עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
דונה אוהבת פרחים וכל יום שישי היא מקבלת משלוחי פרחים מחנות הפרחים של באליזר balizer.co.il
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מאי 2013  (4)
חנויות פרחים בלאס וגאס
31/05/2013 15:16
דונה
משלוחי פרחים, חנויות פרחים, זרי פרחים

שוק הפרחים בלאס וגאס מפותח לאור העובדה שזוגות רבים באים להתחתן בה בנוסף לתחרות העזה שיש בין חנויות פרחים מקומיות לבין רשתות להזמנת משלוחי פרחים ארציות. התחרותיות בתחום הפרחים באה לידי ביטוי בריבוי חנויות פרחים שמעסיקות אלפי שוזרות שמעצבות מאות אלפי זרי פרחים בשנה.

מכירות זרי פרחים בשוק המקומי בלאס וגאס מתבצע בארבעה ערוצי מכירות עיקריים: 1) משתלות שמוכרות עציצים ופרחים. 2) חנויות פרחים ייעודיות שמכינות זרי פרחים בהתאם לצורכי ודרישת הלקוחות. 3) סופרמרקטים ומרכולים שבהם מוכרים חבילות פרחים וזרי פרחים בסיסים במחיר ובאיכות נמוכים. 4) מכירות באינטרנט ובטלפון דרך רשתות להזמנת משלוחי פרחים אונליין כגון: 1800Flowers ו- FTD.

מאחר ושוק הפרחים מפותח ובמיוחד משלוחי פרחים מקוונים, האתרים למכירת זרי פרחים של חנויות הפרחים פועלים בשקיפות מלאה בניגוד למצב הקיים בתחום משלוחי הפרחים בישראל. הדבר בא לידי ביטוי בכך שתיאור זרי פרחים באינטרנט כולל תמונות ספציפיות של כל זר פרחים ובכל גודל של זר. בנוסף עמוד המכירה של כל זר פרחים מפרט את מספר הפרחים שיש בכל זר פרחים ואת המידות של כל זר פרחים.

לדוגמה, זר חרציות באתר FTD.com מופיע בשלשה גדלים כאשר זר הפרחים הקטן מכיל על פי המפרט 10 חרציות כאשר גובה הזר הוא 40 ס"מ, זר הפרחים הבינוני מכיל 14 חרציות והוא בגובה 43 ס"מ, זר הפרחים הגדול מכיל 18 חרציות והוא בגובה 46 ס"מ. לכל גודל של זר פרחים יש תמונה מתאימה כך כשהלקוח בוחר זר פרחים למשלוח הוא יודע בדיוק מה הוא מקבל.

עמוד בחירת זר חרציות באתר FTD:


לעומת זאת בישראל שוק משלוחי פרחים באינטרנט לא מפותח וכמעט כל האתרים של חנויות פרחים (למעט למשל האתר של www.balizer.co.il) וכן כל הפורטלים בתחום משלוחי פרחים מציגים תמונה אחת "להמחשה בלבד" ללא פירוט התכולה של כל זר פרחים, כאשר לצרכן יש אופציה לבחור בין זר פרחים קטן, בינוני או גדול מבלי שהלקוח יודע מה מכיל כל זר פרחים ומה ההבדל בין הגדלים השונים. משמעות הדבר שלא ניתן להשוות מחירים בין חנות פרחים אחת לחנות פרחים אחרת.

לסיכום, שוק הפרחים בלאס וגאס מפותח מאד כשזה בא לידי ביטוי בשקיפות המלאה שיש באתרים להזמנת משלוחי פרחים אונליין.

איך לטפל בזר פרחים שמכיל חמניות
16/05/2013 14:59
דונה
משלוחי פרחים, משלוח פרחים, זרי פרחים
קיבלתי משלוח פרחים של זר חמניות והתלבטתי אם לקצר את החמניות שיכנסו לאגרטל נמוך או לקנות אגרטל גבוה שמתאים לזר הפרחים שקבלתי. לא התעצלתי וחיפשתי את התשובה באינטרנט. להפתעתי למדתי שאורך חיי החמנייה תלוי באורך הגבעול שלה. קרי, ככל שהגבעול ארוך יותר החמנייה תחייה זמן ארוך יותר. בירור ה הבהיר לי שכדאי לקנות אגרטל גבוה לשמירה של זרי פרחים שמכילים חמניות.
נ.ב מומלץ גם להוסיף מספר טיפות של מיץ לימון לאגרטל כי החמנייה אוהבת מים חומציים.
משלוח פרחים להורים של החבר שלי בפתח תקווה
02/05/2013 17:45
דונה
משלוחי פרחים, משלוח פרחים, חנות פרחים
ההורים של החבר שלי גרים בפתח תקווה. לכבוד יום הנישואין שלהם החלטנו להזמין זר פרחים יפה ומרשים. התלבטתי האם לחפש חנות פרחים בפתח תקווה או להזמין זר פרחים מהאתר שבו אני תמיד מזמינה משלוחי פרחים. כאשר ראיתי את הזר "ים של אהבה" הסתיימו ההתלבטויות. נכנסתי לאתר של באליזר, הזמנתי משלוח פרחים וכעבור 3 שעות הזר הגיע ליעדו בדיוק כמו בתמונה שלהלן:


שוב פעם באליזר הוכיחו לי שבנושא משלוחי פרחים הם מספר 1 בארץ.
משלוחי פרחים מהאתר הכי מקצועי בארץ
02/05/2013 17:03
דונה
משלוחי פרחים תל אביב, חנות פרחים תל אביב
נולדתי בכפר וגדלתי במשפחה של מגדלי פרחים, וזה מקור אהבתי לפרחים. אצלנו בבית היה בכל יום שישי זר פרחים ענק וגם הכרתי הרבה חנויות פרחים שמכרו את הפרחים של אבא שלי. לאחר הצבא עברתי להתגורר בתל אביב ולא מצאתי חנות פרחים רצינית בשכונה שלי. חיפוש בגוגל "משלוחי פרחים תל אביב" הביא אותי לאתר באליזר שהוא האתר הכי מקצועי בארץ למשלוחי פרחים. זה האתר היחיד למשלוחי פרחים שאני מכירה שמציג תמונה ומפרט כמה פרחים מכל סוג יש בכל זר פרחים.  שווה לנסות !!!