עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
Breakwater הינה יבואנית ומשווקת של פתרונות אבטחה מתקדמים. אנו משווקים בישראל את CyberLock, מערכת בקרת כניסה מתקדמת אשר הופכת כל מנעול מכני רגיל ליחידת בקרת כניסה ללא חיווט תקשורת ומקור מתח במנעול.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מאי 2012  (3)
בקרת כניסה לכל צורך - מערכת CyberLock בפעולה
30/05/2012 10:08
צוות Breakwater
בקרת כניסה, מנעולים, תיבות איסוף דואר

קב"טים, מנב"טים, מנמ"מרים, מנהלי תפעול וכל מי שעוסק באבטחה הארגונית מכיר בוודאי את היישומים הקונבנציונליים של מערכות בקרת כניסה. בכל ארגון מסדר גודל בינוני ומעלה נמצא לרוב מערכת בקרת כניסה במעברי הכניסה לבניין או לקומת המשרדים ובדלתות חשובות בתוך הארגון.


בשנים האחרונות פותחו פתרונות בקרת כניסה מתקדמים עבור יישומים שאינם מעברים ודלתות אלא עבור כל מתקן אחר אשר דורש בקרת כניסה כמו שערים, פתחים שונים הדורשים מנעולי תלייה, ארונות רגילים, ארונות תקשורת, ארונות שרתים, ארונות חשמל, לוקרים, כספות ועוד. אחד הפתרונות המעניינים והחדשניים המאפשרים בקרת כניסה בכל מקום הינה מערכת בקרת הכניסה CyberLock מתוצרת ארה"ב.


בקרת כניסה במתקני רחוב - תיבות איסוף דואר

חברת הדואר של ניו זילנד עושה שימוש בקבלני משנה לאיסוף הדואר מ- 5,000 תיבות האיסוף הפזורות ברחובות המדינה. האיסוף צריך להתבצע בחלונות זמנים יומיים מוגדרים. לחברת הדואר של ניו זילנד לא היתה שום דרך לקבוע האם ומתי נאסף הדואר. בנוסף, כל מפתח שאבד חייב את החלפת כל המנעולים של תיבות הרחוב שננעלו על ידו, בעלות גבוהה.


מערכת CyberLock נבחרה כפתרון אפקטיבי וכלכלי כדי לספק בקרה על זמני איסוף הדואר ולאפשר את השליטה הנדרשת במפתחות.

קרא עוד על CyberLock0 תגובות
בקרת כניסה במכונות מזון ומשקאות אוטומטיות
28/05/2012 11:14
צוות Breakwater
בקרת כניסה, מכונות מזון אוטומטיות, מנעולים

Hoodview vending מפעילה מאות מכונות מזון ומשקאות אוטומטיות באזור פורטלנד, אורגון שבארה"ב. החברה סבלה קשות מגניבת כספים מהמכונות כתוצאה משכפול בלתי מורשה של מפתחות על ידי הגנבים. הגנבים השיגו בקלות מפתחות גולמיים ושכפלו את מפתחות המכונות וכך השיגו גישה למכונות ולכסף המאוחסן בהן.


נציגי החברה הכירו לראשונה את CyberLock, מערכת נעילה מתקדמת אשר הופכת כל מנעול רגיל ליחידת בקרת כניסה, בתערוכת אבטחה ולאחר ניסוי קצר שערכו רכשו את המערכת והתקינו את מנעולי ה- T-Handle המיועדים למכונות אוטומטיות. ההתקנה בוצעה במכונות שהיו מצויות בסיכון הגבוה ביותר, במקומות כמו בתי ספר ובתי חולים.


התוצאות היו מדהימות, CyberLock פתרה את בעיית שכפול המפתחות ואת ההפסדים כתוצאה מגניבה. לטענת מנהלי החברה המערכת החזירה את ההשקעה בה תוך 60 יום!


קרא עוד אודות CyberLock

0 תגובות
קצת עלינו ועל הבלוג שלנו
24/05/2012 10:14
צוות Breakwater
בקרת כניסה, מנעולים, מנעול חכם, מיגון
Breakwater עוסקת בשיווק מערכות אבטחה מתקדמות למגזר העסקי והארגוני.
אנו משווקים את מערכת בקרת הכניסה החדשנית CyberLock. 

CyberLock היא מערכת נעילה המורכבת מצילינדרים וממנעולים אלקטרו-מכניים המחליפים את הצילינדרים והמנעולים המכניים הרגילים וממפתחות אלקטרוניים בהם מוגדרות הרשאות הפתיחה של כל מחזיק מפתח - אילו מנעולים הוא רשאי לפתוח ומתי.

המערכת מאפשרת שדרוג משמעותי ברמת האבטחה הפיזית של כל עסק או ארגון ולמעשה מספקת פתרונות בקרת כניסה במקומות בהם מערכות בקרת הכניסה המסורתיות אינן יודעות לתת מענה.

בבלוג שלנו נספר על שימושים מעניינים במערכת CyberLock באמצעות תיאור מקרי מבחן (Case studies).

מידע נוסף ומפורט יותר תוכלו למצוא באתר שלנו - www.breakwater.co.il

מקווים ללמד ולעניין.

צוות Breakwater


2 תגובות