עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

ילדה עם שם מוזר...
סיפור עם אהבה מתח ...שנאה ואהבה!
עלילה:
ילדה ששמה מרי והיא מתידדת עם ילדה שיש לה שם מוזר..
"יורילינה" אף אחד לא לא הכיר את השם המוזר הזה.
!! תיקראו ותגיבו :)
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
פרק 1  (1)
פרק 2  (1)
פרק 3  (1)
ארכיון
מרי


יורילינה


המורה שרלין


נדב


אחיו הגדול של נדב ליאל


שלי


רונה


פרק 3-פחד !!
21/08/2012 18:25
זאתי עם השם המוזר!!
פרק 3

עמדה מולינו יורולינה!היא אמרה לנו:"שלום לכם,שמי יורולינה הפסרנינג שכי'רומוניביה.תוכלו לקרוא לי יורי :) " אממ הי..מלמלתי...היא שואלת אותנו במופתעות:"מה בנות כמוכן עושות בפארק מקסים שכזה? אתם תהרסו כאן את כל מה שהיה!" פתאום שלי צועקת עליה"תקשיבי לי יורילינה בלה בלה את באת לכאן רק עכשיו אנחנו כאן מילדותינו וחוץ מזה אנחנו הרי כמעט לא מכירות אותך ואת אותנו לא! איך את יודעת את כל זה שאנחנו רעות?כאילו על המבט הראשון את רואה:ואיי איזה ילדות מעפנות...!" התחלנו לצרוח עליה  באמצע פארק?!?! עיניה נצצו לא בגלל דמעות XD היא הסתכלה בעיניה של רונה ורונה התחילה לבכות..היא ברחה הביתה ויורי "המושלמת" חייכה אלינו..דפקנו בדלת והיא הייתה נעולה.. הייתה דממה עד שלפתע הדלת נפתחה...

 

(סורי שהפרק ארוך)

1 תגובות
פרק 2-הפתעה!
20/08/2012 19:53
זאתי עם השם המוזר!!
פרק 2

ופתאום דפיקות בדלת..אני פותחת ולפתע נכנסת שלי לחדר שאלתי אותה:"תגידי לי מה את עושה פה?" והיא ענתה לי בהתנשפות:"נכון הילדה חדשה עם השם המוזר?!" "נו!""אז אני חקרתי וניסיתי לחפש משהו לגבי השם שלה והכל חסום! זה פשוט בלתי אפשרי" גם אני חיפשתי והיה הכל חסום כאילו מישהו לא רוצה שאנחנו נחפש ... שנינו יצאנו מהחדר שלי והתקשרתי לרונה במהירות(החברה הכי טובה שלי) אמרתי לה שתבוא למזרקה בדיוק עוד חמש דקות ניפגשנו ודיברנו על זה עד שלפתע עמדה מולינו..

7 תגובות
פרק 1- יום ראשון..
20/08/2012 18:45
זאתי עם השם המוזר!!
פרק 1

אני קמה בבוקר והולכת לבית הספר..פתאום המורה עומדת לפנינו ואומרת:"תלמידים ותלמידות יקרים!יש לנו תלמידה חדשה בכיתה שמה הוא יורילינה. יורילינה גשי אלינו בבקשה:"שלום לכם המורה איפה אני יושבת?" כאן ליד מרי ואני כאילו:"אין מצב!!" והמורה המעצבנת שלנו אומרת:"מרי אן ווטרסון! אני לא שואלת אותך בשום פנים ואופן?!"חזרתי הביתה ונכנסתי למחשב וניסיתי לחפש מה זה השם הזה? לא מצאתי כלום..רגע לפני שהתאיישתי דפיקות בדלת!

5 תגובות