עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
ביטוח חיים - משרד החקירות של ניסן יעקובי
27/08/2012 16:16
אביבה רונן
ניסן יעקובי, ניסן יעקובי חקירות, יעקובי

תיק ביטוח-

חברות הביטוח הגדולות במשק מנהלות תיקי ביטוח חיים במסגרתם פונים מבוטחים במקרי ביטוח שונים ומפעילים את הפוליסות בטענה כי הפכו למשוללי כושר עבודה בגין תאונה ,מחלה ,פגיעה וכדומה.

חברת הביטוח המחוייבת לשלם למבוטח תשלום חודשי ,על פי תנאי הפוליסה, פועלת לבדוק מפעם לפעם האם המבוטח מדווח לה דיווחי אמת בכל הקשור לאובדן כושר העבודה.

אחד ממשרדי החקירות הותיקים המתמחה במעקבים אקטיביים ופעולות חקירתיות סמויות לאיתור מבוטחים ששבו (או לא חדלו בפועל) אל עבודתם הינו משרד "ניסן יעקובי חקירות" המספק את שירותיו לחברות הביטוח הגדולות.

ייחודו של משרד החקירות הוא ביכולת להצביע באחוזים גבוהים ביותר על המבוטחים החשודים כעובדים או מפעילים עסק(בניגוד להצהרתם לחברת הביטוח) ואז להמליץ על מעקבים מצולמים.

במסגרת פעילות זו הצליח משרד "ניסן יעקובי חקירות" לעלות בין היתר על מבוטחים שניהלו פעילות עיסקית באמצעות "חברות שלובות", באמצעות קרובי משפחה לרבות פעילות עיסקית שבוצעה ללא דיווח לרשויות המס.

בין היתר אותרו מבוטחים שדווחו לחברת הביטוח כ"שברי כלי" אך בפעילויות שונות הוכחה פעילותם העיסקית מעבר לים .

מר ניסן יעקובי ,מנהל המשרד העריך ששנות נסיונו בתחום מאפשרים לו ,,כבר בבדיקה ראשונית להעריך לאן תתפתח החקירה , סבירות דיווחו של  המבוטח ,אמינותו וכיוצ"ב.

הערכה היא כי חברות הביטוח חוסכות בדרך זו סכומי כסף רבים ואף יוצרות אתראה כי עיניהן פקוחות כל העת לנסיונות דיווח לא מוצדקים.

 

1 תגובות
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון