עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
ד''ר יואל שחר - כירוגיה פלסטית
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
יוני 2013  (3)
השפעתו של אורך החיים המודרני על עורנו ?
20/06/2013 23:01
יואל שחר
קמטים, יואל שחר, דר יואל שחר

אורך החיים המודרני, ומרוץ החיים לא תורמים במיוחד למראה שלנו, לא תמיד יש לנו זמן לאכול נכון, ובריא, לעסוק בספורט, מתחים רבים, אשר עוברים עלינו במהלך היום, שעות שינה מעטות, ודאגות, כל זה משתייך לאורך החיים המודרני, וכל אלה לא רק שמשפיעים עלינו בריאותית, הראשון להפגע זה העור שלנו, והאזור הרגיש במיוחד, הוא אזור הפנים. 

הפנים שלנו הם כרטיס הביקור שלנו, הם משקפים הכל על מי שאנחנו, ומה שאנחנו, לפי הפנים אפשר לדעת, אם אדם מעשן,(צבע עור), עם הוא לא ישן מספיק,(עיגולים מסביב לעיניים), וכמה דאגות יש בחיים,(קמטים), טוב האחרון לא בדיוק קשור לדאגות, אלה יותר לחמצון של תאי העור,הוא במילה פשוטה יותר התבגרות.

כאשר אנחנו מתבגרים גם גם תאי העור שלנו מתבגרים ושרירי הפניים נעשים רפויים, ויש נפילה ורפיות של עור הפנים, ושר המקומות בגוףֿ, אבל כמו שציינתי החשוב ביותר, והראשון להגיב לשינויי הגיל, הם הפנים.

אני אישית בחור בן 36, אני יכול להעיד על עצמי כמה דברים, אני סטרייט, לא מטופח מידי, אבל עם מודעות עצמית וכמו שציינתי בתחילה אני חיי, אורך חיים מודרנים, שלא נותנים לי שעות שינה מיותרות, לחץ סביבתי ואורך חיים די צפוף, של עבודה, דאגות, ילדים, סידורים, וכל הדברים הרגילים שיכולים להתריד בחור בגילי, וכבר בגיל זה אני שם לב לשינויים הקרבים ובאים שעוברים על עור הפנים, זה מתחיל בנפילה רקה של הלחיים, וקמטים קטנים מאוד באזור העיניים.

עמדו בפני שתי אפשרויות, הראשונה למלמל אני גבר, גבר לא צריך להיות מטופח, או לקחת את עצמי בידיים ולשפר את מה שנפגע, ולהתכונן לגיל, שרוב הגברים מפחדים ממנו, ונכנסים למשבר ההוא.

בעקבות זה ביררתי בכמה מרפאות מה האפשרויות העומדות בפני, התייעצתי אם מספר רופאים, חלקם אני קצת מתבייש לומר הציעו לי טיפולים שאמא שלי בת 70 עדיין לא צריכה, בדקתי וחקרתי מה החידושים הכי יעילים, טובים וחדשניים בתחום שימור עור הפנים, לבחור בגילי, עד שהגעתי לרופא מסויים, מהמלצה חמה, של ידידה טובה שבנוסף גם ניראת מעולה, לרופא  קוראים יואל שחר , כן אני מציין זאת בברור ובגאווה, ד''ר יואל שחר, 

הוא ישר הסתכל עלי, ותוך שניות אמר לי אני אטפל בך, בטיפול חדשני, שמתבסס על הזרקת שומן טבעי הנלקח  מגופך, אותו שומן, עובר תהליך ניקוי, הוא עשיר בתאי גזע, והכי חשוב בטיפול הזה, זה שומן שלך, כך שהגוף לא דוחה, אותו, לשיטה זו יתרונות רבות על פני זריקות לשימור העור אחרות, מפני שבשיטה זו, המראה טבעי לחלוטיין, עמידות העור נשארת לטווח ארוך במיוחד.

בכל אופן עברתי את אותו הטיפול הזה הזרקת שומן ואם היה לי את האומץ הייתי מראה לכם את התמונות של לפני ואחרי, השינוי פשוט מדהים, אז בהזדמנות זו, ותאמינו או לא זו לא כתבה מוזמנת, אלה מחווה לד''ר יואל שחר על השרות הנעים, המקצועי, והתוצאה המדהימה, תודה ד''ר.

ולכל מי שרק חושב לטפל בפניו אם זה בבוטוקס או כל טיפול אחר אני ממליץ בחום ד''ר יואל שחר ממרכז רפואי רמת אביב. זה האתר שלו : http://naturallook.co.il

בהצלחה לכולם,

אור

1 תגובות
ד''ר יואל שחר - כירוגיה פלסטית
20/06/2013 09:50
יואל שחר
יואל שחר, דר יואל שחר

יואל שחר עוסק למעלה מ – 25  שנה בתחום הכירורגיה הפלסטית. הוא רכש לעצמו שם של אחד הפלסטיקאים המבוקשים בניו יורק ומחוצה לה. הביקוש הגדול נוצר ללא כל פרסום ונובע  אך ורק מהמלצות מפה לאוזן של לקוחותיו המרוצים.

מרפאתו של דר יואל שחר ברמת אביב מתבססת אף היא על המלצות מפה לאזן, לאור תוצאות הניתוחים שהוא מבצע. נשים רבות אף מוכנות לבוא במיוחד לישראל כדי להנות משרותיו

במרפאתו ברמת אביב מבצע ד”ר שחר מספר רב של ניתוחים מסוגים שונים: מתיחות פנים, מתיחות עפעפיים, הזרקות שומן לפנים,ניוחי אף ןתיקוני אף, וכן הזרקת בוטוקס וחומרי מלוי.

ד”ר יואל שחר מאמין במינימום ניתוח ומקסימום תוצאות, והכל על בסיס המראה הטבעי. על פי השקפתו המקצועית, כל לקוח מצריך גישה אישית וייחודית, על פי הפרופורציות של הפנים.

ד''ר יואל שחר יסייע גם לך לבחור בניתוח או בטיפול המתאים לך, כדי להשיג תוצאות מיטביות.

 

לייעוץ חינם יש להתקשר  לטלפון : 052-222-4414

0 תגובות
להיראות צעירה כמו שאת מרגישה - ד''ר יואל שחר
20/06/2013 09:46
יואל שחר
יואל שחר, דר יואל שחר

מילוי קמטים, וטיפולים קוסמטיים בעזרת שומן הגוף.


הזרקת שומן או השתלת שומן כפי שהיא ניקראת על ידי רופאים שונים , הופכת לפופולרית מאוד בימים אלה,והיא מהוה נושא בעל חשיבות בכנסים אסטטיים. השימוש בשומן , לא רק מבוצע בפנים אלא גם במקומות כמו ישבן וחזה.  השומן משמש כחומר מילוי  לתיקון עיוותים בכל מקום אחר כמו לאחר תאונות.

עיקר הדיון במאמר זה הוא על שימוש השומן בפנים.עם ההזדקנות נוצר אובדן נפח בפנים באזורים מסוימים הניגרם מירידה בכמות רקמת השומן, ולכן טבעי והגיוני הוא שאת אובדן השומן ניתן לשחזר על ידי שומן ממקום אחר בגוף.אובדן הנפח נגרם לא רק בשכבות שומן שטחיות אלא גם בשכבות עמוקות. לכן  יש להזריק את השומן גם לשכבות העמוקות. בתהליך ההזדקנות מתרחשים שני דברים עיקריים, האחד רפיון וצניחה של הרקמות השטחיות אשר ניתנים לתיקון על ידי ניתוח , והשני הוא אובדן נפח (בעיקר שומן) שאותו ניתן לשחזר על ידי הזרקת שומן. תיקון רפיון הרקמות כמו עור ושריר בלבד אינו מביא לשיפור ןשיחזור מקסימלי אלא אם משחזרים את אובדן הנפח על ידי הזרקת שומן. יתרה מזהת במיקרים רבים הזרקת השומן לבד הרבה יותר יעילה ומצעירות את הפנים יותר מאשר מתיחת פנים בלבד. הזרקת השומן יכולה להיות אלטרנטיבה למתיחת פנים בגיל הצעיר יותר , או למבוגרות יותר החוששות מניתוח. עצם הוספת הנפח בפנים גורמת להרמה מסוימת של עור הפנים.

