עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

קורס אימון אישי- קורס לחיים
נושאים
במה הבלוג יעסוק
•  קורס אימון אישי
•  הכשרת מאמנים
•  אימון אישי
•  שיטות טיפול נוספות
מה צריך לבדוק?
27/02/2013 21:41
personal.training
קורס אימון אישי

שלום לכולם מה שלומכם?

הגעתם להחלטה כי אתם רוצים ללכת לקורס אימון אישי? מזל טוב על הבחירה הטובה, אך חשוב לזכור שרצוי לפני שנרשמים למקום מסוים לבדוק מספר דברים. ישנם קריטריונים שונים שכדאי לבדוק, כל אחד צריך להחליט בעצמו לאילו קריטריונים הוא נותן משקל יותר גבוה ולאלו קריטריונים הוא נותן משקל נמוך יותר. הקריטריונים יכולים להיות לדוגמא: מספר התלמידים המקסימלי שיכול להיות בקורס, עלות הקורס, ניסיון המאמנ\ת שמעבירים את הקורס, המלצות ששמעתם מאנשים שסיימו כבר את הקורס, מיקום הקורס, השעות שבהם מועבר הקורס, משך הזמן שמוקדש לכל מפגש בקורס וכמה זמן נמשך כל קורס, מהי רמת היחס האישי הניתן לכל תלמיד בקורס וכיצד היא באה לידי ביטוי ועוד. כפי שראיתם ישנם משתנים רבים ומה שרשמנו אלו רק המשתנים העיקרים. חשוב לא להתעצל ולבדוק את כל המשתנים כדי שהבחירה במקום מסוים תתברר בסופו של דבר כבחירה טובה ונכונה. יש לציין שמקום מסוים אשר יכול להיות מושלם עבור אדם אחד הוא לא בהכרח המקום האידאלי עבור אדם אחר. לכן כאשר בודקים המלצות על מקום מסוים חשוב לשמוע מספר המלצות מאנשים שונים.

להתראות בינתיים ושיהיה לכם המשך שבוע טוב.

1 תגובות
קורס אימון אישי- קורס לחיים
14/02/2013 21:16
personal.training
קורס אימון אישי


שלום לכולם מה שלומכם?

היום רצינו לדבר אתכם על הערך המוסף שיש לקורס אימון אישי. קורס זה מעבר לידע המקצועי הרחב שהוא מעניק גם עוזר לנו לדעת לנהל בצורה יותר טובה את המשך חיינו אנו. זה קורה משום שבמהלך הקורס כל תלמיד למעשה חווה על עצמו על תהליכי האימון האישי ומקבל כלים מעצימים ומפתחים בהם הוא יכול להשתמש בחיים שלו עצמו. את הכלים האלו הוא מתרגל הן על עצמו והן על התלמידים האחרים בקורס. כך הוא מטמיע אותם בצורה טובה ויכול להשתמש בהם בסיטואציות שונות כדי לעזור לעצמו ולאנשים אחרים. תלמיד בקורס אימון אישי חווה לימוד במסגרת קבוצתית של נושא האימון האישי על כלל היבטיו.  אופן למידה זה מעצים את הלמידה וגורם לתלמיד להפיק ממנה הרבה לעתיד.

להתראות עד לפעם הבאה

0 תגובות
מתנה לעצמנו
06/02/2013 14:19
personal.training
קורס אימון אישי

שלום לכולכם מה שלומכם?

