עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני בן 21 לוחם ובין לסיוט לסיוט צץ חלום יפה שחבל שיעלם מהכוכב הזה,
לא מחפש פרסום או כסף רק שקט.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
יולי 2013  (3)
חלומות של כוכבים (3)
01/07/2013 22:47
AlexteZ
שלושה אנשים רגילים שקיבלו כוחות של אלים, אתם מתארים את אינספור האפשריות שנוספו לחיינו הרגילים. דבר ראשון פשוט טיילנו , קפה בפריז , פיצה באיטליה , כדורגל באנגליה , שלג של שוויץ ,מופע של גישות ביפן , פסטיבל בברזיל , אוויר של אוורסט, נקנקיות גרמניות , סלסה מקסיקנית , רודאו טקסני, פלמנקו ספרדי, חומוס ערבי, וודקה רוסית , הספארי של אפריקה. אין מקום שעלה לנו בראש שלא ביקרנו, לא היינו צריכים מצלמה כדי לצלם את הכול כי החוויות הכי טובות הן אלו שצולמו בראש. כול הטיולים האלו לקחו לנו קצת יותר מחודש של שיכרון חושים, כי רק אז הבנתי שחוויות לא נמדדות בזמן אלא באנשים שנמצאים איתך. זמן הפך לשולי כמו כסף ושאר הדברים שמחייבים אותנו לחיות לפיהם, פעם ראשונה בחיי הרגשתי חיי ואני רק בן 21 , הרגשה יותר ממכרת מכול סם שקיים ומכול תחושה שאי פעם הרגשתי , העוצמה שלה נמדדת בדציבלים קילומטרים ליטרים הכול מהכול ביחד משולב ואני המנצח של הסימפוניה הזאת , אלוהות.
0 תגובות
חלומות של כוכבים (2)
01/07/2013 22:45
AlexteZ
ירדתי למטה חייכתי חיוך של מלך שרק הוכתר , ״שניה אני משיג גם לכם כוכב״ , מביט לשמיים הכחולים לקוח נשימה עמוקה מתכופף רק קצת כאילו הולך לנטר מטר ועף למעלה , אני חולף ציפורים , עננים , מטוסים ושובר את מעטפות כדור הארץ הקטן שלנו. בחלל אין אוויר אין כלום כול הרעש שלמטה פתאום ניראה שולי וילדותי וכמה קטנים אנחנו ״אז ככה מרגיש אל״ תופס שני כוכבים שם אותם בכיף וחוזר למטה , בדרך למטה אני נזכר שאני לא יודע לנחות אבל משום מה לא נלחצתי זרמתי , שניה מהאדמה במהירות שאין אפילו במספרים נעצרתי, הושטתי יד לחבר ולידידה ״קח אחי זה בשבילך, ולך לא הספקתי״ ראיתי את החיוך שעולה על פניה כי ידעה ששיקרתי, ״מכול האנשים בעולם הזה אותך אני מכירה יותר טוב מאשר את עצמי וחייכה , לא צריך. את הכוכב שלך וחייכה ״ ישר שלפתי את הכוכב ונתתי לה וקרצתי ״ אם אני ישכח אותך זה כמו שאני ישכח להשתמש בלב שלי, קחי נסיכה את הכי יפה שמצאתי״ הסמיקה ולקחה.
0 תגובות
חלומות של כוכבים (1)
01/07/2013 22:32
AlexteZ
כול פרק בסיפור שלי זאת תמונה שאני מצייר לכם מחלום שחלמתי.אני חבר וידידה הולכים ליד הבית ספר היסודי שלי ביום קיצי רגיל , השמש זורחת ואפשר לראות הירוק של העלים ולהריח את ריח של הים שמגיע עם ריחות של עיר.פתאום אני נתקל במשהו נוצץ על האדמה אני מרים וזה כוכב 5 פינות ואלכסון שחוצה אותו, אני מעביר אצבע על קו האלכסון וממשיך אם האצבע ומעביר על כול שאר הפינות והוא זוהר בצבע כסף.אני אוחז את הכוכב חזק וקופץ לכיוון חורשה מרגיש מולקולת אוויר נשברת בגופי רואה את טיפות המים הקטנות רואה צלילים ונושם רק אוויר נקי, נפתס על ענף שהיה קרוב לרצפה אוחז בו עד כאב ובתנועת יד אני מעיף את עצמי לצמרת ורואה את כול העיר , פה ידעתי שזה הרגע שלי , מסתכל למטה וחבר וידידה שלי נהיו לבנים ולא מאמינים למראה עיניים.
0 תגובות