עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

A r i e s
דואגת לאנשים שבסופו של דבר תוקעים לי סכין בגב.
נותנת לעצמי להכיל את הכאב.
עושה שטויות ומתחרטת
אבל לא תוותר לעולם.
~~~~~~~~~~~~~~
כתיבה הצילה אותי מעצמי.
בת 15
חברים
YN71The darkIM ALGhosti don't careOne body
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
Black Eyes

Her eyes held a greater darkness resembling cold, autumn nights and starless skies where all the hope seemed galaxies away. And yet you would find yourself looking into the abyss until it looks back.
מה עכשיו יהיה..?
22/05/2017 10:51
BlacKEyes
פריקה
איך אפשר להיות כל כך אבוד עם הבן שגרם לך למצוא את עצמך? זה מה שאני שואלת את עצמי בימים האחרונים , הכרתי את הטעות שגרמה לי לשנוא את עצמי לא פעם, איך עוד לא פיתחתי לזה עור של פיל ? אולי זה בגלל שהוא אחד מהאלה ששבר לי את החומות ? אולי כי הוא היה אחד שהכיר אותי לפניי שהשתנתי והפכתי להיות מי שאני היום ? כי הוא מזכיר לי את האחת שניסיתי להסתיר בכל הזמן הזה? 
מאנשים כאלה אני מתרחקת אבל הוא קרוב לבן אדם שאני הכי אוהבת , אז כדאי לי להשאיר עם האהבה של החיים שלי ואם השנאה הכי גדולה שלי? כמו שטן ומלאך שיושבים לי על הכתף אחד מהם אומר לי "את בחיים לא תשתני את תמיד תשארי המופקרת שתמיד היית ,תפגעי בעצמך אף אחד לא אוהב אותך את לא מבינה?" השני אומר "אני אוהב אותך כמו שאת ואני מצטער שאת צריכה לסבול את זה כל כך שזה הגיע למקום שפגעת את עצמך בגלל זה אבל אני לא יכול לעשות כלום" אז אני לוקחת את הזמן וחושבת מתגעגעת אבל חוששת לא מסוגלת להתקשר מהפחד , לא רוצה להזכיר לעצמי את האחת שניסיתי להסתיר כל הזמן הזה אז מה לעשות שאני כל כך אבודה בתוך עצמי?
1 תגובות
ההודעה
15/03/2017 23:37
BlacKEyes
קטעים קצרים, אני עם עצמי
הודעה ממך כבר לא גורמת לי להתרגשות , אחריי שנתיים שנלחמתי נמאס לי. 
תלחם אתה הפעם שאתאהב בך מחדש ולא הפוך.
הגלגל התהפך לו ואתה כבר לא בראש שלי יותר
חושב שאתה יכול לבוא עם החיוך ולכבוש אותי שוב
לא נראה לי שזה יעבוד לך הפעם
כי הלילה אני אשן לבד בלעדייך.
כי ככה התרגלתי מהגעגועים אלייך
חשבתי שאתה האחד בסוף עוד סתם אחד 
וויתור אצלי זה לא רגיל
ובטח לקשר של שנתיים אז אל תשפטו כי זה קשה
אבל אני תמיד אאמין באהבה
גם בנשמתי האחרונה 
אחכה לאחד שיגרום לי להרגשה הזו שוב
כי הלילה זה לא יהיה אתה
זה יהיה אני והמחשבות שעולות לי בראש

0 תגובות
Lost In Myself
04/03/2017 23:38
BlacKEyes
פריקה
מי אני ? מה אני רוצה מעצמי ? איזה עתיד אני רואה בדיוק? זה המחשבות שעוברות לי באמצע הלילה אני מרגישה אבודה בתוך עצמי , מקום שקט שאף אחד לא יכול לפרוץ או לעזור לא משנה כמה אדבר על זה אף אחד לא יהיה מסוגל באמת להבין , איבדתי את עצמי מרוב המחשבות איפה אני בדיוק ? מה אני מצפה מעצמי בדיוק? איפה הילדה שהתקווה היה גורם משמעותי בחייה ? לא מסוגלת להבין מה אני רוצה מעצמי כבר.