לגבי עצם ההזרקה הרי שחשוב להזריק בעת ובעונה אחת גם את השכבות העמוקות וגם את השכבות השיטחיות. בשוק, קיימים היום חומרי הזרקה רבים המגיעים בתוך מזרק סטרילי מוכן להזרקה. אבל לעומת הזרקת שומן המחזיקה מעמד שנים , בל חומרי המילוי הללו הינם זמניים ומחזיקים מעמד שנה בממוצע כאשר כל חודש שעובר לאחר ההזרקה יורדת כמות החומר בהדרגה כתוצאה מפירוק החומר על ידי אנזימים בגוף. משמעות הדבר היא שכל שנה צריך לחזור על ההזרקה מה שמצריך הוצאה כספית משמעותית כל שנה!! יתרון נוסף של הזרקת שומן פרט לעמידותו למשך שנים הוא היעדר שטפי דם וסימנים כחולים שהיא יותר שכיחה לאחר הזרקת חומרי המילוי השונים. יש להדגיש שהזרקת שומן כמו כל חומר מילוי אחר מחייב אנליזה והחלטה נכונה מבחינה אומנותית היכן להזריק בפנים ,איזה כמות להזריק ולאיזה מבנה פנים.

ההזרקה ניתנת לביצוע בהרדמה מקומית במרפאה תחת תנאים סטריליים לחלוטין אך ורק על ידי כירורג. הגישה חייבת להיות שמרנית ולא להזריק יותר ממה שצריך מאחר ויותר קל להוסיף שומן  מאשר להוציא עודף שומן.

הזרקת שומן לפנים לא רק מצעירה את הפנים אלא גם משפרת את המראה האסתטי.לאחר שחזור הנפח שאבד מגיע השלב בו המנתח צריך להחליט איפה בדיוק ואיזה כמות להזריק. זהוא השלב בו חשובה האנליזה האומנותית הקובעת את הצלחת ההזרקה. קיימים הבדלים בצורך ההזרקה בין נשים וגברים. בגברים חייבים להיות שמרנים להימנע מלהדגיש את עצמות הלחיים ולהתרכז בשיפור השקעים בקמטי הבעה בצידי האף וכן מתחת לעיניים ,בקו הלסת ובסנטר. בנשים , הדגשת עצמות הלחיים מאוד מוסיפה למראה האסתטי ואף מצעירה את הפנים.

ההחלטה על מיקום ההזרקה והכמות הדרושה תלויה בפרופורציות של אזורים שונים בפנים , כך למשל יש להיות שמרני מאוד בהדגשת הלחיים בנשים עם סנטר נסוג אלא אם משפרים את הסנטר באותו הזמן. לגבי אזור הלחיים ישלהחליט אם לדגיש את הלחיים או להוסיף ולשחזר את האזור מתחת ללחיים. במטופלות בעלות פנים רחבות, רצוי להימנע מהזרקה לצידי הלחיים כי כך אנו מרחיבים את הפנים ויוצרים מצב לא רצוי. לעומת זאת בנשים בעלות פנים צרות דווקא מומלץ להזריק שומן לצידי הלחיים אך באותו זמן גם מתחת ללחיים. על ידי כך אנו משפרים את האיזון וההרמוניה של הפנים.

עם ההזדקנות נוצרים שינויים המצריכים חומרי מילוי לשחזור אובדן נפח באיזורים הבאים: אזור הרקות , מתחת לעיניים , עצמות הלחיים , מתחת ללחיים , בצידי האף , בצידי הפה , סמוך לאף , קו הלסת  ושפתיים. הטיפול מחייב גישה אישית ואשר מתאימה לאומה מטופלת. פנים שונות מצריכות גישה שונה. הזרקת שומן  מוצלחת אם היא מבוצעת על ידי מנתח פלסטי אשר בקי באנטומיהומבנה הפנים , בעל יכולת ארטיסטית , ומסוגל לטפל בבעיות או בסיבוכים.

