשהייתי בן 17. שהיה את אינה ואת נורדון במקביל.

אני מצד אחד לא יודע באמת במי לבחור. אני לא מתכוון להתחתן עם נורדון. זאת הסיבה למה קמתי ועזבתי את חדר האוכל. אמרתי לו שהוא בזיז והוא רק מתרגש לראות אותי והוא רוצה להביע חרטה על מה שהיה. אבל לא נראה לי שהוא באמת מוכן להתחייב אלי.
ומצד שני יש את נתנאל. בן אדם שאני מתחיל להתאהב בו. השאלה אם נתנאל זה באמת זה? לנורדון יש לי רגשות, אבל לנתנאל? אני לא אשקר אם אגיד שאין. כי יש. השאלה אם אותם עוצמות של רגשות שיש לי לנורדון יכולים להיות של נתנאל.

לא עובר 2 דקות ונתנאל מתקשר אלי. הוא נמצא בתל אביב. הוא בא לסידורים שמשפחתו ביקשה ממנו. הוא שאל אותי אם אני יכול להיפגש איתו.
כמובן שהסכמתי להיפגש. בנוסף מאוד שמחתי כי החלטתי לספר לו שנורדון, האקס שלי, חזר.. ועוד הציע לי נישואין.

אחרי עשרים דקות אני נפגש עם נתנאל. זה מאוד חריג שאנו נפגשים באמצע תל-אביב. בדרך כלל אנו מסתתרים בבית שלי או יוצאים בשעות מאוחרות.
ים האנשים שהיו סביבנו אולי טשטש אותי ואת נתנאל. אולי אף אחד לא היה מבחין בו. היינו ממש במרכז תל אביב.

ואז קרה דבר שלא ציפיתי לו. נתנאל היה מאוד נסער לשמוע את הדברים שלי. באמת שלא ציפיתי לתגובה החריפה שלו. מול כל האנשים הוא סטר שלי. הוא נפגע וירד לו דמעות. ניסיתי להרגיע אותו והוא פשוט קם והלך ממני. צעקתי לו שיעצור לדבר, כמו שנורדון צעק שברחתי ממנו שתפסתי אותו בוגד בי. אבל הוא כעס, הוא כעס על כלום.

רצתי אחריו והוא ראה אותי והמשיך לרוץ. ואז הוא קפץ לכביש.
הדבר האחרון שאני זוכר זה שראיתי את דמו נשפך.
3 תגובות
פרק 61: בקשת סליחה
05/05/2012 15:47
אהבה אסורה
הצעת נישואין, בקשת סליחה, תשוקה, אהבה
אני ונורדון יושבים ואוכלים בחדר האוכל.
משום מה התחלנו לצחוק. לספר בדיחות ודברים נוסטלגים על מה שעברנו ועל דברים שהצחיקו אותנו בעבר.

ואז נורדון מתחיל לספר את הסיפור שלו. מה קרה לו בחודשים האחרונים מאז שעזבתי.
ברגע שעזבתי נורדון ניסה להתגבר עלי. הוא ניסה ליצור איתי דרך בארץ אבל ללא הצלחה, כי לא היה לו שום טלפון שלי או דרך ליצור איתי קשר.
הוא ניסה להתקדם בעסק שלו. מרסלו ורדריגו ניסו לעזור לו ולמלאות לו את החלל הריק שאני השארתי, אבל ללא שום הצלחה.

הוא פגש בחור מסוים ופיתח איתו מערכת יחסים. המערכת היחסים לא החזיקה מעמד אחרי חודשיים והם נפרדו. ואז הוא הבין שאני הוא באמת הבחור שהוא רוצה. הוא הבין שהוא עשה טעות. במהלך כל השיחה נורדון ביקש ממני לפחות עשרים פעם סליחה על מה שהיה. על הבגידות ועל מה שהוא עשה. הוא הבין שהוא טעה והוא רוצה לחיות איתי את המשך חייו.

את האמת? אני מאמין לנורדון. כי מה הסיבה שלו היה לספר לי את כל האמת? אם לא באמת לבקש סליחה ולהראות חרטה.
הדבר הכי לא צפוי שציפיתי לו זה שנורדון אמר שהוא התגרש בחודש האחרון מאישתו.

הדבר האחרון שאני זוכר בשיחה הוא שנורדון הוציא טבעת וביקש ממני להתחתן איתו.
5 תגובות
פרק 60: הפגישה איתו
05/05/2012 15:38
אהבה אסורה
אהבה, תשוקה, פגישה, נוסטלגיה
אני עולה במעלית לקומה ה-8 במלון שבו מתגורר נורדון.
הלב שלי דופק במהירות. מה יקרה? איך נורדון יראה? מה הוא עבר? האם יקרה משהו עכשיו ביני ובינו?

אי אפשר להסתיר את התחושה הזאת שאני לא מסופק בתוכי. וזה כמובן אשמת נתנאל. הוא לא מוכן להתקדם שום שלב במערכת היחסים שלנו. הוא עדיין חושש ממה שיקרה בגלל הנטיות שלו. החברה הדתית מאוד רעה ונוקשת כלפי נושא זה.

המעלית עוצרת ונפתחת ואני יוצא. ריח של בית מלון מציף את הקומה. אני מת על הריח הזה, זה הריח הכי כיפי שיכול להיות. ריח של בית מלון זה ריח של חופשה. הבעיה היא שאני לא בדיוק כאן בשביל חופשה. אני פה להתעמת עם האקס שלי עכשיו. אם אפשר לקרוא לזה כך.

חדר 808, זה החדר שנורדון נמצא בו. הוא רק כמה דלתות בודדות מהמעלית. אני מתקדם לאט ובאיטיות עובר את חדר 801, ואת חדר 802 ולאט לאט אני מגיע לחדר 808.

דפיקה קטנה בדלת. זה מה שגרם לנורדון לפתוח תוך חמש שניות את הדלת ולעמוד מולי. אני מסתכל עליו, הוא לא השתנה. נשאר בדיוק כמו שאני זוכר אותו. הוא לבש חלוק ג'ינס וחולצה מכופתרת כאילו הוא התכונן ליציאה מסוימת.
הסתכלנו אחד על השני. אומנם הכעס על איך שהוא התנהג כלפי פשוט נעלם. והדבר היחיד שאני זוכר שהתחבקנו חיבוק חזק אחד של השני. חיבוק של געגוע.

נורדון הזמין אותי איתו לארוחת ערב בחדר אוכל של המלון.
הוא אמר שיש לו לשתף אותי בהרבה דברים שהוא עבר.
8 תגובות
« הקודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 הבא »