קורה לכם לפעמים שאתם מאוד רוצים דבר מה ולא יוצא לכם לקנות אותו בגלל כל מיני סיבות ותירוצים... לא הספקתי, יקר מידי, לא מתאים עכשיו אולי בתקופה אחרת, אולי כאשר הילדים יגדלו? למה אנו כל פעם דוחים את הדברים שעושים לנו טוב למועד אחר? ומה יקרה אם אף פעם לא יגיע מועד אחר? מה שאפשר לעשות עכשיו חשוב לעשותו. אם החלום שלכם הוא ללכת לקורס אימון אישי ואתם דוחים אותו רק בגלל המחשבה שכרגע הזמן לא אופטימלי להתחיל קורס ארוך ובכן עליכם לדעת כי אף פעם הזמן לא אופטימלי. אל תדחו ותעשו לעצמכם טובה - תעשו מה שעושה לכם טוב. אם אתם חושבים שקורס אימון אישי או קורס אחר זה מה שיעשה לכם טוב אז הירשמו אליו בהקדם. אנחנו לא מציעים לכם להתחיל להוציא הוצאות מופרזות על שמאל ועל ימין אבל אם כבר הרבה זמן אתם חושבים על משהו מסוים ודוחים אותו במידה ואתם יכולים להרשות לעצמכם כלכלית את ההוצאה עשו זאת.

להתראות בשבוע הבא

0 תגובות
אימון אישי- מקצוע לחיים
31/01/2013 10:44
personal.training
אימון אישי, מקצוע

שלום לכם מה שלומכם?


בפוסט בעבר הסברנו כי מי שמעוניין לעסוק באימון אישי לא בהכרח חייב להחליף מקצוע.

אנו עדיין תומכים בעמדה זאת אך מנגד מי שכן מעוניין להחליף מקצוע ולעבוד רק בתור מאמן אישי יכול גם לעשות זאת, כמובן שעדיף בצורה הדרגתית. להיות מאמן אישי זהו מקצוע מלא סיפוק הן בפן המקצועי והן בפן האישי. לעזור לבנאדם להגיע אל המטרות עליהם הוא חולם נותן תחושת אדירה של הצלחה למאמן האישי עצמו. הצלחה שלכם במקצוע זה, בעצם שווה להצלחה של המתאמנים שלכם. בנוסף לכך מקצוע זה נשאר תמיד מעניין ומאתגר, גם אם אתם מאמנים אדם עם מאפיינים דומים לאדם אחר שכבר אימנתם לעולם הם לא יהיו זהים. תמיד יהיה שוני כלשהו בין אדם לרעהו אשר יאתגר אתכם בדרך האימון שלכם. גם הקורס עצמו יחסית קצר למה שנדרש כיום ברוב המקצועות כדי לעבוד בהם, זאת משום שהלמידה ממשיכה לאורך כל השנים תוך כדי העבודה והתמקצעות בתור מאמן אישי.

שיהייה המשך שבוע טוב לכולנו

1 תגובות
קורס אימון אישי מותאם אישית לך
24/01/2013 17:34
personal.training
קורס אימון אישי מותאם

שלום לכם מה שלומכם?

רצינו להסביר לכם היום כיצד כל אדם יכול לבחור ללכת לקורס אימון אישי שהכי מתאים לו. מעבר למאפיינים המובנים מאליהם כמו: באיזה מוסד ללמוד, ללמוד קורס בוקר או ערב, אצל איזה מאמן\מאמנת ללמוד וכ"ו. ישנם עוד כמה מאפיינים שייתכן שלא הכרתם. ראשית כל יש מקומות בהם אפשר לבחור האם לעבור קורס אימון אישי בקבוצה עם מספר אנשים שבאים לקורס עם מטרות משותפות או לעבור את הקורס בצורה פרטנית כאשר אתה התלמיד היחיד. לשתי הצורות יש יתרונות וחסרונות והעדפה לכאן או לכאן משתנה בהתאם לרצון המתאמן, אופיו ושאיפותיו מהקורס. שנית ישנה התפתחות מסוימת שהתרחשה בתחום של קורסי אימון אישי. בחלק מהמקומות ישנם כיום קורסים מיוחדים המותאמים ספציפית לאוכלוסיות מסוימות. לדוגמא ישנם: קורס אימון אישי לנוער, קורס אימון אישי להורים שכולים, קורס אימון אישי לנוער, קורס אימון אישי לדתיים, קורס אימון אישי לארגונים שונים, קורס אימון אישי למנהלים ועוד. לסיכום קורסי האימון האישי מגוונים ביותר וצריך להשקיע מחשבה לפני שבוחרים היכן ללמוד כדי למצוא את הקורס שמותאם לך בצורה הטובה ביותר.

