עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
איך להיות בלונדינית בלי להיות בלונדינית
29/09/2016 18:36
carmit
בלונד  ... מרלין מונרו, אנה ניקול סמית , קייט מוס , פארה פוסט ועוד הוכיחו שלהיות בלונדינית זה להיט וגם מושך אלייך לא מעט דברים טובים , רעים ולפעמיים גם זבובים .
לא כולן אוהבות בלונד , יש הטוענות שזה יותר מידי מאולץ ויותר מידי שם אותך בנישה שמרבית הנשים המשכילות לא רוצה להיות בה.
לעומת זאת בלונד משדר הרבה נוכחות , הילה, אור ובעיקר יוקרה.. וזה תמיד הולך עם מעיל עור או פרווה בצד פלוס משקפי דיור איימתניים .
 כבר שנים שאנחנו הנשים סובלות מסוג של החפצה,סטיגמות, או סתם מלל שובניסטי מצד הגברים.
החלטתי ליישר קו בין הנקודות המובילות למסקנות מטופשות אשר בלונדיניות הן טיפשות אז זהו שלא.. לא כל אחת חייבת להיות בלונדינית בכדי להיות בלונדבילית .
יש כמה דרכים להיות "בלונדינית"  אחת מהן היא פשוט לרחף ברחבי הגלקסיה ולענות בתשובה אינפנטילית של "מה?!.." בתהייה לאחר מכן רוב הסיכויים שתזכי בתואר בלונדבילית.
שנית ניתן פשוט לצבוע לבלונד ולהתלבש חשוף והיי- הכתר שלך.. סתם ככה כי בא לגברים לחלק מתנות ומבטים עטופים בסרט לגבי הז'אנר - לא ידוע.
האופציה השלישית יכולה להיות להצמד לילדה הפנימית , אנחנו לא נוהגות להתנהג בילדותיות יתרה שמה נראה מפגרות מידי ובחור יסתכל עלינו בצורה מבישה ויגיד "שיואו היא פשוט סתומה".
האופציה הרביעית והכמעט אחרונה הינה פשוט לשתות לפני כניסה למקום  ופשוט לקפץ כאילו הרגע זכית בלוטו.
אופציה חמישית ואחרונה הינה פשוט להכנע לאמת בחרת להיות בלונדינית וזה בעיה , מרלין מונרו הוכיחה לא פעם ולא פעמיים שהבלונד שולט.. יותר נוכחות יותר אופציות להשתטות וגם באם תעשי שטויות לצערך הרב - יסלחו לך.
אז תהיי בלונדינית בלי להיות בלונדינית או פשוט תהני מי שאת . 


0 תגובות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון