עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
כשאתה נשאר לבד ואין לך אנשים שאתה יכול לסמוך הלהם כמו חברים או משפחה ואין לך למי לספר את הסודות הכי אפלים שלך אז נשאר לך רק לכתוב אותם לאנשים שמרגישים כמוך שחווים את אותו הדבר ..
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
אינסטגרם
03/10/2014 13:36
Alice
תעקבו אחרי באינסטגרם עבודות אומנות שלי ועוד עוקבת חזרה rita_kor_1242
0 תגובות
ילדה קרציה
13/02/2014 20:35
Alice
כול יום חברה שלי מתקשרת עליי 11 פעמיים ויותר כדי לספר לי אך בן בכיתה י"ב יתחיל איתה , ואך בן שגדול ממנה ב3 שנים יתחיל איתה ואך הוא יסתקל עליי ואך זה דיבר איתה וזה משגע אותי כול שעה היא מתקשרת עליי ..
אני כול יום ישנה אחרי בית ספר כי אני עייפה והיא מתקשרת ואני עונה לה ואומרת לה שאני ישנה ואז היא אומרת : מה את ישנה !, לא נורא תקשיבי לי : ואז שעה היא חופרת לי ואני אומרת לה כול הזמן אני ישנה אחרי בית ספר והיא לא מקשיבה ועכשיו היא רוצה שאני ישן עצלה ביום שישי ואני לא רוצה כי היא קרציה היא כול היום חושבת רק על בנים היא יכולה להסתובב בכול בית הספר כי לראות איזה בן ,
וזה משגע אותי הבעיה שהיא לא פרחה ...
באמת כמה אפשר לחשוב רק על פנים במשך השלוש שנים האחרונות היא הייתה מאוהבת ב11 בנים וזה מטומטם ועם כול הבנים האלו היא "מתחילה " ואז היא נעלבת מהם "ומנתקת " את הקשר .... ואז חודשיים היא בוכה ,,,,,, ולא משנה כמה ניסתי לעודד אותה ולגרום לה להפסיק היא ממשיכה ..
וכמובן היא תמיד מבקשת ממני לבוא איתה לכול מני מקומות כדי לראות בנים (כמובן שאני לא בא ) ואני צריכה "לשמור " עליה כמובן על תקן הפיטבול, כמובן אני מכוערת ואף אחד לא יתחיל איתי (אני לא מכוערת ) ... פעם אחת באתי איתה לאיזה בית ספר "שחבר" שלה לומד בו (אני לא יודעת עם הם היו חברים , הם אף פעם  לא נפגשו ) והוא לא היה שם ,ישבתי שם במשך שעה וחצי איתה .....
כול יום היא חושפרת לי אך כולם מתחילים איתה ואז זה לא בעיה שלך ש י"ב מתחילים איתה היא "מתנהגת רגיל " לידם ..
כול 10 דקות היא רבה  עם חברה שלה אני צריכה לשמוע את זה כול היום .
כשאני מספרת לה מששהו היא אומרת :אחר כך על תבואי לבכות עלייה : 
זה מעצבן בטירוף !!!
0 תגובות
מה לעשות , היא חברה טובה
10/02/2014 17:42
Alice
אתמול חברה טובה  שלי קנתה סקייט והיא נפלה ממנו וקיבלה מכה . היום היא עמדה לידי ואכלה וחתיחה מהאוכל נפלה לי על הרגל אז בתור צחוק אמרתי לה "תיזהרי , הנעליים עלו יותר ממך " ואז היא דרכה לי על הנעל בכוונה ואז אני ככה בלי לחושב בעתתי בה במקום שהיא נפלה אז היא התחילה לבכות וביקשתי ממנה מיליון פעם סליחה ... היא אמרה שהיא שהיא סולחת  ואז היינו בסדר כיאלו כלום לא קרה צחקנו והכול ועכשיו אני מדבר איתה בפייסבוק והיא די כועסת עליי ... מה לעשות ?? היא חברה ממש טובה שלי ואני לא רוצה לאבד אותה ..
