עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
בלוג זה מוקדש לניסן יעקובי חקירות - מספר החקירות מס1 בארץ
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
ניסן יעקובי - טענות נגד משרד ניסן יעקובי -
26/03/2015 14:25
אבי בן דוד
ניסן יעקובי, בית משפט, חקירות

כזכור, הגברת אורלי פלח הגישה תביעה לפיצויי פיטורין בעילה של התפטרות (התפטרות בדין מפוטר) כנגד מעסיקה לשעבר ניסן יעקובי וכן בניסיון להדחת עד.

 

בפסק דין מנומק היטב מיום 25/02/2015 בית הדין לעבודה דחה על הסף את תביעתה של הגברת פלח אורלי נגד ניסן יעקובי על רקע הטלת דופי במהימנות גרסתה.

 

ניסן יעקובי וחגי תומר ממשרד ניסן יעקובי חקירות - חוקרים ותיקים ועתירי ניסיון העלו במהלך עדותם בבית הדין נקודות וראיות משמעותיות רבות שמערערות את גריסתה של אורלי פלח.

 

אורלי פלח שינתה את גרסתה מספר פעמים בנוגע למועד האירוע ולא ידעה לתת הסברים לשאלות רבות.

 

בתום הדיונים שנערכו בבית הדין לעבודה  נדחתה תביעתה של הגברת אורלי פלח  על הסף כאשר חבר השופטים מעלה תמיהות ותהיות רבות לגבי הגרסה שמסרה בבית המשפט ומעלה חשד לאינטרסים אחרים שלה בהגשת התביעה כנגד ניסן יעקובי.

 

נזכיר כי באורח פלא תביעתה של הגברת אורלי פלח  הופצה ב- 12/2011 בעיתון "פוליסה" ובבלוגים באינטרנט עוד בטרם קיבל ניסן יעקובי עצמו את כתב התביעה לידיו תוך כוונת זדון לפגוע בשמו הטוב ובמוניטין של משרד "ניסן יעקובי" ואי יכולתו להגיב כנדרש להאשמות השקריות והזיות כנגדו.

 

בית הדין  הנכבד קבע בהחלטתו מיום 25/02/2015 בין היתר בסעיף 14 לפסק הדין (ציטוט) כי:    ".... התובעת לא סיפקה לבית הדין הסבר לתמיהה שמקורה בעובדה שהיא מצא לנכון להיות מוערבת באופן אקטיבי בהליך שהתנהל בין מר חורש לבין ויצמן יער. עובדה שהתבטאה בכך שהתובעת ערכה תצהיר בתמיכה לבקשת רשות ערעור שהוגשה לבית הדין הארצי לעבודה על ידי וויצמן יער בעקבות החלטתו של בית הדין האזורי שלא להתיר את הזמנתה לעדות מטעם ויצמן יער. תצהיר שהוגש עוד טרם שהתובעת הגישה את תביעתה שלה לבין דין זה....".

 

0 תגובות
ניסן יעקובי מצליח שוב - סיפורו של מושיע
27/08/2012 15:47
אבי בן דוד
ניסן יעקובי, ניסן יעקובי חקירות, יעקובי

סיפורו של מושיע

אספר כאן את סיפורי , סיפור שלמעשה מנקודת מבטי הציל את חיי משפחתי ולפיכך מהווים דברי אלו מילות תודה חמות למשרד החקירות של ניסן יעקובי מהרצליה אשר בנסיונו ,תעוזתו ופעולתו הוכיח לי שלעיתים גם הצדק יכול לנצח.

הסיפור החל כאשר קרוב משפחתי נשא לאישה שלימים ילדה את שני ילדיו אך במקביל נהגה לרדת לחייו ,להשפילו ולהלבין את פניו בכל פורום אפשרי.

המצב החמיר כאשר זנחה את הטיפול בילדים ,הרבתה להיעדר מן הבית ,לתקוף את בעלה ולקללו ,תוך ניצול טוב ליבו ושימוש ברוע ליבה כדי לדכאו.

המצב הגיע לכדי כך שהבעל חדל לתפקד, לרבות בעבודתו דבר שהשפיע על כל הסובבים אותו ובעיקר משפחתנו.

בנסיונו להתחקות אחרי מעשי אישתו ניסה להתחקות אחריה במקום עבודתה ולכל אשר פנתה אך זו תמיד חמקה ממנו כשהיא מנצלת את אפשרויות היציאה המגוונות ממקום עבודתה ,עובדת עבודתה בסופי שבוע וכיוצ"ב.