רוב המטופלות אינן מעונינות להיראות אחרת אלא מעונינות לרענן את מראיהן , לכן גישה שמרנית היא המפתח להצלחה ולתוצאות אופטימליות. אם יש צורך ביקון על ידי הזרקה נוספת , מומלץ להמתין 3 חודשים עד לקליטה מלאה של השומן שהוזרק .לעתים לא רחוקות מגיעות אלי מטופלות שעברו הזרקת שומן או חומרי מילוי אחרים הטוענות שהן נראו טוב יותר לפני שהזריקו להן. משמעות הדבר היא שהרופא המזריק נכשל בהחלטה היכן כדאי להזריק ואיזה כמות להזריק. כך למשל לפני ההחלטה על הזרקה ומיקומה כדאי להתרשם מהפרופורציה של אזורים שונים כלפי הפנים כולל האורך והרוחב של הפנים ומידת ההתבלטות של הסנטר והאף.

לגבי הגדלה שפתיים כדאי לזכור שטוב להיות שמרנים בהגדלה מאחר והמטרה היא שיפור , ואם נעשתה הגדלה מוגזמת של השפתיים מה שמיוצר מראה לא טבעי ולא אסתטי. באופן כללי אם הלסת העליונה בולטת או שהפה רחב , ישלהיות שמרנים וזהירים בכמות החומר המוזרק. אם הסנטר בולט יש לדאוג שהשפה העליונה תהיה בולטת אף היא על מנת לשמור על איזון והרמוניה בפנים. כמו כן , יש לשמור על  צורת ה"M"  של השפה העליונה.

לקו הלסת יש משמעות מיוחדת המטרידה בעיקר נשים מעל גיל 40 שנה. כאן המנתח צריך להחליט האם להזריק שומן בצידי הפה או לבצע מתיחת פנים קלה (מיני מתיחת פנים) . אם הצניחה בקו הלסת בולטת וגורמת למראה פנים מרובעות הרי שהטיפול האידיאלי הוא מיני מתיחת פנים , מאחר ונסיון הזרקת חומרי מילוי בקו הלסת אומנם תשפר את קו הלסת אך  אינה משפרת את המראה המרובע שהוא אינו אטרקטיבי ואינו מיפה את הפנים. לעומת זאת מיני מתיחת פנים במקרה זה גם משפרת את קו הלסת וגם יוצרת מראה משולש לפנים מה שמצעיר את מראהו ומוסיפה למראה האטרקטיבי.

הרבה מטופלות מעדיפות אם הדבר אפשרי על גישה לא ניתוחית. הדבר כלל אינו מפתיע מאחר ובהרבה מיקרים שיחזור הנפח על ידי שומן הוא מרשים ומבטל את הצורך בניתוח מתיחת פנים. יש לציין שהזרקת שומן אינה משפרת צוואר נפול , במיקרים אלו הניתוח הוא הברירה היחידה , ואז כמובן מומלץ לשלב את הטיפול הניתוחי עם הזרקת שומן על מנת לא רק לתקן את הנפילה אלא גה את אובדן הנפח שאבד ועל ידי כך למקסם את תוצאות הטיפול והשגת שיפור אידיאלי.

לסיכום , ניתן לאמר שלהזרקת שומן לפנים תפקיד חשוב בהצערת הפנים ובשיפור המראה. זהו אמצעי לשיפור המראה בצעירים ואמצעי להצערת הפנית בנשים מבוגרות בנוסף לשיפור מראיהן.

בטיפול זה , ההחלמה מהירה וניתן לחזור לעבודה למחרת היום! למרות הנפיחות הקלה אין כאבים והעלות נמוכה. לעומת הזרקת השומן , חומרי המילוי  מתאימים יותר לשיפור קמטים בחלק התחתון של הפנים כאשר בוטוקס הוא החומר האידיאלי לקמטים בחלק העליון של הפנים. 


ד''ר יואל שחר ד''ר יואל שחר

מרכז רפואי רמת אביב

054-8001940

903 Park Ave

New York N.Y.

2127174066

NATURALLOOK.CO.IL


יואל שחר1 תגובות