1 תגובות
ממש גבר ...
08/02/2014 13:20
Alice
אך זה הגיוני שגבר שכול היום צועק על אשתו מעליב ומשפיל  קוראה לה : זונה , דוחה , מגעילה , שמנה , את אף פעם לא תרזי ... תמיד תהיה שמנה ומכוערת , אני לא יכול לסבול אותך , אני שנוא אותך .
ועם האישה רק מעזה לפתוח את הפה הוא מאיים עליה עם מספריים ואו מאיים לזרוק עליה משהו ..
כול היום הוא אומר לה : את לא מסודרת , את דוחה , את לא נקייה , את לא מסדרת אחרי כלום , את לא מבשלת .
כול היום הוא מצווה עליה : תנקי את זה .., תסדרי את זה .., תעשי ככה וככה . 
אף פעם הוא לא אומר לה מילה טובה , אף פעם .
עם היא מתקנת לו את המחשב ולא כול כך מצליחה לסדר הכול ועידן יש בעיות היא לא תכנאית , אז במקום להגיד "תודה מותק" הוא צועק עליה : את לא יודעת כלום , את סתם מטומטמת , אני ילך למקצוען הוא תקן לי את המחשב תוך 10 דקות  . 
את הכול הוא עושה מול הילדים , ומה הילדים מכול זה ....... שככה נראים נשואים "אהבה " 
ועם אחד הילדים רק מנסה להגן על האמא הוא יש מתחיל לצעוק : תסתום את הפה שלך , אך אתה מעז , ככה חינכתי אותך , מפגר , תסתום את הפה שלך . 
וזה כזהו לא שיכור ....מצחיק אהה? 

0 תגובות
כול החיים שלי אמרו לי....
27/01/2014 16:26
Alice
היי כול החיים שלי אמרו לי שאני לא טובה  אמרו לי שאני לא מספיק חכמה , לא מספיק יפה , לא מספיק חשובה , לא מספיק מוכשרת .
שאני סתומה , מפגרת , מכוערת , שאני לומדת בכיתה של סתומים בבית ספר של סתומים .
כול החיים שלי אמרו לי ,את לא ...........
תמיד שאני בא למשהו מהיא יותר טובה, חכמה , יפה , מצחיקה  בא לפני והורסת לי הכול .
ועד שסוף סוף מצתי את אהבת האמת שלי משהי יותר יפה ,חכמה ,מצחיקה ,טובה ממני בא והורסת לי הכול ומתחילה איתו גורמת לו לאהבתה בה ..
ואני כמובן צריכה לשבת ולשתוק . 
אני צריכה להיות זו שבא עם "החברות" למפגיש עם בנים , השומרת , הפיטבול, זו שקצת יודעת להגן על עצמה , זהו היא לא מספיק נשית , היא לסבית , היא טומבוי .... די ראבק 
0 תגובות
מה שונה ?
26/01/2014 21:41
Alice
אנחנו בני אדם נהינו אכזריים ורעים .אני לא מבינה מה שונה מאכזריות הגרמנים עשו לנו בשואה ולבין האכזריות שלנו בני אדם בחיות תמימות . 
מה שונה מגזענות שלנו לאפליות שלנו ,בהומים ,בשחורים, בנים , ביהודים , למה שאנחנו עושים לחיות , לפרות , תרנגולות , חזירים .
למה אתם חושבים שהחברות הבשר לא מראים לו את התמונות הקשות בפרסומות ?....
כי ההם משקרים לנו !!! הם חושבים שאנחנו חסרי שכל .....כול מה שחושב לנו זה לאכול "אוכל טעים".
תנסו שנייה לחשוב מה עובר במוחה של תרנגולת היא במסאית , שהיא נכנסת למשחתה כנגד רצונה ... תנסו לחשוב מה עובר על התרנגול התמימה הזו על הפרה על החזיר על מה עובר על החיות שאנחנו אוכלים .....