0 תגובות
קורס אימון אישי- לא בהכרח החלפת מקצוע
16/01/2013 19:05
personal.training
קורס אימון אישי, מקצוע

שלום לכם מה שלומכם?

התחלות חדשות, שינויים גדולים הם מרגשים ומלהיבים אך גם מפחידים לעיתים. אין זה דבר של מה בכך לעשות את הצעד שיוביל אותנו בדרך אחרת לגמרי ממה שהלכנו בה עד היום. בפוסט הזה רצינו להסביר לכל מי שנושא האימון האישי מושך אותו, אך לא מעוניין להתחייב בפני עצמו כי בזה הוא הולך לעסוק מעתה ועד עולם שתמיד אפשר לשלב. לפני 2 דורות ואולי חלקית אפילו דור אחד אנשים למדו מקצוע ועבדו בו לכל חייהם. אנשים שלא עשו זאת היו יוצאי דופן. כיום המצב הפוך ונפוץ לראות אנשים אשר מחליפים מקצוע בחלוף השנים ואף עובדים בשני מקצועות בו זמנית. אימון אישי יכול לספק פרנסה יפה כמקצוע בפני עצמו אך יחד עם זאת אין מן הנמנע לעסוק בתחום זה בשילוב עם מקצוע אחר. לא חייבים לעזוב הכל ולהחליף מקצוע. אפשר לעשות את השינוי הדרגתי ולעבוד בו זמנית במקצוע הישן ובאימון אישי. הכי חשוב לא להישאר במקום שלא טוב לנו בו מהפחד מה יהיה בעתיד? מה יקרה אם אעזוב את המקום הנוח והמוכר לי?

לסיכום שוב פעם- תמיד אפשר לשלב ואמירה זאת נכונה לעוד תחומים רבים בחיים.

מקווים שנתנו קצת חומר לחשבה

נתראה בקרוב

0 תגובות
קורס אימון אישי- לשם מה ומדוע
10/01/2013 22:27
personal.training
קורס אימון אישי

שלום לכם מה נשמע אצלכם?

היום נתחיל מההתחלה ונסביר לכם מה זה המטרה בקורס אימון אישי.

המטרה של קורס אימון אישי הינה לעזור למתאמן לעשות שינוים משמעותיים בחייו ובדרכי התנהגותו. שינויים אלו הם חיובים ובעלי השפעה על אופן ההתנהלות של אותו אדם ספציפי. במהלך הקורס האדם לומד להכיר יותר טוב את עצמו. להכיר את החולשות שלו ולהיות מודע אליהם כאשר הם באים לידי ביטוי בחיי היומיום שלו. כמו גם להכיר את היכולות שלו והתכונות החזקות שבו. המתאמן לומד להגדיר לעצמו מה הן השאיפות שלו. מקבל כלים להתמודד עם מכשולים אשר  מעכבים אותו מלהגשים את חלומותיו ולהגיע ליעדיו. קורס אימון אישי מעצים במתאמן את החוזקות שלו, את תחושת המסוגלות שלו ואת הביטחון העצמי שלו. במהלך הקורס המתאמן לומד להאמין בעצמו וביכולתו. המתאמן יראה יותר בברור את הצלחתו העתידית וילמד איך להגיע אליה.

להתראות בשבוע הבא

0 תגובות
שלום עולם
26/12/2012 15:13
personal.training
כללי

שלום לכולם!

מה שלומכם?

אנו מתרגשים לפתוח את הבלוג הזה ומקווים שתהנו ממנו.

כאן זה המקום שלכם לשתף, לשאול, להתעניין ולדון בכל מה שקשור לקורס אימון אישי.

בנוסף הבלוג יעסוק גם בנושאי הכשרת מאמנים, אימון אישי ושיטות טיפול שונות.

מקווים שתהנו לקרוא פה, אנו נעדכן מדי שבוע.

אל תשכחו להגיב:)

שיהייה המשך שבוע נהדר לכולנו

2 תגובות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון