עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
משרד החקירות של "ניסן יעקובי"
27/08/2012 15:50
אבי רונן
ניסן יעקובי, ניסן יעקובי חקירות, יעקובי

התרופה למחלה כדור (גולף)

 

מדובר בגוף גדול שהחליט לשכור את שירותיו של משרד החקירות ניסן יעקובי על מנת לבחון את התנהלותו וסדר יומו של אדם בעל נכות גבוהה שתבע את זכויותיו.

אכן למראית עין הוברר כי האדם מרותק לכסא גלגלים וזקוק לעזרה אך רגע לפני שיוענקו לו זכויותיו ביקש החוקר ניסן יעקובי פרק זמן נוסף ואישור להפעיל אמצעי חקירה מיוחדים על רקע סימנים מקדימים ,שנחזו בפעולות חקירה עקיפות ונותחו ע"י צוות החוקרים.

הוברר בדיעבד כי בקשת החוקר ואישורה חסכו בהמשך לגוף המזמין סכומי כסף ניכרים עד כדי דחיית זכויותיו של התובע והספור כך היה:

במהלך בדיקות עקיפות נוכח החוקר ניסן יעקובי לדעת כי התובע מרבה להיעדר מביתו ומגלה ניידות ממקום למקום שתדירותה אינה מאפיינת אדם המרותק לכיסא גלגלים.

צוותי מעקב ודיבוב מחופשים התמקמו בבית הדירות של התובע וסביבתו ,הנציחו כל רגע ושוחחו עם דיירים ושכנים במעגל הקרוב לתובע ובמעגל הרחוק יותר.

במקביל הופעלה חוקרת סמויה אשר פעלה לאתר את בני משפחתו הרחוקה יותר של התובע ולחקרם.

במהלך פעולות הכנה אלו עלה ספק באשר לנכונות תלונותיו של התובע ולפיכך אספו החוקרים בהדרגה נתונים אודות סדר יומו של התובע וכיצד מורכב שבוע בחייו.

במסגרת זו אותרו גורמים אותם מכיר בצפון הארץ מנהריה ועד השרון.

התוצאות לא איחרו לבוא ובסיכומה של פעילות מורכבת הונצח הנכה ע"י צוותי העוקבים של משרד החקירות ניסן יעקובי, מגיע אל מועדון הגולף בקיסריה ,ממסתרי החניה הפנימית צולם יוצא מן הרכב כשהוא עומד על שתי רגליו , נוטל תיק המכיל את כל ערכת מחבטי הגולף ,נושא אותו על כתפו וחומק על רגליו אל תוך מתחם הגולף הפרטי שם נטל חלק במשחק גולף ממושך והתובע "המרותק אל כסא גלגלים" התגלה כשחקן גולף מוכשר...

על זה נאמר כי הגולף טוב לבריאות.

 

 

1 תגובות