כאשר גילתה שבעלה מנסה להתחקות אחריה "פתחה עליו פה" וביהירות אופיינית גיחכה בפניו שלעולם לא יצליח להיות ברמה שלה ולא יוכל להתחקות אחריה.

קבלן מפורסם מעירי ,אותו הכרתי, המליץ לי להפעיל את משרד החקירות "ניסן יעקובי" מהרצליה שרק הוא יוכל לפתור את בעייתי שכן "האישה" כבר זהירה מאד וחזקה מתמיד.

כשמשפחתנו כבר למודת מרורים פניתי אל החוקר ניסן יעקובי אשר קיבל ממני במספר מועדים נתונים רלוונטים ואת הסכמת הבעל לביצוע פעילות.

החוקר ניסן יעקובי ניתח את הנתונים ומסר כי לאור הנסיבות יאלץ לבצע פעולות שטח סמויות מקדימות ,פעולות שאותן כך מסתבר עשה על חשבונו.

בהתאם לממצאיו של החוקר הוברר כי האשה חשדנית מאד ומנצלת דרכי גישה שונות ומעברים פנימיים  אל מקום עבודתה בקניון בכדי לחמוק מכל עין.

עוד הוברר כי בעוזבה את ביתה בשעות ערב מבלי לומר מילה היא עושה דרכה בסימטאות חשוכות המהוות מעבר ללא מוצא עד היעלמותה באופן פתאומי.

ניתוח הנתונים ע"י החוקר הביאוהו למסקנה כי האשה עולה על רכב מוסתר שעוזב את נקודת איסופה במהירות נסיעה גבוהה מאד.

לפיכך הוחלט יחד עימי ועם הבעל על הפעלת מספר צוותי עיכוב המצוידים בכלי רכב דו גלגלי ,רכב בסיס וכלי רכב מהיר במיוחד.

צוותי משרד החקירות התמקמו בערבו של יום שישי ב"נקודות סגירה" שונות במרחב מגוריה של האשה .

כאשר יצאה מן הבית נחזתה סורקת את סביבתה וצועדת במהירות בין סמטאות קטנות וללא מוצא. צוותי המעקב שהוברר שהיו מצויידים במכשירי קשר סמויים התעדכנו ,שינו עמדות "וסגרו" את פעילותה.

לאחר הגעתה אל רחוב מקביל כלשהו נראתה נכנסת אל כסא שליד הנהג ברכב מפואר שאורותיו כבויים.

מיד עם עלייתה לרכב פתח הרכב בנסיעה מהירה ביותר אל כביש החוף וממנו אל צומת גלילות כאשר העוקבים בדרך מדווחים על מהירות נסיעה חריגה של הרכב (180 קמ"ש)והצורך לנתק מגע כדי לא לעבור על החוק.

כנראה בשל עבודת ההכנה של משרד החקירות המתין לרכב המפואר צוות מעקב בצומת מתחם בילויים ידוע ,איתר את הרכב ובבדיקות שביצעו החוקריםהוברר כי הרכב היוקרתי בבעלות בחור ערבי.

החוקרים הצליחו לעקוב אחר האשה ובן לוייתה ממוצע ערבי נכנסים לבר שם הם צולמו מתגופפים ,מתנשקים ועוד...

בשעת לפנות בוקר נצפו האשה ובן לויתה יוצאים מן המקום , נוסעים לאחד הישובים בשרון שם בחשיכה נצפתה האשה מסירה את תחתוניה, את ההמשך אין מה לפרט.

בעקבות ממצאיו של החוקר הבעל ,בן משפחתנו הצליח להסיר מעליו את קללת האשה ,לדרוש את זכויותיו וחיינו חזרו להיות שפויים.

סיפורי זה הוא כאמור הוקרת תודה צנועה למשרד החקירות ניסן יעקובי (מגיע לו שאחזור שוב ושוב על שמו) שבניתוח נתונים ,יוזמה ,אומץ ופעילות מהירה ויעילה הצליח לפתור לנו בעיה שמבחינתנו היתה בלתי פתירה.

 

 

1 תגובות
ניסן יעקובי הצליח לפצח
26/03/2015 14:27
אבי בן דוד

הרבה שמעו אודות סיפור המעשה של שר התיירות סטס מרזניקוב שצולם כשהוא מגיע אל המאהבת שלו ,שוהה אצלה ובהמשך נודע כי "זכתה" בפרוייקט גדול מאד ,כנראה בהתערבות מאהבה , סיפור שזכה לכותרות בתקשורת .

לא רבים יודעים כי את פעילות המעקב והצילום המורכבת אחר האישיות (שר התיירות) ביצע בהצלחה משרד החקירות "ניסן יעקובי

0 תגובות