אהבה? הדבר האחרון שאני חושבת עליו עכשיו , חברות ? יותר גרוע מוקפת באנשים ומרגישה כל כך לבד , גם כשאני כותבת את הקטע הזה אני לא יודעת מה לכתוב פשוט כל מה שעולה לי לראש זה בלבול אחד גדול שאני לא מסוגלת לשלוט בו.
בתי חולים , טרם , מרפאות , מחטים משהו שאני רואה ביום יום שלי איך ילדה קטנה איבדה חצי שנה מהשנים היפות שלה בלהיות דבוקה למיטה מסריחה ששמים לי מחט בתוך הוריד בתוכי אני מתה מכאבים אבל אני צריכה להשאר חזקה ליד אמא שלי , ואמא שלי ? הכאב שאני עוברת כואב לה פי 2 היא לא מראה את זה אבל אני רואה איך היא אוכלת תסביך איך הילדה הקטנה והתמימה שלה איבדה חצי שנה מהחיים שלה רק בלהיות בטיפולים של להיות ילדה נורמלית ובריאה כמו כולם, הבן אדם הכי קרוב אליי שלא איבד בחיים את התקווה שלה בי אבל היא סובלת יותר ממני ואני יודעת את זה.
מרגישה כלואה בתוך עצמי רוצה להשתחרר מהאזיקים לפרוח , רוצה להיות גם מאושרת רוצה גם לשמוח בכוחות עצמי הבית ספר מלמד אותי את הגבולות של עצמי , איך אני מוצאת את עצמי בכל הבלאגן שאני לא יכולה לתאר אפילו ? הכתיבה הדבר היחידי שמשאיר אותי בטוחה ואמיתית בכל הדבר הזה בלעדיי זה מי יודע איפה הייתי היום .
6 תגובות
שומן , רזון , ועצבים על הבוקר.
11/02/2017 13:53
BlacKEyes
פריקה
לא יודעת אם שמתם לב אבל נתקלתי בהרבה פוסטים של אנשים "שמנים" שמפרסמים תמונה שלהם בבגד ים.
עכשיו שלא תבינו אותי לא נכון אני בעד אהבה עצמית וביטחון גבוהה , אבל יש גבול כמה אנשים יכולים להיות צבועים בין לכתוב לאותה אחת "וואו סקסית" "יפה גאים בך" לבין לכתוב למישהי שיש לה בעיה שהיא לא יכולה להשמין או לא רוצה והיא אוהבת את הגוף שלה רזה " איכס לכי תטפלי בעצמך" 
סליחה ?! סבבה אני בטוחה ששניהם מקבלות תגובות על זה אבל עדיין בשבילי זה אותו דבר ולהגיד למישהי שהיא רזה מידי זה כמו להגיד למישהי שמנה .
מתי אנשים יבינו את זה?
ואני בתור נערה שהיא רזה ולא מצליחה להשמין בגלל סיבות כאלה ואחרות מקבלת תתגובות האלה ביום יום ותנו לי להרוס לכם את הפנטזיות לא זה לא כיף. זה להפגע כל יום ולהסתכל על הגוף שלי ולחשוב שמשהו לא בסדר עם עצמי. 
אנשים תפסיקו פשוט להתערב בכל דבר שמנה ורזה זה אותה בעיה בשבילי.
שתיהן נפגעות
שתיהן יש להן בעיות
וזהו כאן נגמר הסיפור
0 תגובות
My BesT
09/02/2017 23:57
BlacKEyes
הידיד הכי טוב שלי הוא חלק ממני , כשכואב לו כואב לי הוא קשור אליי, ללב שלי.
תמיד בזמנים הקשים הוא ידע לעלות לי חיוך על הפנים וגם כשהיה קשה (והיה) 
הוא תמיד היה לצידי לא משנה מה היה קורה , אני מעדיפה אותו יותר מאשר חברות מזויפות שעושות טובה שהן מדברות בכלל או ידידים אחרים.
גם בריבים ידענו שאנחנו נשלים בסופו של דבר כי איך אנחנו יכולים להסתדר בלי אחד עם השנייה? גם כשהתרחקנו והיו בנינו וויכוחים תמיד ידעת שיש מי שבאמת יקשיב לך ולא יחייך אלייך חיוך צבוע כי אתה מכיר אותי אני בן אדם אמיתי. 