תנסו לחשוב רגע מה עם ביום הולדתכם משהו כבר היה חושב את יום הוצאתכם להורג ... תנסו לחשוב !!!!!
בעלי החיים לו עשו לנו שום דבר שמצדיק את הרוע הזה כלפהם  ואת האכזריות שאנחנו מעניקים להם .
הבשר נהיה משו בלתי נפרד מהחיים שלנו , בשנה אנחנו הורגים 15 מילאריד  חיות לצורך מאכל ... אתם בכלל יודעים שבני אדם נולדו טבעונים  השיניים שלנו והכול אנחנו נולדנו טבעונים פיתחנו את הרגל אכיל בשר . הפה שלנו בנוי לאכילת פירות .
את בכלל יודעים מה עובר על פרות ...... היא נאנסת כול שנה כדי שתעשה יותר חלב ובסוף עוד לוקחים לה את האגל כי מה עם האגל ישתה את החלב אז מה איתנו בני אדם "המסכנים "......
ויש עוד 200 אלף דברים שלא סיפרתי לכם 
ואני ממליצה לכם לראות 

0 תגובות
סרטוןההרצאה הכי חשובה שתשמעו אי פעם - גארי יו...
לאמץ כלב ?
21/01/2014 22:48
Alice
היי ..... אני שונאת להיות בבית שלי אני שונאת לראות או לשמוע את השפחה שלי , אבל אין לי לאן ללכת אחרי בית ספר , אין לי חוגים או משהו .. אז חשבתי לאמץ כלב כדי שאוכל להיות איתו רוב היום לטייל איתו והכול וככה היה איתו רוב היום . אבל יש בעיה יש לי שני חתולים הם שנואים אחד את השני והם לא מסתדרים ואני פוחדת שהם לא יאהבו את הכלב ירביצו לו ....אז מה אני עושה ?
וכם איזה כלב כדי לאמץ אני רוצה לאמץ כלב גדול אבל גור כאילו הוא יגדל הוא היה גדול ..
1 תגובות
זה סימן ?
19/01/2014 20:56
Alice
היום המורה שלי שיחררה את הכיתה שלי 10 דקות קודם די התבאסתי משום שרציתי לראות את הילד שאני אוהב הוא לומד איתי בשכבה ....
בדרך לאוטובוס כול הזמן חשבתי עליו, כשישבתי וחיקיתי לאוטובוס הוא פתאום היגע הוא הלך לקויוון האזריאלי והוא בכלל לא גר שם ...הוא גם בצד השני .... לא דיברנו אחד עם השני , אני לא אמרתי "היי" משום שיתביישתי מאוד .... אני לא יודעת עם הוא ראה אותי ועם הוא לא ....ועכשיו אני רק חושבת עליו..........
2 תגובות
התחלה חדשה
17/01/2014 19:19
Alice
היי אני חדשה פה , חשבתי שהיה נחמד לכתוב בלוג .. כי את האמת אין לי כבר למי לספר את הסודות שלי .... את הדברים שאני חושבת עלהם כי "החברות" שלי חושבות רק על עצמם אבל "החיים הקשים" שלהם ,כמה שבנים לא שמים לב להם , ואת האמת זה לא מעניין אותי בכלל אני רוצה לספר פה מה אני חובה על בשרי .. אבא שלי הלכהוליס .. פעמיים בשבוע הוא שותה ... אני רוצה לספר על הבלגן שאני חושבה את השנאה שכלפי מופנת ...
ואני כולה בת 15 כלום לה היספקתי בחיים שלי ואני כבר חושבת שחוותי מספיק חחחחחחחחחח
בקיצור אני ישמח שתקרעו את הבלוג שלי ואת התוכן שלו ....
תודה רבה 

4 תגובות