עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
רגע של בהירות בתוך הערפל
23/11/2014 11:13
באבי
הסתיו כבר פה והחורף מסמן שהוא גם מצטרף אבל בפנים העונות שלי התהפכו. זו תקופה מאוד ארוכה שאני נמצאת בתוך ענן אפרפר שמכסה את קרני השמש המחממות, ערפל מגיע מדי פעם כדי לתת לי מנוחה מהסערות שמתחוללות בתוכי.
הקיץ הזה היה חורף ובליבי אני מקווה שהחורף יהיה הקיץ שלי.
כפתור הshutdown נלחץ ואני לא בטוחה מתי לחצתי עליו, מצאתי את עצמי במנוחה.. לא כזו שהתלהבתי ממנה ככ.
מדי פעם קרני שמש צצו לחמם אותי אך החום שלהם לא הספיק לזמן רב וכשהתכסיתי ערפל ועננים סגריריים התחילו התהיות והשאלות. ניסיתי להסיט אותם עם הידיים שלי אך נותרתי מותשת.

קמתי הבוקר עם ראש מדשדש, שוב ערפל, שוב עוד יום.. ומה יקרה היום? איך יהיה השיעור שאני הולכת להעביר? כמה אני אצליח להתחבר לילדים?
מה יהיה עם כסף? מה קורה לי? איפה אני? טוב לי? ואם לא טוב לי למה אני לא עושה עם זה משהו?
אחד הדברים שמתסכלים אותי מאוד זה העובדה שאני יודעת שהמצב הקיים לא טוב לי אבל אני עדיין נשארת בו. נאחזת במה שיש כאילו זה הכי טוב שאפשר ומפה יכול להיות רק יותר גרוע אז עדיף המצב הקיים, המוכר.. מכירים את זה?
מצד שני עברתי כל כך הרבה שינויים ועזבתי מסגרות כאלו ואחרות ובסופו של דבר לא הצלחתי להביא את עצמי למקום שהוא טוב לי אז הנה עולה לו הקונפליקט שוב.
להישאר או להתחיל מחדש?
יש משהו שחסר לי בתהליך ואני לא מצליחה לשים עליו את הפוקוס. אולי זו מטרה.

אין לי שום בעיה להתהלך ימים ולילות כאילו הכל בסדר וזה יעבור, זה מה שיש אבל בפנים היאוש חוגג.. לדעת שהוא חוגג מבלי לדעת מה לעשות איתו, חוץ מלתת לו לשחק אצלי.
אני חושבת שבשנה האחרונה אירחתי קשת של רגשות ״חורפיים״ אצלי, האכלתי אותם, שיחקתי איתם, השכבתי אותם לישון ודאגתי שיהיה להם חם ונעים.. מצחיק אותי להבין את זה פתאום
האמת שלא ככ בא לי יותר, בא לי לארח גם קשת רגשות ״קיציים ואביביים״, קצת לבלוב ופריחה תמיד מעלים חיוך אצל רובנו. 


0 תגובות
תובנות של הגוף
12/11/2014 15:20
באבי
זה זמן מה שאני מרגישה בעיקר תסכול, כעס, עצב, קנאה וחוסר שייכות.
היום, נפתח לי אחרת.. לא קרה משהו מיוחד פשוט כנראה הגיעה ההשראה, החיבור וזה זמן לעשות משהו עם האנרגיה מאשר לבזבז אותה על צפייה בטלוויזיה או גלישה באינטרנט.

כן, זה הרעל שלי כשאני במקומות נמוכים. לכל אחד מאיתנו יש את מקום הבריחה כשרע לו..

כשיש אנרגיה כמו שיש לי היום, אני יכולה להרגיש את הנשימה שלי, את המחשבות עוברות ולא מתרוצצות, הלב שלי מתרחב קצת והחיים מרגישים בסדר. שהכל עומד על סדרו. 

כשיש לי אנרגיה כזו אני יכולה לחוש את מה שהלב שלי משתוקק אליו, תנועה, זורמת וממוקדת. תנועה של קו על כל צורותיו.
את הגוף שלי שרוצה לזוז ולנוע, מערכת שרוצה לקלוט ולפלוט החוצה ידע, הבנה, תחושה, אנרגיה. להכניס ולהוציא.. נראה פתאום שזה כל תנועת החיים בדיוק כמו הנשימה שלנו.3 תגובות