אתה כמוני , אתה מסתיר את הכאב שלך כדאי לא להראות לאנשים שגם אתה שבור מבפנים כדאי להראות להם שאתה חזק אבל אני רואה את הכאב שלך, אל תחשוב שאני לא פה אני תמיד פה גם כשאני מתרחקת אני רואה הכל, אני שמחה שהכרת חבר חדש שגורם לך שמחה בחיים ומעלה אותך למעלה זה כיף לי לראות שאתה התחברת גם למישהו אחר ושיש לך עוד אמונה בבני אדם.  זה כיף לי לראות שיש רגעים שיש לך חיוך אמיתי כשאתה איתי כי אף אחד לא יבין את הבדיחות שלנו בחיים.
תודה שלימדת אותי לסמוך על אחרים.
תודה שלימדת אותי להתחבר לאנשים ולהיפתח.
תודה שלימדת אותי שאני צריכה להיות אמיתית עם עצמי ולא להיות מזויפת.
תודה על כל מה שהענקת לי
אני מאחלת לשנינו עוד שנים של צחוקים , ריבים , וזכרונות.
-D-
0 תגובות
לא יכולה לכתוב לך..
06/02/2017 14:10
BlacKEyes
קטעים קצרים, פריקה
הלוואי ויכולתי לכתוב לך כמה אני אוהבת אותך , הלוואי ויכולתי לספר לך על רגשותיי ועל המאבקים שאני עוברת כשאתה לא פה , אתה נותן לי את הכוח להמשיך להאמין בעצמי , אתה גורם לי לראות את הצד הטוב שבי , אתה נותן לי תקווה להרגיש חיה עם עצמי שיש מישהו שחשוב לו שאני אשאר בחיים בשבילו.
כמו מנהרה חשוכה שבקצה יש את האור שמעורר תקווה .
הלוואי ויכולתי לספר לך מה אני מרגישה ועוברת , אני רק רוצה להגיד לך כמה הגוף שלי מתגעגע לשלך , החלק השני שבי.
הלוואי והיית פה מחבק אותי כשקשה ומתעצבן כשהיית מרגיש שאתה לא מגן עליי מספיק. 
הייתי עושה הכל בשביל לראות אותך לעוד שנייה שמרחיקים אותנו ככה, אבל אני אחכה לך תמיד.
0 תגובות
Lose hope
06/02/2017 00:52
BlacKEyes
כתיבה
ביום שאני אאבד תקווה תדעו ששום רגש לא נשאר לי בגוף , ביום שאני אוותר על אהבה תדעו ששום דבר לא נשאר חי בגוף שלי , ביום שאני אוותר תדעו שאני לא אחיה עוד יום נוסף.

לאבד תקווה זה אומר לחיות בפחד מאנשים, כי היו כאלה ששברו לך את הלב או תקעו לך סכין בגב אנשים שהם היו הכי קרובים אלייך , הרגשת שהם האלה שתמיד יצליחו לקרוא אותך גם בלי שתגיד להם מילה. לאבד תקווה זה שיום אחד אתה מרגיש שאתה נופל מצוק גבוהה ואין מי שיציל אותך הפעם , לאבד תקווה זה לא לסמוך על אף אחד , גם אלה שרוצים לגרום לך לאושר אתה לא תתן להם להיכנס כי אתה פוחד כבר, אתה פוחד לאכזב את אותו הבן אדם אתה פוחד שהוא ילך אתה פוחד שיום אחד ימאס לו והוא ימצא לך מחליף יותר טוב אתה פוחד לשתף את הרגשות שלך עם אחרים אתה פוחד בכלל לחשוב מה יגידו עלייך כי נמאס לך אתה לא מסוגל להכיל את כל זה .

לוותר אהבה זה להפסיד את הרגש היחידי שיכול לגרום לך להרגיש חי, זה לא ליצור זכרונות ורגעים משותפים עם האחד שאתה מרגיש שהוא חלק ממך , זה לא להתעצבן , לכעוס , לבכות , לשמוח , לצחוק , לקנא , לדאוג , והכי חשוב? לאהוב.
לחשוב מה יכול לשמח יותר את החצי שלך , מה יגרום לו לצחוק איזה בושם הוא יאהב כשברור לך שהוא מעדיף אותך גם עם פיג'מה בלי איפור עם שיער מתוסבך מהחיים. לוותר על דבר כזה זה אומר שפגעו בך יותר מידי שאתה לא מסוגל כבר להרגיש את הרגש הזה בלי לחיות בפחד לאבד אותו .

וביום שאני אוותר על שניי הדברים האלה? שתדעו שנלחמתי בכל כוחותיי כדאי לא לאבד את הדברים האלו , שתדעו שהאמנתי בכל כוחי עד שהחיים סגרו עליי ולא הצלחתי הפעם לצאת . 
2 תגובות
JusT Let Me LovE You
21/01/2017 19:08
BlacKEyes
פריקה
"כמה חוסר אמונה יש בבן אדם אחד" חשבתי לעצמי כשאני לוקחת עוד שכטה מהסיגריה, למה לאבד בן אדם שאתה כל כך אוהב בגלל הפחדים שלך? אתה צריך להשתמש בבן אדם שיעזור לך , הוא המקור הכוח שלך.
איך אפשר לוותר על בן אדם כל כך בקלות? איך אפשר להסתכל לה בעיניים ולשבור לה את הלב לחתיכות באותו הרגע? איך אותו אחד או אחת יכולה להמשיך לסמוך על אנשים באותו רגע? האמון שלהם נשבר להם מול העיניים הם לא יכולים לסמוך על כל אחד שאומר שזה בסדר , לא זה לא עובד ככה עולם מעוות שרק פוגע וחושב על איך להשיג את המבוקש , איך להשיג את הנוצץ במקום להסתכל על הערכים שקיימים בדברים האחרים מתי בני אדם יתחילו להעריך את מה שיש להם בידיים? מתי הם יהיו מסוגלים להשים את כל האגו ואת כל הפוזה בצד?
איך מישהו יכול להיות גבר על מישהי שגרמה לו להרגיש כמו גבר? 

2 אנשים יוצרים חיים , 2 אנשים יוצרים אהבה , 2 אנשים מסוגלים לשנות את עולם למה אף אחד לא מבין את זה? למה אנשים צריכים לפחוד מאהבה? למה אהבה זה יכול להיות הדבר הכי רע בעולם ומצד שני הדבר הכי טוב בעולם, אהבה יכולה לשנות כל אחד וכל אחת היא יכולה לשנות את המבט ריאה על העולם , היא יכולה לעשות רק טוב? למה אנשים מנצלים את הדבר המדהים הזה לרעה? איך אפשר? איך אפשר להרוס את המושג הכל כך טהור הזה ולהרוס אותו ברוע , כעס , קנאה 
"כמה חוסר אמונה יש בבן אדם אחד" אמרתי לעצמי לפניי שכיביתי את הסיגרייה.
2 תגובות
My Bad SidE
09/12/2016 09:37
BlacKEyes
כלואה, כלואה בין אנשים שרוצים לרעתי , אנשים שרוצים לפגוע בי, הרגשתי את האזיקים על ידיי
"לא! לא! אל תתני לה לצאת! את יותר חזקה מזה!" התת מודע שלי אמר
אני לא יכולה לתת לה לצאת אסור לי אני לא אסלח לעצמי בחיים. אבל ידעתי שאם האירוע ידרדר אני לא אשלוט במה שיקרה והיא תצא.
"תני לי לצאת"
"לא יקרה"
"את גם ככה יודעת שאני אצא לא חבל על המאמץ?"
"את לא תצאי"
"למה את תמיד מבטיחה לעצמך הבטחות שאת לא יכולה לקיים? תני לי לצאת לפני שאני אצא יותר עצבנית"
ידעתי שהיא תפגע בי ובכל הסובבים לי אסור לי להוציא אותה אסור אבל העצבים שלי רק עלו ועלו וידעתי שזה יקרה בקרוב מה אני אמורה לעשות? 
"תעזבו אותי תשחררו" צרחתי את החיים שלי וידעתי שזה ששוב פעם נכשלתי.
היא יצאה , לא שלטתי בעצמי , היא ניצחה.
"תעופו ממני ומהר אם אתם לא רוצים שאפגע בעצמי" המשפט האחרון שזכרתי לפני שהיא השתלטה עליי 
קמתי.
כל כולי דם , חתכים בידי, פציעות, מכות יבשות, שריטות על הפנים אנשים סביבי דממו והיו משותקים כשקמתי , הם הסתכלו עליי בפחד ובהלם, ידעתי שזה מה שיקרה כל פעם מחדש אני מאכזבת את עצמי רק שהיא השאירה לי מזכרת קטנה על גופי.
"זה בחיים לא יגמר"
-דיפרסיה מאניה
___________________________
היי מצטערת שלא עדכנתי הרבה זמן פשוט היה לי מחסום כתיבה אשמח אם תתנו לי עצות איך לשבור את המחסום:)
1 תגובות
Hold you
26/11/2016 13:12
BlacKEyes
פריקה
תפוס את ידי תאחוז בה אל תרפה אתה תיפול שוב לתוך האפלה, אני מנסה להציל אותך מעצמך ואתה בכלל לא רוצה שיצילו אותך , אבל אני לא אוותר אני אחזיק בך גם אם זה לוותר על עצמי, אל תשחרר תן לי לרפא אותך , תן לי להכנס לליבך אני לא אפגע בך אני אתפור את הצלקות שלך שם, אני ואתה זה גוף אחד למה אתה מתנגד כל כך? אני עשיתי משהו לא בסדר? זה בגללי? למה אתה מתרחק כל פעם שאתה מרגיש שטוב? שיש לך חום ואהבה? תן לי לעזור לך תן לי להוציא אותך מזה , נכנסנו לזה ביחד זוכר? לא משנה כמה חזקה אני אהיה אני בחיים לא אשכח אותך, אתה בעצמך אמרת שאני ואתה זה נפש אחת איך אפשר לשכוח את החצי השני?.

פגעת בי, שוב.
איך אתה בכלל מעז לשלוח לי הודעה כל לילה שאזכר בגעגועים שלי אלייך, איך אתה מספר לי את השקרים האלה כדאי שאאמין לך , אני לא תמימה כבר וזה בגללך, החזקתי יותר מידי והתחלת לאהוב את זה, את ההרגשה שהבאתי לך אף אחת לא הייתה עושה וניצלת את זה, נתת לי הרגשה של חסרת אונים ומהפחד שתברח לי, שתהיה עם מישהי יותר טובה.
אבל זה לא מה שרצית בכלל לא רצית לרפא את עצמך, לא רצית בכלל להתחזק רצית להיות בעמדה החלשה של המשחק וחשבת שאחזור כל פעם מחדש, הפעם? כללי המשחק ישתנו.
לא אענה לך יותר לא אתן לך את הזכות הזאת שאתה תשפיל אותי. לא אתן שאני אפגע בעצמי שוב ושוב רק בגלל שלך משעמם ואתה תמיד יכול לחזור לפינה הקטנה שלך לידי.

כן אני יודעת שאני צודקת לא חידשת
י כלום, כן טוב שהתברר לך שפגעת בי כל כך, כן ברוך הבא למצב שהכנסת את עצמך לחיים המסכנים שלך.
זה מה שרצית לא? לא, אתה לא ידעת למה אתה נכנס לא ידעת איזה מציאות מעוות נכנסנו שנינו אני הצלחתי לברוח ואתה נשארת מאחור כי לא היית מסוגל לנטוש את המסכנות, אין לך תירוצים. בודד לא היית , בחיים לא נתתי לך הרגשה של בודד, תמיד נתתי לך מקום אצלי בבית, אצלי בלב.
היית יכול רק לצאת מזה ולהתחזק ושנינו היינו עוברים את זה ביחד, כמו שעברנו הכל ביחד אבל אתה בחרת דרך אחרת ויותר קשה שאני הלכתי על הדרך הקלה , אני לא צריכה לשמוע אותך בטלפון אומר לי שצדקתי כי אני אמרתי לך שזה מה שיקרה, למה אתה אף פעם הולך לפי הדרך שלי? היו לך כל כך הרבה הזדמנויות להצטרף אליי ובחרת בדרך "הקלה" אני הצלתי את עצמי, ואתה בחרת שאחרים יצילו אותך.

לא משנה כמה אני אשנא אותך , לא משנה כמה אני אתעב אותך תמיד ישאר לי מקום בלב בשבילך החדש, אני בחיים לא אוותר
.

0 תגובות
« הקודם 1 2 3 הבא »